Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Boje się lubić, kochać, zaufać ;(  (Przeczytany 4321 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MadiM

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1308
  • czuj..czuj.. czuwaj!!
Boje się lubić, kochać, zaufać ;(
« Odpowiedź #30 : 2005-02-20, 14:29 »
Cytuj

spodziewałam się, że taki temat powstanie...

pao.... ja tez! :roll:
chyba nie ma takiego czlowieka co by mial zycie bez przykrosci i milosnych zranień!!
coś o tym wiem :(  :cry:
Zapisane
Po Pierwsze: Nie Pluj !! Obrażaj, ale Zasady Higieny Zachowaj !!  :kocham:

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Boje się lubić, kochać, zaufać ;(
« Odpowiedź #31 : 2005-02-20, 14:39 »
każde zranienie, choćby najdotkliwsze jest dla nas nauka. i jesli umiemy z tej nauki wyciągać wnioski to dobrze, ale jeśli poddajemy sie bez walki i uciekamy, no to juz sami z własnej woli zajmujemy przegrane pozycje.
w zyciu juz spororzeczy sie nauczyłam a co ciekawe, najwazniejsze znauki przyszły wraz ze łzami, lecz to dzieki nim jestem tym kim jestem, i wdzięczna jesttem za to, że łzy te kiedyś popłynęły  :D
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Jaśka

  • Gość
Boje się lubić, kochać, zaufać ;(
« Odpowiedź #32 : 2005-02-22, 17:11 »
MadiM wiem że każdy ma problemy i nie ma osob zyjacych beztrosko, ale niektorzy maja kogos bliskiego a nie ktorzy nie..
Postaram się polubić siebie...Chociaz wiem ze to bedzie trudne  :roll: Macie racje... Bóg może i pomaga, postaram się pogłebić wiare i nie skupiać się tylko na chodzeniu do Kościoła. Może to dziwne, ale powodem moich wielu watpliwosci jest m.in to ze sa osoby ktore totalnie olewaja sobie Kościół, Boga, a jednak maja w życiu łatwo...  :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Boje się lubić, kochać, zaufać ;(
« Odpowiedz #32 : 2005-02-22, 17:11 »

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Boje się lubić, kochać, zaufać ;(
« Odpowiedź #33 : 2005-02-22, 17:17 »
Cytuj

totalnie olewają sobie Kościół, Boga, a jednak maja w życiu łatwo...

kościół i bog nie są tożsame... są tacy co chodzą do kościoła a boga nie znaja i są tacy co do żadnego kościoła nie przynależą a bóg jest bliski ich sercu...
osoby o których piszesz mogą być blisko boga i nawet nie wiedzieć o tym, ale mogą też byc głęboko nieszczęśliwymi ludźmi, którzy tylko bardzo dobrze udają... i takich jest całkiem sporo...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Jaśka

  • Gość
Boje się lubić, kochać, zaufać ;(
« Odpowiedź #34 : 2005-02-22, 20:46 »
Nie, bo moja przyjaciółka totalnie kościol olewała ( tu jej sie nie chcialo, tu zaspala, itp.), zwierzala mi sie czesto i wiem ze raczej w boga, hmm..  jak by to powiedzie... malo wierzyla. Ale wiem że miała łatwo.. Poprostu to wiem.. mieszka blisko mnie (drzwi na przeciwko) i wiem że nie miała wiekszych klutni z rodzicami, wiem ze miala pelno kolezanek i kazdego chlopaka jakiego chciala, miala latwo w zyciu, teraz to nie wiem bo sie nie przyjaznimy (zrobila mi wielkie chamstwo :? )... ja tak to widze...
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Boje się lubić, kochać, zaufać ;(
« Odpowiedź #35 : 2005-02-22, 21:17 »
Cytuj

(zrobila mi wielkie chamstwo  )...

człowiek który ma wierę i boga w sercu nie uczyniłby tego... i tu jest różnica. co z tego, że ma pozornie łatwo... może dostała dar, ale zamiast go wykorzystać twórczo, do pomocy innym to ona go marnotrawi na błachostki i jeszcze innych rani... ktos taki straci przyjaciół i zyc będzie w świecie pozorów i choć teraz może sie wydawać, że jest szczęśliwa to moze być to zapowiedzą nieprzyjeności...
jeśli masz dar i wszystko z łatwością przychodzi, to wysokie ryzyko, że się tego nie doceni a za czas jakiś straci...
a osoba która ma pełno koleżanek moze w ten sposób wypełniać poczucie pustki... takie uczucie wielu ludziom towarzyszy i aby go nie czuć rzucaja się w wir pracy, w imprezy, w kolejne zwięzki, pomnażanie pieniędzy... ale tym pustki sie nie wypełni, nie tej pustki... i choć pozornie zdawać sie może że taka osoba jest szczęśliwa to tylko ona sama wie czo czuje i o czym myśli tuz przed zaśnięciem...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Bonsai

  • Gość
Boje się lubić, kochać, zaufać ;(
« Odpowiedź #36 : 2005-02-22, 21:20 »
Oh... Ja wolę swojej historii lepiej nie przedstawiac... Powiem tylko, że jestem w podobnej sytuacji... Ale kazde wspomnienei chwil z nią i z nim sprawia mi ból... PO prstu - była przyjaźń, już jej nie ma. Była miłość - już jej nie ma.... Moja sytuacja trwa juz od początku tego roku. To jest straszne widzieć jak pomiataja toba niegdyś najbliższe ci osoby.... I te słowa "Nienawidze cię" cały czas obijają mi się w moich uszach...  Przykre, bo nawet nie wiem czemu mnie tak nienawidzi...
I po tej sytuacji obiecałam sobie, ze nie zakocham sie do 18 roku życia! mam dość! Jak będę pełnoletnia wyjade sobie hen daleko i zostawie tutaj moje troski i wspomnienia!
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Boje się lubić, kochać, zaufać ;(
« Odpowiedź #37 : 2005-02-22, 21:27 »
Cytuj

