Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: pchly u maluszków  (Przeczytany 1245 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

olimpia1400

  • Gość
pchly u maluszków
« : 2004-06-30, 10:18 »
pewnie juz byl 1000 razy temat, to tylko tak szybciutko odpowiedzcie....
wyzel szortskowlosy sunia mieszka w budzie
ponoc miala posprzatane i wypsikane czyms, ona sama tez byla odpchlona... teraz ma male, malenkie psinki, maja ok 1 tygodnia, jeszcze maja zamkniete oczy. Lazi po nich MASA pchel... uwierzcie mi, ze wiem co to jest masa pchel... co zrobic?? wlasciciel sie az wstydzi isc z nini do weta. nie wiem czym wtedy odpchlil sunie, ale mysle, ze nie obroza... czy jest jakas zasypka, moze kropla które mozna samamu zastosowac??? czy bieg do weta ???? chcialam mu cos poradzic, bo szkoda mi malych kluseczek....a naprawde sie boje, ze sie bedzie tak wstydzil, ze nie pojdze...
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
pchly u maluszków
« Odpowiedź #1 : 2004-06-30, 10:21 »
Krople Frontline można dawać już takim maluchom, a są bardzo skuteczne. 1 opak. kosztuje ok. 20 zł, ale wystarczy na kilka szczeniaków. Do kupienia u weterynarza :).
Zapisane

olimpia1400

  • Gość
pchly u maluszków
« Odpowiedź #2 : 2004-06-30, 11:24 »
oki, dziekuje... a jakis preparat na wypsikanie budy??? czy wystarczy same pieski?? no i mamusie oczywiscie :) oni chyba zastosowali "bayer" ale nie jestem pewna. mówil tylko, ze czyms psikal... tylko,ze jak widac wcale nie pomoglo...
Zapisane

Forum Zwierzaki

pchly u maluszków
« Odpowiedz #2 : 2004-06-30, 11:24 »

Marta Reks Kiwi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5153
  • Kiwi i Reksio
    • WWW
pchly u maluszków
« Odpowiedź #3 : 2004-06-30, 11:30 »
Ten płyn BAYER jest podobno dosyć kiepski, ale Fron Line  na pewno tutaj pomoze :wink:
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
pchly u maluszków
« Odpowiedź #4 : 2004-06-30, 11:33 »
jest też Frontline w sprayu, na psach jest chyba trochę mniej skuteczny, ale budę możecie nim wypsikać ;).
Zapisane

kustosz82

  • Gość
pchly u maluszków
« Odpowiedź #5 : 2004-06-30, 14:37 »
Płyn który zakrapla się na krak zwirzęcia typu FrontLine jest w tej chwili najskuteczniejszy na rynku. ampułka kosztuje mniej więcej 20 w zależności od masy i wielkości psa. Również takie firmy jak Beaphar i Bayer wypuściły na rynek podobne specyfiki, jednak mają krótszy okres działania. Polecam obróżki bayerowskie są naprawdę skuteczne dla małych psów i kotów koszt około 36 zł
Zapisane

emyla

  • *
  • Wiadomości: 1311
pchly u maluszków
« Odpowiedź #6 : 2004-06-30, 14:44 »
ja właśnie kiedyś miałam krople Bayera i nie bardzo skuteczne były
Zapisane

ilia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1017
  • ...
pchly u maluszków
« Odpowiedź #7 : 2004-06-30, 15:43 »
frontline jest według mnie najleszpy, tylko że używałam tego na duzego, dorosłego psa
Zapisane
Now sacrifice your apples to Ryuuk!

Monia i Zara

  • Gość
pchly u maluszków
« Odpowiedź #8 : 2004-06-30, 16:04 »
Mi tez jakoś najbardziej do gustu przypadl Frontline .. wet mi go polecił ... jak na razie Zara nie miala kleszcza (ŻADNEGO  8)  :shock: ) Ahh... no i oc pól roku trzeba powtarzać zakralpalnietego plynu .. tylko wydaje mi siem ze tym psiaczkom to 1 korpla wystarczy  :lol:  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

pchly u maluszków
« Odpowiedz #8 : 2004-06-30, 16:04 »

olimpia1400

  • Gość
pchly u maluszków
« Odpowiedź #9 : 2004-07-01, 07:57 »
dziekuje wam wszystkim, w sumie i tak nie zdazylam mu nic doradzic, bo jak przyjechalam, to juz byl u weta, kupil psikacza w sprayu za 47 zl, nie wiem jakiego, ale wypsikal suke i szczeniaki ponoc nie maja zadnej pchly. Nie widzialam ich, nie chcialam jej juz stresowac. Mam nadzieje, ze im nie zaszkodzi, w koncu to wet dal....
Zapisane

onka

  • Gość
pchly u maluszków
« Odpowiedź #10 : 2004-07-01, 09:26 »
matko  :shock:  !
to co to za właściciel? az mnie zatkało! jak można trzymac suczkę  ze szczeniakami w budzie na dworze i to w takich warunkach?
i on sie wstydzi iśc do weta? aż mnie zatkało normalnie :grr:  :grr:
jak mozna wogóle dopuścić do czegos takiego? :shock:
Zapisane

Flaś

  • Gość
pchly u maluszków
« Odpowiedź #11 : 2004-07-01, 09:42 »
Cytat: Monia i Zara
Ahh... no i oc pól roku trzeba powtarzać zakralpalnie tego plynu ..


Frontline dziala miecha na kleszcze a dwa na pchly, wiec z jakiej racji co pól roku ?? :hmmm:
Zapisane

NaNcY

  • Gość
pchly u maluszków
« Odpowiedź #12 : 2004-07-01, 09:47 »
właśnie też mnie to ździwiło :hmn:  :?:
Zapisane

olimpia1400

  • Gość
pchly u maluszków
« Odpowiedź #13 : 2004-07-01, 10:02 »
onka... nie przesadzaj, psy na wsi nie zawsze sa trzymane w domach... i tak ma sunia naprawde dobrze, na super bude, z dwoma wejsciami, jedno jest zamykane, ma kojec, nawet dosc spory, nie jest na lancuchu. jest zamknieta tylko dlatego, ze maja jeszcze psa duzego i druga suczke, malenka, taka strzyge. Ta mala próbowala duzej zabrac szczeniaki i byla straszna awantura... Wiec naprawde dobrze, ze sobie siedza w kojcu. Normalnie wszystkie trzy biegaja luzno po calym placu a plac maja gigantyczny.... to ogromny ogród...
ogólnie jestem przeciwniczka trzymania psów na lancuchu... ale tam nie moge zlego slowa powiedziec. na szczescie :P
poza tym to bardzo dobrze swiadczy o tym, ze sie zainteresowali pchlami !!! bo juz kiedys dostalam pieska ze wsi, mial juz ze 2 miesiace i byl nimi pokryty... a oni juz dbaja o tygodniowe psiaki.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.055 sekund z 26 zapytaniami.