Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3   Do dołu

Autor Wątek: Czysczenie konia  (Przeczytany 24304 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ritka

  • Gość
Czysczenie konia
« Odpowiedź #30 : 2004-09-16, 15:55 »
Kamelia, wyszło z mody.
to było wiosną w ubiegłym roku.
teraz modna BRAZYLIA i JAMAICA !
Zapisane

Kamelia

  • Gość
Czysczenie konia
« Odpowiedź #31 : 2004-09-16, 16:03 »
ups to ja jakaś nie na czasie - w takim razie musze zmywacz kupić i mu szybko zmyć bo jeszcze ktoś zobaczy :P tylko nie mówcie nikomu że nie wiedziałam :) błagam :lol:
Zapisane

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
Czysczenie konia
« Odpowiedź #32 : 2004-09-16, 16:17 »
dobra, nikomu nie powiemy  :lol: A moze taki brokacik na końcówkach kopytek walnąć? albo tipsy  :lol:
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

Forum Zwierzaki

Czysczenie konia
« Odpowiedz #32 : 2004-09-16, 16:17 »

misiakonisia

  • Gość
Czysczenie konia
« Odpowiedź #33 : 2004-09-16, 16:50 »
nie no to wy nie wiecie ze to TASAKIEM sie kopyta czyści?? :hahaha: :hahaha: :hahaha: ratujcie bo spadne z krzesła. mało sie ni udusiłam ze śmiechu OKTAŚKA daruj sobie!! :roll:
a co do malowania kopytek to polecam BRAZYLIĘ, moze być tez różowe w białe kropeczki!!!
Zapisane

Kamelia

  • Gość
Czysczenie konia
« Odpowiedź #34 : 2004-09-16, 16:56 »
w kwiatki albo w motylki :P
Zapisane

misiakonisia

  • Gość
Czysczenie konia
« Odpowiedź #35 : 2004-09-16, 17:05 »
no... :wink:
Zapisane

Alii

  • Gość
Czysczenie konia
« Odpowiedź #36 : 2004-09-16, 17:34 »
Najlepiej jeszcze jaskrawe kolorki  :wink:
Zapisane

misiakonisia

  • Gość
Czysczenie konia
« Odpowiedź #37 : 2004-09-16, 17:35 »
no bo z takimi matowymi to bedzie niezły obleś :P
Zapisane

Oktaśka

  • Gość
Czysczenie konia
« Odpowiedź #38 : 2004-09-16, 19:20 »
dobra dajcie se spokój z tym krytykowaniem mnie :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Czysczenie konia
« Odpowiedz #38 : 2004-09-16, 19:20 »

Alii

  • Gość
Czysczenie konia
« Odpowiedź #39 : 2004-09-16, 19:30 »
Oktaśka my sobie żartujemy :P Nie złosć sie :D
Zapisane

Kamaq

  • Gość
Czysczenie konia
« Odpowiedź #40 : 2004-09-16, 19:36 »
dajcie spokój... dziewczyna nas tylko chciała uświadomić...
Zapisane

anieszka

  • Gość
Czysczenie konia
« Odpowiedź #41 : 2004-09-16, 20:19 »
no to moze jest jakies dopasowanie do masci konia z tymi kopytami? ja sie zastanawiam jaki bedzie pasowal do mojego ogiera - srokacz, laty siwe, no ale wiecie zeby mi pedalsko kon nie wygladal bo na ogiera nie przystoi :D
Zapisane

Kamelia

  • Gość
Czysczenie konia
« Odpowiedź #42 : 2004-09-16, 20:44 »
różowe kwiatki baardzo będą pasować i oczywiście dopasowany kolorystycznie kantarek :P
Zapisane

anieszka

  • Gość
Czysczenie konia
« Odpowiedź #43 : 2004-09-16, 20:46 »
oj to jutro sie juz za niego biore bo musimy sie jakos na zawodach pokazac :D
Zapisane

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Czysczenie konia
« Odpowiedź #44 : 2004-09-16, 21:00 »
dopiero jutro ?? nie dbasz o niego !!zrobiłaś mu wielką krzywdę że nie ma ich pomaluwanych już teraz....
Zapisane

Forum Zwierzaki

Czysczenie konia
« Odpowiedz #44 : 2004-09-16, 21:00 »

