Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 119   Do dołu

Autor Wątek: Okres :///  (Przeczytany 291209 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kasia

  • Gość
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #690 : 2005-05-06, 23:36 »
A ja odliczaaam, jeszcze tyyyyle czasu do następnego :mrgreen:
A ja nigdy nie odliczam, zawsze jakoś tak spontanicznie :lol:
Tylko przed wyjazdami jakimiś, szczeólnie w bardziej ekstremalnych warunkach, upewniam się, czy będzie ok ;)
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #691 : 2005-05-07, 00:11 »
hmm mam jeszcze jedno pytanko ;) Czy to ze nie moge włozyc tamponu to tez moze byc kwestia "źle zbudowanej" błony?
« Ostatnia zmiana: 2005-05-07, 13:33 autor Zimoludka »
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #692 : 2005-05-07, 09:44 »
Kasia - ja też nie odliczam, jako że np. codziennie skreślam namiętnie jeden dzień w kalendarzu, bez przesady :P
Poprostu tak liczyłam, że jeszcze duuużo czasu :mrgreen:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Okres :///
« Odpowiedz #692 : 2005-05-07, 09:44 »

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #693 : 2005-05-07, 10:35 »
hmm mam jeszcze jedno pytanko ;) Czy to ze nie moge włozyc tampona to tez moze byc kwestia "źle zbudowanej" błony?
Tak. Nieraz błona jest tak hamska i udaje się dopiero kiedy już jej nie ma :p .
Ale oczywiście to nie musi być to...90% pierwszych prób są nieudane...Stresujesz się,nie wiesz jak to się robi itp. Zazwyczaj przychodzi z czasem ;) .
A ja pierwszy i jak na razie ostatni mialam...w styczniu  :?
Wiem,wiem...Mam czas  :P
Zapisane

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #694 : 2005-05-07, 11:01 »
Ja miałam tak, ze pierwszy okres miałam w lutym, a drugi w sierpniu :? ale potem juz wszystko było okej- w granicach miesiecy.... Mi chyba juz zaczyna sie regulować, bo zauwazyłam ze kazdy okres mam jakos tak co 3,4 dni wczesniej niz poprzedni...
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

Zorba

  • Gość
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #695 : 2005-05-07, 11:42 »
ta Psiara a tu nagle buuum:P i następny okres za 2-3 miesiące:P
Dobra u mnie jest spoczko =)
Ja albo tampon xle wsadzam albo mam złą błone =/ to raczej to peirwsze ale jakos tak dziwne jak cos se wpychasz :/ Do ginekologa sie narazie nie wuyybieram :P
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #696 : 2005-05-07, 12:00 »
Zorba nic ,,se nie wpychasz" :roll:

Ja tez miedzy moim 1 a 2 okresem mialam chyba z pol roku przerwy ;)
Zapisane

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #697 : 2005-05-07, 12:04 »
hehe.... nie Zorba tak juz raczej nie bedzie.... Agaś... dokładnie jakies pol roku :P a wiecie ja sie bałam, ze ze mna cos nie tak........
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

AgaŚ

  • Gość
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #698 : 2005-05-07, 12:12 »
Ja ogolnie bardzo wczesnie dostalam okres bo jakos na poczatku 5 kl podstawowki :P I biedna nie wiedzialam co mam z soba robic ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Okres :///
« Odpowiedz #698 : 2005-05-07, 12:12 »

Essey

  • Gość
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #699 : 2005-05-07, 12:22 »
A ze mna tak było ze pierwszy miałam w grudniu a nastepny za rok w styczniu :P A teraz już OK ;)
Zapisane

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #700 : 2005-05-07, 13:26 »
A juz się cieszyłam że są regularne chociaż troche a tu bach znowu ponad miesiąc....No ale czego się spodziewać po 5 okresie...
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #701 : 2005-05-07, 15:22 »
Ja dostałam rok temu 11 lutego :).
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

