Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: Okropność!!  (Przeczytany 5203 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pytajniczka_ona

  • Gość
Okropność!!
« : 2006-05-21, 21:25 »
Ostatnio u mojej mamy w pracy (mam jest kucharką w szkole ;p ) jej koleżanki nie domknęły drzwi do wejsćia na stołówkę. Po kilku minutach usłyszały jakieś tupoty nog i śmiechy chłokaów.
Kiedy wyszły, zobaczyły kota, który lezał na środku stołówki-z powykręcanymi łapkami, cały związany i pobity, ale jeszcze nie sztywny!!! oczywiście, zrobili to ci chłopacy!!

I czy życie nie jest straszne??!! Jak oni mogli? To niesprawiedliwe, w taki sposób odbierać zycie zwierzęciu!!



Co wy myślicie na ten temat??
Zapisane

Zorlis

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 911
Odp: Okropność!!
« Odpowiedź #1 : 2006-05-21, 21:31 »
A czy tu trzeba się wypowiadać? Takie gadanie o głupocie tych ludzi, bezsensie ich okrucieństwa itp. nie pomoże...
Gdy czytam, słyszę o takich rzeczach, to tylko jestem wściekła na własną bezsilność i idiotyzm ludzi, którzy zwierzaki krzywdzą. A krzywda zwierząt bardziej porusza niż krzywda ludzi w moim wypadku, i nie tylko moim...
Zapisane
"Ten świat jest absurdem." -  A. Camus.

ESIO

  • Gość
Odp: Okropność!!
« Odpowiedź #2 : 2006-05-21, 21:31 »
To jest okropne, a co do podobnych tematów- tzn. znęcania się nad zwierzętami, co poradzimy na ludzką głupotę
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Okropność!!
« Odpowiedz #2 : 2006-05-21, 21:31 »

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Okropność!!
« Odpowiedź #3 : 2006-05-21, 22:03 »
.
« Ostatnia zmiana: 2007-12-09, 13:16 autor PPSIARA »
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: Okropność!!
« Odpowiedź #4 : 2006-05-22, 07:47 »
niestety tak jest i nic na to nieporadzimy :/ przykładem jest taki gówniarz co przyszedł na moje podwórko do mojej małej kuzyneczki i jak byłam w domu to zobaczyłam przez okno jak on wkłada patyka do gniazda pisklęcia, ono wypadło oczywiście, gdy zeszłam już go nie było, gówniarz przerzucił go do sąsiada gdzie były koty, chyba wiadomo co mogło sie stać... :( oczywiście już nie przyjdzie nigdy na mój ogródek, przez to okrucieństwo, a po dwa dużo ptaków u mnie robi se gniazda, z powodu tego chyba że koty już nie przyłazą bo mam psa który je przepędza, a pies nie robi im krzywdy, tylko jak któryś wypadnie do sie obok niego kładzie i pilnuje ;)

Mnie kiedyś oskarżono za okrucieństwo nad psem bo jak mój pies raz za mocno pociągnął za smycz to zaczął kaszleć, i takie wyrostki, które lubią zwierzaki powiedzieli że jak będe sie zmnęcać nad psem to pożałuję :| to już jest przesada moim zdaniem, wtedy nie umiała chodzić na smyczy i ciągła, trudno to pojąć.... :|

Ludzie którzy krzywdzą zwierzęta, nie tylko dla zabawy, tylko dlatego że ktoś się na nich kiedyś wyrzywał, rodzice? Teraz są tego skutki że muszą to robić bo nie mają na czym, chcą sprawdzić jaki to ból dla zwierzęcia, inaczej eksperymentować na nich po to aby im pokazać jaki oni kiedys ból znosili, tylko że tacy są nieświadomi tego że zwierzęta nie są winne temu co im kiedyś robiono...
Zapisane

