Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Mały "gówniarz"  (Przeczytany 8498 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

monikaa

  • Gość
Mały "gówniarz"
« Odpowiedź #30 : 2004-12-22, 14:22 »
ja z poprzednim psem miałam tego typu problemy-jadł smieci ale nigdy nie jadł kuperów ;)
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Mały "gówniarz"
« Odpowiedź #31 : 2004-12-22, 16:15 »
Moja śmieci nie je ;) Kupy w żadnym wypadku swojej ani żadnej innej psiej. Tylko ludzkie! I ptasie  :roll:
Zapisane

Nicka

  • Gość
Mały "gówniarz"
« Odpowiedź #32 : 2004-12-22, 18:02 »
Heh  jedzeniem ptasich kup sie jeszcz nie spotkałam.. ale Punia uwalbie mrówki.. kiedyś cały pysk włożyła do mrowiska.. normalnie czarna była :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Mały "gówniarz"
« Odpowiedz #32 : 2004-12-22, 18:02 »

monikaa

  • Gość
Mały "gówniarz"
« Odpowiedź #33 : 2004-12-22, 18:14 »
gwarantuje Ci ze nie zrobiła tego bo lubi jeść mrówki tylko dlatego ze zaciekawiło ją co sie tam rusza
Zapisane

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Mały "gówniarz"
« Odpowiedź #34 : 2004-12-22, 19:07 »
Cytat: monikaa
gwarantuje Ci ze nie zrobiła tego bo lubi jeść mrówki tylko dlatego ze zaciekawiło ją co sie tam rusza


Dokładnie  :wink:
Zapisane

Nicka

  • Gość
Mały "gówniarz"
« Odpowiedź #35 : 2004-12-22, 21:02 »
Ale zawsze, nawet jak idzie pojedyncza mrówka, ona ją liże biorąc od pyska i zjada :roll: to taaak zabawnie wyglada :lol: A może i ciekawość;)
Zapisane

Miyu

  • Gość
Mały "gówniarz"
« Odpowiedź #36 : 2005-01-02, 23:10 »
Cytat: VioaoiV
jakiego klapsa? jaka bure? :roll: to normalne zachowanie u psow, niestety.. :roll:

i pies nie ma czegos takiego jak poczucie winy kilkanascie minut po fakcie. po prostu "nie chcial sie odzywac" bo czul Twoja zlosc.


Zgadzam się! A po za tym to nie uszczaj jej ze smyczy i patrz gdzie idzie :wink: będzie oki.
Zapisane

sylwi@

  • Gość
Mały "gówniarz"
« Odpowiedź #37 : 2005-01-03, 15:00 »
Cytat: Malka
Nanami, teraz powiem coś zaskakującego ;) W domu, jeśli położę przed nią coś pysznego, to jak ja powiem: zostaw, to nie weźmie, dopiero jak powiem: bierz. Jednak to skutkuje tylko w domu...  :roll: Na dworze się zachowuje tak, jak by nie miała uszu.


zrob tak jak mowi Nanami, to nie wystarczy cwiczyc w domu, ale i podczas spaceru, spacer powienien byc wlasnie po to zeby z psem na nim cwiczyc, bawic sie, a w domu dac mu odpoczac ;)  

Ja mam ten sam problem ze swoimi sukami, jak dorwa sie do gowna to koniec. Psa nie wolno karcic po fakcie tylko podczas zjadania przez niego gowna, chociaz w moim przypadku to duzo nie daje, zanim moje sunki zareaguja to musza sobie troche tego gowienka podjesc, nie mam im tego za zle, to psia natura i nie przeszkadza mi pozniej zapach goiwna z pyska, ale ze wzgledow higienicznych bardzo ich oilnuje na spacerze, bo nie wiadomo czy nie jakies zarazone te gowienka sa ;)

A rada mojego szkoleniowca na to: on mi kazal potrzymac kostke bialego sera az do momentu gdy sie troche nadpsuje i zacznie smierdziec, wtedy dac ja psu, bo zjadanie gowien to nic innego jak brak jakiegos mikroelementu, ktory jest w takim nadsmierdnietym serku :)
Zapisane

Miyu

  • Gość
Mały "gówniarz"
« Odpowiedź #38 : 2005-01-04, 21:26 »
:bezsilny: móhj ajkoś nie ma akich nawyków po to pies z kosmosu i jakis jadowity... :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Mały "gówniarz"
« Odpowiedz #38 : 2005-01-04, 21:26 »

Natalia

  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Mały "gówniarz"
« Odpowiedź #39 : 2009-02-15, 12:13 »
Możliwe że dla twojego psa brakuje czegoś w diecie... :)
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Mały "gówniarz"
« Odpowiedź #40 : 2009-02-15, 12:20 »
Natalia, nie odgrzebuj bez potrzeby starych wątków, ok? ;)
Zapisane
IBDG Wrocław
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.067 sekund z 25 zapytaniami.