M-ajka

  • Gość
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #702 : 2005-05-07, 15:34 »
U mnie największa przerwa trwała 3 miesiące... I tak jak Konulka też już się cieszłam, że mi się reguluje, a tu znów się spóżnia... ale nic dziwnego 11 marca minął dopiero rok jak mam...
Zapisane

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #703 : 2005-05-07, 17:24 »
A ja dostałam pierwszy "prawdziwy" 19 stycznia ;). A wcześnie nie dostałam, bo w połowie pierwszej klasy i jak dla mnie idealnie :) . U mnie w klasie na 15 dziewczyn tylko jedna nie ma...A ja dostałam jako przedostatnia i trochę sie zaczynałam się bać,ze coś ze mna nie tak...
« Ostatnia zmiana: 2005-05-07, 17:27 autor Karletka »
Zapisane

M-ajka

  • Gość
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #704 : 2005-05-07, 17:57 »
A ja nie wiem ile u mnie ma, a ile nie ma... Jakoś mnie to nie interesuje... wiem tylko, że na pewno wie byłam przedostatnia :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Okres :///
« Odpowiedz #704 : 2005-05-07, 17:57 »

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #705 : 2005-05-07, 18:05 »
U mnie jeszcze tylko dwie dziewczyny nie maja... my sobie mówimy o tych rzeczach :P. Ja byłam jakoś w środku :P
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

Raven

  • Gość
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #706 : 2005-05-07, 18:09 »
A mam takie dość wstydliwe pytanko...Proszę się nie śmiać... :wstydnis: Otóż, na początku lipca będą zawody jeździeckie, w których wezmę udział, co wiąże się z założeniem białych bryczesów... Wcześniej startowałam w czarnych, ale teraz już mam pełny strój jeździecki więc założę białe do rajtroka... No i akurat zapewne podczas zawodów będę miała okres... :wstydnis: Co może być niewygodne biorąc pod uwagę możliwość... zabrudzenia bryczesów... :wstydnis: No i podpaska będzie widoczna... To raczej najlepiej zaaplikować tampon, ale nie można go za długo nosić, a będę poza domem wiele godzin... A Toi-Toje nie są najlepszym miejscem... :|
Co radzicie błyskotliwe dziewczątka w takiej sytuacji zrobić? :|
Zapisane

M-ajka

  • Gość
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #707 : 2005-05-07, 18:13 »
To zależy czy żeby zobaczyć tą odpaskę będzie trzeba się przyglądać, czy też będzie ona katastrofalnie widoczna... :hmm: Możemy tylko trzymać kciuki abyś dostała po zawodach...
Zapisane

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #708 : 2005-05-07, 18:14 »
Hmmm.... wydaje mi się, że tampony byłyby dobrym wyjściem, bo chyba przeżyjesz te Toi Toie :P Ale z drugiej strony, co z tego, ze podpaska będzie widoczna, przecież będziesz jechać na koniu.... nikt ci się nie będzie patrzył :lol:
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

M-ajka

  • Gość
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #709 : 2005-05-07, 18:16 »
Też o tym pomyślałam Psiara :lol:
Zapisane

Raven

  • Gość
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #710 : 2005-05-07, 18:17 »
Też mam nadzieję, że nie nastąpi to w czasie zawodów... Ale znając moje szczęście... :|
A ja tam nie wiem jakie wścibskie oczy kierują się na moją pupę :lol: A jeszcze podczas skoków wystawiać zadek do publiczności... :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Okres :///
« Odpowiedz #710 : 2005-05-07, 18:17 »

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #711 : 2005-05-07, 18:25 »
Raven, przeciez kazdy wie co to jest okres i to jest normalne.... a jesli tak sie obawiasz tego, ze ktoś zobaczypodpaskę to albo kup takie bez skrzydełek, albo przezyj te Toi Toie... a naraziemiej nadzieję, ze na zawodach nie bedziesz miala okresu :P
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