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Czysczenie konia
« Odpowiedź #45 : 2004-09-16, 21:07 »
Wiecie co wy nie znacie sie w ogóle :roll: Malowanie kopyt! Phi! Przecież każdy prawdziwy koniarz wie,że przy czyszcazeniu kopyt bierze się taki specjalny cyrkiel i sie ciągnie konia za grzywę z prawej strony jak chce sie czyścić z przodu z prawej, z lewej sie ciągnie jak chcemy czyścić z lewej, a jak czyścimy tylnie to ciagniemy za ogon!  :roll: Rety jakie wy nieuświadomione wtedy koń na pewno poda a jak ma za dużo brudu to sie bierze tasak i sie tasakiem robi...W ogóle co wy za głupoty gadacie? :roll: Kowal? :roll: To dobre dla ludzi wyrzucających pieniądze w błoto! jak ci coś nie pasuje w kopytach to bierzesz tasak i odcinasz! :roll: A ja myślałam,ze wy sie znacie...Poza tym,konia sie czyści na świętra bo po co błoto czyścić,brud piasek i takie tam? Prędzej czy później i tak odpadnie jak bedzie dużo wiec po co! :roll: A z resztą po co czyścić konia jak na jeździe sie znowu pobrudzi? :roll: rety jakie dzieci wy sie wywyższacie ej no słuchajcie rad koleżanki córki weterynarza!!!
Zapisane

Ritka

  • Gość
Czysczenie konia
« Odpowiedź #46 : 2004-09-16, 21:11 »
a ja mam taką fajną żółtą taśme klejącądo przyklejania podków.
Zapisane

Zuzika

  • Gość
Czysczenie konia
« Odpowiedź #47 : 2004-09-16, 22:33 »
wow też chce taką. Ja mam jedynie zielona taśme :( Jaka szkoda musze sobie jeszcze kupic taką w barwach narodowych  :lol: a kopyta to polakierować można a potem ejszcze kolorkiem namalować paski żółto czarne mówie wam to ejst TRENDY :hahaha: w koncu to kolory odstraszające, jak ktoś zobaczy konia z takimi kopytami to odrazu ucieka :hahaha: a no ja mam jesczez takie skarpety dla qnia w tęczowe kolory i jak się do tego kopyta pomaluje to wygląda jak poniak :P :hahaha: ale ubaw, jak czyatłam te posty to sie popłakałam :hahaha:
Zapisane

Inwersja :*

  • Gość
Czysczenie konia
« Odpowiedź #48 : 2004-09-16, 22:37 »
O czym wy wogóle mówicie :D:D Po co koniowi wogóle są kopyta najlepiej to je całkiem obciąć wtedy mniej zachodu jest z tymi tasakami i innymi siekierami i kon tak fajnie wybija na osiem stron świata...Mówię wam super!!!!! :lol:
Zapisane

anieszka

  • Gość
Czysczenie konia
« Odpowiedź #49 : 2004-09-17, 23:28 »
no dobra przyznaje sie nie zrobilam dzisiaj mojemu z kopytami bo ja bylam w robocie a ciekawe czy moj facet go ruszyl choc jemy bym nie ufala bo moze  i konia ujezdzic umie ale nie ma szans by wiedzial jak ma konia wyczyscic  :roll:
Zapisane

misiakonisia

  • Gość
Czysczenie konia
« Odpowiedź #50 : 2004-09-18, 12:54 »
Cytuj

a ja mam taką fajną żółtą taśme klejącądo przyklejania podków.


 nie no bo padne  :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
boże ale sie fajny temat zrobiłale jast fajny tylko wtedy jak sie oktaśka nie odzywa!!! :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Czysczenie konia
« Odpowiedz #50 : 2004-09-18, 12:54 »

Kozica

  • Gość
Czysczenie konia
« Odpowiedź #51 : 2004-09-18, 14:58 »
no ubaw jest niezły :) no jeszze mi łzy ze śmiechu lecą... i ta osóbka chce konia sobie kupić...
Zapisane

kfiatek

  • Gość
Czysczenie konia
« Odpowiedź #52 : 2004-09-18, 16:11 »
kochane!!
nie brazylia i nie jamaica!!!
nie paski i nie kwiatki!
nie teczowe skarpety, nai kopyta w pszczółki!!!
Teraz modne są kopyta jednokolorowe ze Snoopym i Teletubisiami!!!!!!!!!!!!!
Zapisane

Zuzika

  • Gość
Czysczenie konia
« Odpowiedź #53 : 2004-09-18, 20:20 »
o kurcze skad wiesz, pisało w bravo? kurcze to ja jakaś nie na czasie jestem :!!!:  musze jutro koniecznie zmyć barwy narodowe :!!!: to straszne i co ja etraz zrobie?!  :lol: :hahaha:
Nom temat jest super :D
Zapisane

kfiatek

  • Gość
Czysczenie konia
« Odpowiedź #54 : 2004-09-18, 20:25 »
wiesz zuzika, ja nie wiem na jakim Ty świecie żyjesz, podstawowych informacji nie masz!! :P:P:P:P
Zapisane

anieszka

  • Gość
Czysczenie konia
« Odpowiedź #55 : 2004-09-18, 22:29 »
oj to ja sie tez przyznaje ale nie mam musze leciec zmyc ten róż z kopyt mojego logra :D to akurat zrobie jednego teletubisia na jedno kopytko i bedzie mial komplet :D albo zrobie smefry to tez jest teraz na topie??