Myszoskoczka

  • *
  • Wiadomości: 1826
Odp: Okropność!!
« Odpowiedź #5 : 2006-05-22, 15:32 »
 :(Biedny kotek..a te dzieci..oby wpadły do kanalizacji w drodze do domu :!!!:  :!!!: Boże...nie którzy ludzie to takie bezmózgie istoty... :(
Zapisane
Ibara ni karamu taiyou tameiki to mazatte torokeru koukai...
Miaki ta yume ni tsuba o haki warau
Dir kodoku ni kuwareta hitotachi no kokoro wa zankoku ni sodatsu...
--

pytajniczka_ona

  • Gość
Odp: Okropność!!
« Odpowiedź #6 : 2006-05-22, 17:51 »
I niestety tych ludzi jest coraz więcej.

Mysscha, to okropne. Całe szczęście, że masz psa. Ja też kilka razy widziałam, jak pisklaki wypadały z gniazdek. Ale nie takie krucieństwo!!

A jeden z moich kolegów widział moje ukochane zwierzątko (jeża :kocham: ) zwiniętego w kulkę i zaczął go kopać. Ale na szczęście jeżykowi nic się nie stało, jak zaczęłam na tego kolegę naskakiwać, on się oderwał od tej <ekhm, ekhm> ,, zabawy " i jeżyk uciekł...
Zapisane

Ćwir

  • Gość
Odp: Okropność!!
« Odpowiedź #7 : 2006-05-22, 18:21 »
Jest na to sposób! Zgłosić taką sytuacje do dyrekcji szkoły. O ile się nie mylę to szkoła powinna zawiadomić prokurature.

Nie wiem jaka jest procedura w przypadku osób niepełnoletnich ale na takie bestialstwo nie można pozwalac i przymykać oczu. Są na to paragrafy.

Mój sąsiad dostał 3 lata w zawieszeniu za zamordowanie 3 kotów na osiedlu...
Zapisane

pytajniczka_ona

  • Gość
Odp: Okropność!!
« Odpowiedź #8 : 2006-05-22, 18:27 »
ZA CO??!!
Jak onm mógł??
Jak on to zrobił??
Opisz to, ok?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Okropność!!
« Odpowiedz #8 : 2006-05-22, 18:27 »

Zorlis

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 911
Odp: Okropność!!
« Odpowiedź #9 : 2006-05-22, 18:34 »
Przepraszam, pytajniczka, tak Cię interesują szczegóły tego okrucieństwa...? :|
Poczytaj sobie Mastertona, tam masz krew, tortury itp...
Zapisane
"Ten świat jest absurdem." -  A. Camus.

pytajniczka_ona

  • Gość
Odp: Okropność!!
« Odpowiedź #10 : 2006-05-22, 18:36 »
No..może poczytam, ale wiesz..jak je zamordował ,,przez przypadek" bo mu weszły pod kosiarkę (wiem, głupi przykład) to chyba nie jego wina? Ale jak specjalnie, z premedytacją, to chcę wiedzieć, jak. Bądź, co bądź, ale kobieta zawsze była ciekawska, nie? A ja jestem tego wspaniałym przykładem :)
Zapisane

Ćwir

  • Gość
Odp: Okropność!!
« Odpowiedź #11 : 2006-05-22, 18:48 »
pytajniczka_ona

Wiem tylko tyle, że jednego kotka ukamieniował, drugiego - trzymał za ogon i bił o ziemie, trzeciego - nie wiem.

I na pewno nie był to przypadek...
Zapisane

pytajniczka_ona

  • Gość
Odp: Okropność!!
« Odpowiedź #12 : 2006-05-22, 18:51 »
no, chyba takk...
Dlaczego ludzie to robią??!
Zapisane

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: Okropność!!
« Odpowiedź #13 : 2006-05-22, 20:42 »
pytajniczka przypomniałas mi z kosiarka... dziadek mojej koleżanki kiedyś wziął kocięta na trawnik i je rozjechał kosiarką... potem kotka czuła krew w kosiarce ciagle drapała tego dziatka i on ją zabił, ale jak to niewiem :cry: naszczęście ten dziadek z nią nie mieszka bo by wytrzymac z nim nie mogła, po co bierze se kota, ktory potem przynosi kociątka iw szystko morduje :(
Zapisane

Zorlis

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 911
Odp: Okropność!!
« Odpowiedź #14 : 2006-05-22, 21:16 »
Smacznego...
:|
Zapisane
"Ten świat jest absurdem." -  A. Camus.

