Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Jak oduczyś psa sikania po kątach??  (Przeczytany 1468 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

tymon

  • Gość
Jak oduczyś psa sikania po kątach??
« : 2004-12-20, 11:49 »
Mam do was pytanie jak wy oduczaliscie lub oduczacie psa sikać i robic kupy wszędzie?? Moze macie jakies fajne i ciekawe pomysły które by pomogły mi załatwić ten problem??
Zapisane

monikaa

  • Gość
Jak oduczyś psa sikania po kątach??
« Odpowiedź #1 : 2004-12-20, 11:52 »
Jak wychodzisz z psem na dwór i on cos tam zrobi to daj mu nagrode. porozkładaj gazety, pies na nie nasika, potem przekałdaj je cos bliżej drzwi i w końcu wyrzuć- pies sie powinien skapnąć o co chodzi. Jak nasika w domu to popsikaj czymś żeby mu nie pachniało siuskami.
Zapisane

Aszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3553
  • klient w krawacie jest mniej awanturujacy sie.. :P
Jak oduczyś psa sikania po kątach??
« Odpowiedź #2 : 2004-12-20, 12:05 »
Bylo wiele takich tematow,wystarczy poszukac.Poza tym nie wiem czy jest sens udzielanie Ci jakichkolwiek rad,bo Ty zawsze wiesz wszystko lepiej i obrazasz innych jak Ci sie prawde powie.
Zapisane
w przeciwienstwie do Megi ( Szlachetnej Cholery) pozdrawiam...tylko nie wiem kogo...tzn. wiem, ze pozdrawiam Szlachetna Stara Karton i Szlachetna Kluche oraz Szlachetnego Milczacego z Wilkami. Podpisano: Szlachetna Jedza

Forum Zwierzaki

Jak oduczyś psa sikania po kątach??
« Odpowiedz #2 : 2004-12-20, 12:05 »

Nicka

  • Gość
Jak oduczyś psa sikania po kątach??
« Odpowiedź #3 : 2004-12-20, 12:07 »
O raanyyy... który to z kolei temat o sikaniu psa w domu... poszukaj troszke i znajdziesz kilka takich samych ;)
Zapisane

NaNcY

  • Gość
Jak oduczyś psa sikania po kątach??
« Odpowiedź #4 : 2004-12-20, 12:09 »
Aszka dobrze mówi... po co zaczyanć temat po raz enty?? poszukaj, poczytaj i wtedy zapytaj jak bedziesz niedoedukowany...
Zapisane

tymon

  • Gość
Jak oduczyś psa sikania po kątach??
« Odpowiedź #5 : 2004-12-20, 12:12 »
Cytuj

po co zaczyanć temat po raz enty??

co to jest enty?? ja zawsze wiek wszystko lepiej hehhehehe hahaha :lol:
Zapisane

Aszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3553
  • klient w krawacie jest mniej awanturujacy sie.. :P
Jak oduczyś psa sikania po kątach??
« Odpowiedź #6 : 2004-12-20, 12:18 »
ktos poddal w watpliwosc Twoje 14 lat,daja Ci maks.11,ale ja sklanialabym sie raczej do 9.
Zapisane
w przeciwienstwie do Megi ( Szlachetnej Cholery) pozdrawiam...tylko nie wiem kogo...tzn. wiem, ze pozdrawiam Szlachetna Stara Karton i Szlachetna Kluche oraz Szlachetnego Milczacego z Wilkami. Podpisano: Szlachetna Jedza

tymon

  • Gość
Jak oduczyś psa sikania po kątach??
« Odpowiedź #7 : 2004-12-20, 12:26 »
Nie 4 lata albo 3 hehhe jacy wy jesteście pusci (nbie wszyscy niektórzy saspozxik :)
Zapisane

Aszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3553
  • klient w krawacie jest mniej awanturujacy sie.. :P
Jak oduczyś psa sikania po kątach??
« Odpowiedź #8 : 2004-12-20, 12:31 »
Spadaj stad lepiej dzieciaczku,bo niedlugo nie bedziesz mial kogo obrazac.Zaczna ignorowac twoje posty i nie bedziesz mial tu czego szukac superinteligencie.
Zapisane
w przeciwienstwie do Megi ( Szlachetnej Cholery) pozdrawiam...tylko nie wiem kogo...tzn. wiem, ze pozdrawiam Szlachetna Stara Karton i Szlachetna Kluche oraz Szlachetnego Milczacego z Wilkami. Podpisano: Szlachetna Jedza

Forum Zwierzaki

Jak oduczyś psa sikania po kątach??
« Odpowiedz #8 : 2004-12-20, 12:31 »

olc!a

  • Gość
Jak oduczyś psa sikania po kątach??
« Odpowiedź #9 : 2004-12-20, 12:48 »
Aszka - to jest troll... Olać trolle...
Zapisane

Aszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3553
  • klient w krawacie jest mniej awanturujacy sie.. :P
Jak oduczyś psa sikania po kątach??
« Odpowiedź #10 : 2004-12-20, 12:53 »
olc!a,wiem i taki mam wlasnie zamiar,tamten post byl ostatnim dotyczacym tymona.Mysle,ze inni sie rowniez przylacza.
Zapisane
w przeciwienstwie do Megi ( Szlachetnej Cholery) pozdrawiam...tylko nie wiem kogo...tzn. wiem, ze pozdrawiam Szlachetna Stara Karton i Szlachetna Kluche oraz Szlachetnego Milczacego z Wilkami. Podpisano: Szlachetna Jedza

k_lap

  • Gość
Jak oduczyś psa sikania po kątach??
« Odpowiedź #11 : 2004-12-20, 13:42 »
Tymon, ty tylko to potrafisz ? Obrazac ludzi ? Nigdy nie przyznajesz sie do bledu ? Widze, ze olc!a i Aszka maja racje... z Toba nie ma sensu dyskutowac, jestes nieodpowiedzialny i w dodatku niekulturalny. Bo jesli ktos krytykuje Twoje nieodpowiednie zachowanie i daje Ci dobre rady, gdyz ma wieksze doswiadczenie niz Ty, wypadaloby sie do nich w jakikolwiek sposob dostosowac i przyznac sie do bledu. A nie jak ... obrazac wszystkich na Forum, bo "biednemu Tymonkowi" zwrocili uwage.
Moja cierpliwosc do Ciebie sie wyczerpala...
 :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Jak oduczyś psa sikania po kątach??
« Odpowiedź #12 : 2004-12-20, 14:08 »
k_lap, daj se spokoj ;)
Zapisane

Atomic

  • Gość
Jak oduczyś psa sikania po kątach??
« Odpowiedź #13 : 2004-12-20, 14:11 »
Cytat: olc!a
Aszka - to jest troll... Olać trolle...

Popieram...
Zapisane

pacuszka7

  • Gość
Jak oduczyś psa sikania po kątach??
« Odpowiedź #14 : 2004-12-20, 14:21 »
hehe :lol: weterynarze mówią że jak pies na dworzu zrobi kupeczke lub sisiu to trzeba sie cieszyć, tak wiesz jak skończy robić to zaraz do niego: "jupi, ale super zrobiłeś kupke/siusiu, jupi cieszmy sie ale jest super"!!!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jak oduczyś psa sikania po kątach??
« Odpowiedz #14 : 2004-12-20, 14:21 »

Dalmafreciak

  • Gość
Jak oduczyś psa sikania po kątach??
« Odpowiedź #15 : 2004-12-20, 14:33 »
Ja od tej pory nie będę odpowiadać w ogóle na posty tego chłopca (oczywiście mowa o Tymonie). Rozmowa z nim to jak 'grochem o ścianę'.

Szkoda tylko psa...... :(
Zapisane

Atomic

  • Gość
Jak oduczyś psa sikania po kątach??
« Odpowiedź #16 : 2004-12-20, 14:38 »
Cytat: Dalmafreciak

Szkoda tylko psa...... :(


Dokładnie. Biedny piesio
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.043 sekund z 26 zapytaniami.