Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3]   Do dołu

Autor Wątek: Poopowiadajcie o Waszych klasach w szkole.  (Przeczytany 17036 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ellen

  • Gość
Poopowiadajcie o Waszych klasach w szkole.
« Odpowiedź #60 : 2005-01-27, 16:55 »
Rozowa rudera :lol:
Zapisane

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Poopowiadajcie o Waszych klasach w szkole.
« Odpowiedź #61 : 2005-01-27, 18:01 »
Cytuj

To taka typowo zenska klasa, jest 4 chlopakow na 35 osob, ale nie narzekam,

Ciesze się ze dobrze odnajdujesz sie w takim składzie. Moja koleżanka równiez jest w żeńskiej klasie i bardzo narzeka. Mówi że porobiły sie grupki, dziewuchy sie obgadują, biją się  :shock: , robią sobie na zlość, ogólnie duzo zawiści i zazdrości :roll:  .... Ja jestem w zupełnie innej sytuacji bo jestem w męskiej klasie(-> patrz post wcześniej).
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Poopowiadajcie o Waszych klasach w szkole.
« Odpowiedź #62 : 2005-01-27, 21:17 »
Cytat: Agata:)
Ellen, Plater czy Staszic? :)

o tym samym pomyślałam
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Forum Zwierzaki

Poopowiadajcie o Waszych klasach w szkole.
« Odpowiedz #62 : 2005-01-27, 21:17 »

Golden_Tina

  • Gość
Poopowiadajcie o Waszych klasach w szkole.
« Odpowiedź #63 : 2005-01-27, 21:34 »
u mnie to prawie równo. wszystkich jest 26, a dziewczyn 14.
Zapisane

Alice_kot

  • Gość
Poopowiadajcie o Waszych klasach w szkole.
« Odpowiedź #64 : 2005-01-27, 21:36 »
U mnie jest 10 Dziewczyn T__T i 18 chlopakow.  Wiec 28 dzieci...
Zapisane

kraksa

  • Gość
Poopowiadajcie o Waszych klasach w szkole.
« Odpowiedź #65 : 2005-01-29, 22:29 »
u nas jest tak.
1 daun
4 spoko chłopaków
1 mnie straaasznie denerwuje
1 dziewczyna która śmierdzi i ma tłuste włosy
1 chłopak nadpobudliwy
1 bombo pierdzioch
1 dziewczyna która jak ją sie poprosi żeby pokazała nizinę nadkaspijską pokazuje holandię
1 dziewczyna chodząca jak kaczka
1 maniaczka na punkcie wschodnich sztuk walki
1 ja
1 navel
1 vice mistrzyni polski w biegu na 60 m.

ogułem co miesiąc w któryś piątek organizujemy sobe z własnej woli kolację integracyjną. Przychodzimy coś gotujemy ( w poprzedni piątek kolega nauczył mnie przewracać naleśniki!!! a do tej pory twierdziłam ,że ja i kuchenka to mieszanka wybuchowa) a potem sie obrzeramy ile wlezie i  jest good. Oprócz niektórych wyrzutków do których wyciągaliśmy ręce i tego nie zauważali jesteśmy bardzo zgraną klasą.  Nauczyciele nas przeklinają bo hmm. nawet w gadaniu na lekcjach jesteśmy zgrani - oczywiście nie na temat. Jest super. Nie zamieniłabym tej klasy na żadną inną.
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Poopowiadajcie o Waszych klasach w szkole.
« Odpowiedź #66 : 2005-01-29, 23:03 »
Heh... u mnie w podstwawówce była klasa która mnie nie cierpiała, z tego co pamiętam ze względu na to że doszłam w trzeciej klasie i byłam strasznie naiwna, nie pamietam ich dokładnie, wiem tylko że moje "koleżanki" były wzorem fałszywości. pod koniec podstawówki byłam już znienawidzona, bo moja naiwnośc się skończyła i byłam skora do rękoczynów za wyzywanie mnie. Na jednej z wycieczek w góry otrzymałam przezwisko "marines" ze względu na fryzurę (krótki jeżyk) i przyciemnione okulary.

ogólniak składal się u mnie z osób niezwykle prymitywnych (niemal wszyscy którzy byli samcami) Dziewczyny natomiast - udawały że są koleżankami, a za plecami leciały takie bluzgi na wszystkie których nie było że głowa boli. na dodatek były one takie że robily wszystko by podporządkować się takiej jednej która miała powodzenie u samców (zwykle była ubrana w taki sposób że miała dekolt do psa a spod spódniczki stringi jej wystawały...) Ja, jako że nie iałam w najmniejszym stopniu zamiaru się do niej upodabniać i sie przyporządkować, zostałam od razu znienawidzona (moja klasa była podzielona na dwie grupy - ci z aśką, ci bez zdania i ci przeciw niej) do drugiej grupy należało trzech chłopaków (jeden maniak komputerowy, drugi maniak... religijny, trzeci... cóż, trzeci trochę taki dziwak) trzecia grupa... nooo, w trzeciej "grupie" byłam ja. Oczywiście te dwie grupy którym ona była raczej obojetna była znienawidzona ipogardzana przez resztę. Z aśka, od poczatku do końca toczyłam otwarta wojnę - co wiecej wygrałam tę wojnę... bo to ona, a nie ja zmieniłam szkołę...

Teraźniejsza klasa... cóż... paranoja do kwadratu, dogaduję się świetnie z dwiema dziewczynami ( zjedną na temat gier, z drugą na temat "zawodowy") dwie dziewczyny sa wzorem egoizmu i zarozumiałości (jedna z nich także jest mistrzynią podlizywania się) na temat reszty nie mam za bardzo zdania... no chyba że jedno mogę o nich powiedzieć... nie nadają się do tej szkoły...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Poopowiadajcie o Waszych klasach w szkole.
« Odpowiedź #67 : 2005-01-30, 17:02 »
Ja tam nie wiem ale jest więcej dziewczyn! 8)
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Poopowiadajcie o Waszych klasach w szkole.
« Odpowiedź #68 : 2010-06-20, 22:24 »
Taki fajny wątek znalazłam, no i szkoda, że sprzed pięciu lat.
Ale co tam, odkopuje.  :lol:

Ja mam teraz najlepszą klasę ze wszystkich jakich dotychczas miałam.
Szkoda, że prawdopodobnie się rozleci, ponad 80% deklaruje, że się przepisze ze względu na nauczycieli...
(ok. 15 osób pisze komisy, ja też się do nich zaliczam :lol:)

U mnie w szkole są trzy klasy o tym samym profilu, na początku byłam w innej, tam mają zdecydowanie lepszych nauczycieli, ale cytat jednej dziewczyny z mojej klasy: "dziewczyny są tam sztuczne" (co najfajniejsze to ona to powiedziała na wycieczce wychowawczyni tych dziewczyn z tamtej klasy :P).

W każdej klasie są grupki, ale u mnie nawet jedna osoba może należeć do paru, nie ma fałszywych osób, każdy z każdym się dogaduje.

Są różne osoby, wiele słucha metalu, a także inne rodzaje muzyki, są osoby co lubią Japonię, także bardzo pobożne.
Najlepsza jest taka co chodzi na raz na Squaty i Młodzieżową Grupę Apostolską. :lol:

Zapisane
Podpis bez przekazu.

Forum Zwierzaki

Odp: Poopowiadajcie o Waszych klasach w szkole.
« Odpowiedz #68 : 2010-06-20, 22:24 »
Strony: 1 2 [3]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.09 sekund z 24 zapytaniami.