Forum Zwierzaki

Odp: Okropność!!
« Odpowiedz #14 : 2006-05-22, 21:16 »

Myszoskoczka

  • *
  • Wiadomości: 1826
Odp: Okropność!!
« Odpowiedź #15 : 2006-05-23, 14:01 »
To jest brak słów!!!!! Człowiek to najgorsza istota na świecie! Co mu te biedne zwierzaki zrobiły? Ten dziadek, z całego serca mu życzę, żeby sam wpadł pod kosiarkę...Nie, ja tego nie moge czytać, bo chce mi sie płakać- i nad zwierzakami, i nad ludzką głupotą!
Zapisane
Ibara ni karamu taiyou tameiki to mazatte torokeru koukai...
Miaki ta yume ni tsuba o haki warau
Dir kodoku ni kuwareta hitotachi no kokoro wa zankoku ni sodatsu...
--

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: Okropność!!
« Odpowiedź #16 : 2006-05-23, 14:38 »
i tak ma już raka, przez alkochol i papierosy...

niestety taka jest prawda ludzka... np. moja ciocia w górach topi 2 razy w roku szczenięta po swojej suce, i kotki po kotce... nie da sie jej do głowy przegadać, probowałam tysiące razy... nic
Zapisane

pytajniczka_ona

  • Gość
Odp: Okropność!!
« Odpowiedź #17 : 2006-05-23, 15:16 »
no nie. to po co dopuszcza psy?? no koty to jeszcze rozumiem ich niespodziewane potomstwo, ale żeby psy??!! To po co ona jż w ogóle wzieła, tą suczke?
Zapisane

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: Okropność!!
« Odpowiedź #18 : 2006-05-23, 15:33 »
tą suke ma jakieś 6 lat, gdyby była zadbana byla by piękna, wisi na łańcuchu, a jak ma cieczke to sie rwie ze ją spuszczają ze smyczy, bo twierdzą ze tak i tak przyjdzie do niej inny pies :/
Zapisane

pytajniczka_ona

  • Gość
Odp: Okropność!!
« Odpowiedź #19 : 2006-05-23, 15:37 »
BOSCH!! Jak tak można?? Szkoda mi pieska...
Zapisane

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: Okropność!!
« Odpowiedź #20 : 2006-05-23, 15:43 »
mi też... na pewno w tym roku będzie miała znowu młode to może sprobuje chociaz jednego uratować i przygarnąć... żal mi suni i tych piesków... :cry:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Okropność!!
« Odpowiedz #20 : 2006-05-23, 15:43 »

Myszoskoczka

  • *
  • Wiadomości: 1826
Odp: Okropność!!
« Odpowiedź #21 : 2006-05-23, 17:32 »
Hm... nie obrazisz się, jeśli powiem, że Twoja ciocia też jest lekko... :stupid: Myscha, proszę, spróbuj jeszcze raz z nią porozmawiać, jakoś ją przekonać, może jeszcze jakąś ją przekonasz, żeby pilnowała, aby ta suczka nie zaszła w ciąże? :(
Zapisane
Ibara ni karamu taiyou tameiki to mazatte torokeru koukai...
Miaki ta yume ni tsuba o haki warau
Dir kodoku ni kuwareta hitotachi no kokoro wa zankoku ni sodatsu...
--

