Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Problem z sikającą kotką  (Przeczytany 652 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jennifer

  • Gość
Problem z sikającą kotką
« : 2004-09-14, 17:19 »
Dodaje na prosbe kolezanki:

Mam dwie roczne kotki (w sierpniu miały pierwsze urodziny. Do tej pory załatwiały swoje potrzeby w kuwecie i ani razu nie przydarzył im się żaden wypadek. Do tej pory, bo ostanio jedna z nich zaczeła regularnie sikac na nasze łóżka. Krzyki, lanie wodą, tłumaczenie, że ma się załatwiac do kuwety - nic nie pomaga. Gdyby nie to, że druga kotka korzysta z kuwety bez namniejszych problemów, pomyslałabym, ze moze za rzadko sprzatam kuwete (robie to codziennie). Podejrzewam, ze moze kotka chce zaznaczyć teren? Nie wiem tylko czy kotki tez tak robią. Dodam, ze żadna nie jest wysterylizowana, biora tabletki. Czy macie jakis pomysł na to co moze byc przyczyna tego zachowania? Z góry dziękuje.
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Problem z sikającą kotką
« Odpowiedź #1 : 2004-09-14, 18:50 »
Krzyki, lanie woda i tzw. tlumaczenie tylko wzmagaja stres u kotki.
przyczyny?
choroby ukladu moczowego na ten przyklad
znaczenie terenu

co zrobic? Zlapac mocz do badania i udac sie w te pedy do weta. Posikiwanie to czesto jedyny objaw groznych chorob. Jesli badania wyklucza choroby - to niech sie kolezanka zdecyduje na kstracje kotek.
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

@ZUZIA@

  • Gość
Problem z sikającą kotką
« Odpowiedź #2 : 2004-09-18, 20:34 »
Hehe. U mnie moja kotka sika po fotelach z czystego chamstwa lub zemsty :) Gdy jej pani (moja siostra) wyjechala na pewien czas a potem wrociła, Lola (bo tak sie nazywa) zkupciala sie jej na srodku pokoju i obsikala jej walizki :lol:  Mysle, ze zrobila to dlatego, bo chciala pokazac ze moja siostra ją zranila wyjezdzając. Nieraz mowie na nią ,,Lejek" :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Problem z sikającą kotką
« Odpowiedz #2 : 2004-09-18, 20:34 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.068 sekund z 23 zapytaniami.