P.S temat bomba :D :lol:
Zapisane

barszcz

  • Gość
Czysczenie konia
« Odpowiedź #56 : 2004-09-18, 23:55 »
przeczytałam ten temat i jestem jeszcze bardziej przerażona ludźmi, niż byłam wcześniej...

wiem, że pisząc to niejako skazuję się na śmierć na tym forum, ale szczerze mówiąc przestało mi poniekąd chyba zależeć...

1. nie wiem dlaczego patrzycie na forum, jak na coś prywatnego. czyszczenie koni, to nie sprawa tak banalna. temat nie został w cale zaadresowany do was, ale do całego forum!!!!!!! to, że akurat w waszych stajniach czyszczenie koni, to sprawa oczywista, nie znaczy, że problemu nie ma. jeździłam w stajni (i to nie jest powód do dumy), gdzie koniom nie czyściło się kopyt, a stały w pół metrowym gnoju. jak pewnego dnia wywaliłam gnój, bo koń miał wielką ranę na pencinie całą zabryzganą gnojem i oblepioną muchami, to właściciele powiedzieli mi, żebym nie wyrzucała gnoju w piątek, bo śmierdzi na niedzielę na podwórku...!!!!
i to nie była jakaśtam wiejska klitka, gdzie konie są osamotnione, zaniedbane, zostawione samopas. w tej stajni przewijały się dziennie tumany ludzi i wszyscy przed jazdą wchodzili do boxów, czyścili konie WSPÓLNYMI szczotkami, albo i też nie, bo np przyjechali za późno i musieli już ubierać konia, a stajennych nie było, co by te konie chociaż porozklejali z zaklejek...

2. trochę wyrozumiałości. chyba zauwazyliście, że macie do czynienia z osobą, która widzi problem, ale jest za młoda, czy też za mało doświadczona, żeby go rozwinąć, to ją wesprzyjcie. cholera jasna, nie ma w was odrobiny sumienia? wy się urodziliście z głową pełną słów typu kopystka? forum jest chyba po to, aby ludzie się czegoś dowiadywali, a nie po to, żeby bali się zapytać...

3. czytałam każdy kolejny post i ciągle się we mnie paliła iskierka nadziei... ciągle czekałam na jakiś sprzeciw, kontrę do tej ironii, to tego fałszu, do tego obrzydliwego wiercenia tematu. a tymczasem czułam się tak, jakbym była obserwatorem pokazu torreadora, który bawi się z bykiem czerwoną płachtą, a ludzie dodając "zabawie" pikanterii jeszcze nadziewają go kolejnymi dzidami (czy jak to się tam fachowo nazywa...). I tak dotarłam do szarego końca tego spektaklu. muszę przyznać, że miałam pod koniec nadzieję, że publiczność na moment zapomniała o byku i skupiła się na torreadorze, ale :
"boże ale sie fajny temat zrobiłale jast fajny tylko wtedy jak sie oktaśka nie odzywa!!! "
co to za chory świat...!? jak ja nienawidzę być człowiekiem czasami...

barszcz

ps może piszę trochę niezrozumiale, wyrażę więc na koniec swoje emocje jakimś precyzyjnym stwierdzeniem: jestem totalnie zszokowana waszą bezdusznością i egoizmem.

pps oczywiście ten post dotyczy tylko i wyłącznie tego tematu. w poprzednich tematach, które czytałam wydawaliście sie mi ludźmi godnymi dyskusji... ale od teraz będę uważała...
Zapisane

Ritka

  • Gość
Czysczenie konia
« Odpowiedź #57 : 2004-09-19, 09:27 »
no patrz, a jednak nie...
Tylko, że ona napisała, że ci, którzy mają swoje konie to sie nimi nie opiekują.

na voltahorse by ją jeszcze gorzej potraktowali  :roll:  :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Czysczenie konia
« Odpowiedz #57 : 2004-09-19, 09:27 »

Wiedźma

  • Gość
Czysczenie konia
« Odpowiedź #58 : 2004-09-19, 11:44 »
1. Mysle, ze cale forum ma w d... czyszczenie koni, bo co to obchodzi np. akwaryste :P Poza tym, skoro jest w naszym dziale, to do nas adresowane.
2. Jesli komus brakuje wiedzy i doswiadczenia, to niech sie nie bierze do pouczania innych-w tym wlasnie lezy problem z Oktaska.
3.
Cytuj

jestem totalnie zszokowana waszą bezdusznością i egoizmem

Przykro mi :P
Zapisane

Kamaq

  • Gość
Czysczenie konia
« Odpowiedź #59 : 2004-09-19, 14:22 »
ona ma chyba kompleks wiedzy- chce pokazać że wszystko wie, a trochę nie wychodzi, bo co nas obchodzi jakiś tekst o arabach żywcem z encyklopedii? sama sobie mogę to znależć!
Zapisane
Strony: 1 [2] 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.084 sekund z 29 zapytaniami.