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: Okropność!!
« Odpowiedź #22 : 2006-05-23, 19:55 »
wiem myszoskoczka... Namawiałam ją na sterylizacje suczki i kotki, nawet wtedy kiedy były te znizki na strylizacje za 150zł a ona poprostu nie... na wsiach tak jest, duzo razy jej gadałam to i owo, a ona sie mnie jeszcze dziwi czemu moja suka juz nigdy nie bedzie miała szczeniąt, ze postąpiłam wbrew woli mojego psa. A ja jej odpowiedziałam ,,Niedopilnowałam za pierwszym razem mojej suni, ale nie popełniłam tego błędu już drugi raz i go nie popełnie"... :roll:
Zapisane

pytajniczka_ona

  • Gość
Odp: Okropność!!
« Odpowiedź #23 : 2006-05-23, 19:58 »
I dobrze jej powiedziałaś. Po co w ogóle suka ma mieć młode, skoro one nie będą żyć? tylko po to, aby męczyła się przy porodzie? chore :roll:
Zapisane

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: Okropność!!
« Odpowiedź #24 : 2006-05-23, 20:11 »
jej nie obchodzi to ze ona urodzi, poprostu ona nie chce wydawać kasy na jakiegoś ,,burka" :roll: u mnie z rodziny nie ma psa który nie byłby na łańcuchu, bo wszyscy mieszkają na wsi, jedynie moja kuzynka z gdowa jakoś dba o swojego psa, ale tak to kazde na lańcuchach, a jak są nawet wielkie mrozy to psa do stajni wrzucą i dobrze jest :roll:
Zapisane

pytajniczka_ona

  • Gość
Odp: Okropność!!
« Odpowiedź #25 : 2006-05-23, 20:25 »
Dobrze, że chociaż do stajnie-że nie kuszą stać na tym zimnie. Ale współczuje takiej rodzinki, Mysha
Zapisane

ESIO

  • Gość
Odp: Okropność!!
« Odpowiedź #26 : 2006-05-23, 21:00 »
,,Wpadł" mi pomysł do głowy dać znać telewizji o tym, że ten i ten znęca się nad zwierzętami, oni to łapią, lecą na sensacje, a przy okazji zrobią bardzo dobry uczynek
Zapisane

bronczyk

  • *
  • Wiadomości: 108
Odp: Okropność!!
« Odpowiedź #27 : 2006-05-24, 20:03 »
Wiesz z tą telewizją to nie taki dobry pomysł.Taśmy mogłoby zabraknąć na nakręcanie owych sensacyjnych scen.Trzeba rozmawiać,tłumaczyć i może ktoś w końcu zrozumie.Ja namawiam na sterylizację kogo się da.Pracuję w tym temacie bardzo sumiennie i namówiłam trzy osoby.To nie sukces,ale już parę sztuk szczeniaków niechcianych mniej.Te trzy osoby są bardzo zadowolone z podjętej decyzji i może ich przykład skłoni następnych.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Okropność!!
« Odpowiedz #27 : 2006-05-24, 20:03 »

Michał z Warszawy-Ursus

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 640
  • Kocham Boga, ludzi i zwierzęta.
    • WWW
Odp: Okropność!!
« Odpowiedź #28 : 2006-05-25, 15:19 »
Coś strasznego.
Powinni za to ponieść kare.
A tak wogule to nie wiem kto i jak ich chowa.....
Pozdrawiam, życze zdrowia.
Zapisane
,,Trzymaj się wąskiej i krętej ścierzki"- Śp. Ojciec Pio.

Dawcio

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 110
  • Witam Wszystkich animalsów :):):)
Odp: Okropność!!
« Odpowiedź #29 : 2006-06-06, 23:28 »
takiego strasznego okrucieństwa dawno nie spotkałem
Zapisane
Popełniaj błędy i naprawiaj je gdy dotkniesz dna odbijaj się wykorzystaj czas drugiego już nie będziesz miał...

Im bardziej poznaje ludzi tym bardziej zaczynam kochać zwierzęta...
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.066 sekund z 28 zapytaniami.