M-ajka

  • Gość
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #712 : 2005-05-07, 19:06 »
No nie wiem Basieq czy to jest akurat dobry pomysł, bo te "pantalony" :P jeżdzieckie są bardzo obcisłe...
Zapisane

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #713 : 2005-05-07, 20:31 »
Może jakieś grube ( w sensie nieprześwitujące) majtki i pod nimi cienka podpaska ?
Zapisane

Raven

  • Gość
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #714 : 2005-05-07, 20:37 »
Ale problem w tym, że zbyt cienka może na długo nie starczyć... :| I tak co chwilę zsiadać z konia i biec do tego nieszczęsnego Toi Toia? :lol: Ale grube majtasy to chyba najlepsze wyjście :P :)
Zapisane

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #715 : 2005-05-07, 20:43 »
Zależy , na który dzień okresu ci sie trafi ... Może tak : zmieniasz/zakładasz podpaskę tuż przed wyjazdem na zawody (wtedy może być jeszcze gruba) , następnie 15 min przed przyjazdem , i później po przejeździe zmień spodnie na jakieś ciemniejsze , np. dżinsy i pod podpaske jaką chcesz . Jakoś przeżyjesz :)
Z cienkich polecam Alwaysy :)
Zapisane

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #716 : 2005-05-07, 21:33 »
Najczesciej jest tak, ze grube miej chłoną... ja także polecam always, załóż sobie Super Plus i grube gacie i bedzie okej :P
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #717 : 2005-05-08, 15:52 »
A ja wiem bo u nas tez dziewczyny o wszystkim gadaja :P i to jest normalne, wszystkie wiedza :P
Raven kup sobie tampony a na dodatek zafunduj sobie te cieńkie Alwaysy. Są drogie, ale naprawde cieńkie z mikrogranulkami,które zamieniają wilgoć w żel, więc podpaska nie ma jak przecieknąć(chyba ze będzie naprawde przemoczona ale to raczej niemożliwe bo przecież masz tampon). To jest moim zdaniem najlepsze wyjście a jak nie przekonasz sie do tamponow to te cienkie podpaski zupelnie wystarcza, a zmieniac je mozesz dosc czesto w tych toitojkach bo to nie to, co z tamponami ;) . Ja  jak miałam ostatnio okres to nie mialam tamponów :/ i jeździłam, ale mialam czarne bryczesy i gruba podpaskę, widać nie było...Ale Ty bedziesz mieć białe...Zreszta bez przesadyzmu te bryczesy nie sa az takie cienkie, cienkiej Always Ultra nie bedzie widac...A jesli nawet to co...? Tak jak juz mowily dziewczyny chyba kazdy wie co to jest okres chyba wolisz,zeby bylo widac podpaske niz wielka czerwona plame na tylku...? :p
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Okres :///
« Odpowiedz #717 : 2005-05-08, 15:52 »

lilek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1989
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #718 : 2005-05-08, 18:00 »
Dziewczny,a ja tak przeczuwam że mi się niedługo mój 1 okres zacznie.
1 W życiu.
Brzuch mnie non stop boli chodze wkurzona cały czas.
Mam chandre :|
Mam powiedziec o tym matce?

Zapisane

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Odp: Okres :///
« Odpowiedź #719 : 2005-05-08, 18:07 »
możliwe... masz już 13 lat. Ja w tym wieku-a dokładnie maiałam 12 lat i 11 miesiecy :)- dostałąm swój pierwszy okres, ale to było tak niespodziewanie, zadnego bólu nic... wróciłam z podwórka gdzie uczyłam Pazura skakać przez płotki i siadam na kibel i patrze wielka plama na majteczkach :) i tak sie zaczeło :P ale faktycznie wczesniej miałam tak ze mnie czasem brzuch pobolewał.... lila :) zbliża się :) ciesz się, że wkrótce staniesz się już najprawdziwszą kobietą :)
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(
Strony: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 119   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.131 sekund z 29 zapytaniami.