"Nienawidze cię"

to smutne, że ktoś tak dalece sie posuwa w swoich słowach... świadczy to jednak o jego własnym cierpieniu... a to, ze wyrzywa się na nas (poprzez takie słowa) jest jeszcze smutniejsze, gdyz znaczy to, że jest kompletnie nieświadomy swego cierpienia...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Jaśka

  • Gość
Boje się lubić, kochać, zaufać ;(
« Odpowiedź #38 : 2005-02-23, 17:21 »
Cytat: Bonsai

I po tej sytuacji obiecałam sobie, ze nie zakocham sie do 18 roku życia!

To nie od Ciebie zależy... Tylko od Twojego serduszka  :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Boje się lubić, kochać, zaufać ;(
« Odpowiedz #38 : 2005-02-23, 17:21 »

Bonsai

  • Gość
Boje się lubić, kochać, zaufać ;(
« Odpowiedź #39 : 2005-02-23, 20:19 »
Cytat: pao
Cytuj

"Nienawidze cię"

to smutne, że ktoś tak dalece sie posuwa w swoich słowach...

 Chyba aż za daleko. A fakt, że powiedział mi to na gg to już inna sprawa. Stchórzył. A jeszcze wcześniej wysłał swojego kumpla zeby mi to przekazał... :/
Cytuj
świadczy to jednak o jego własnym cierpieniu... a to, ze wyrzywa się na nas (poprzez takie słowa) jest jeszcze smutniejsze, gdyz znaczy to, że jest kompletnie nieświadomy swego cierpienia...


tak, cierpi, ale sprawia również ból i mnie... Cuz... od miłości do nienawiści jest tylko jeden krok... :(

Cytuj
To nie od Ciebie zależy... Tylko od Twojego serduszka

A więc aby oszczędzić sobie trudu, staram sie omijać męskie towarzycho! :]
Zapisane

ona14

  • Gość
Odp: Boje się lubić, kochać, zaufać ;(
« Odpowiedź #40 : 2005-06-22, 21:56 »
Też mam problemy z tym.
Szczególnie strasznie boje się zakochać
Zapisane

izunia

  • Gość
Odp: Boje się lubić, kochać, zaufać ;(
« Odpowiedź #41 : 2005-06-23, 11:37 »
powiem wam że kochać jest naprawde cudownie oczywiście mówie o spełnionej miłości. to uczucie jest piękne, szczególnie jego początki. chciałabym znów sie zakochać, ale jak na razie mam problem ze starą miłością :(
Zapisane

kasia

  • Gość
Odp: Boje się lubić, kochać, zaufać ;(
« Odpowiedź #42 : 2005-06-23, 22:09 »
I znowu "oczywiście mówię o spęłnionej miłości". Wszyscy uciekają przed tą niespęłnioną jak przed kataklizmem. A ona potrafi tak wiele pokazac, nauczyć, zmieni człowieka. I pomimo, że bolesna, to naprawde piękna i wartościowa.
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Odp: Boje się lubić, kochać, zaufać ;(
« Odpowiedź #43 : 2005-06-23, 22:20 »
Może niespełniona miłość jest piękna i wartościowa, ale jak bardzo to boli kochać bez wzajemności...
a odwzajemniona miłość... hmm... nie wiem dokładnie jak to jest, niestety jeszcze nie wiem ...
Zapisane

ona14

  • Gość
Odp: Boje się lubić, kochać, zaufać ;(
« Odpowiedź #44 : 2005-06-24, 15:00 »
Ja wiem jaka jest odwazajemniona ale wiem też jak wszystko się psuje...I jak strasznie jest zapomniec coś tak pieknego
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Boje się lubić, kochać, zaufać ;(
« Odpowiedz #44 : 2005-06-24, 15:00 »

wisienka15

  • Gość
Odp: Boje się lubić, kochać, zaufać ;(
« Odpowiedź #45 : 2005-07-08, 15:08 »
ehh życie to ból trzeba sie do niego przyzwyczaic, ja tesh nie raz przejechalam sie na najblizszych...Mam po prostu dystans do ludzi i tyle...Przejechalas sie i napewno nie raz jeszcze tak bedzie takie zycie i nic na to nie poradzimy...ehh napisalam jak pesymistka ale naprawde  jestem ogromna optymista :P powodzenia  :;p:
Zapisane

izunia

  • Gość
Odp: Boje się lubić, kochać, zaufać ;(
« Odpowiedź #46 : 2005-07-08, 17:06 »
popieram że odwzajemniona miłość to coś pięknego i że bardzo boli gdy cos tak cudownego sie psuje. ja tez nie jestem juz z tym chłopakiem 3 miesiace i dalej nie moge zapomnieć :(
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Odp: Boje się lubić, kochać, zaufać ;(
« Odpowiedź #47 : 2005-07-08, 19:33 »
Miłość to piękne uczucie zwłaszcza gdy jej nie ma... ;)
Zapisane

izunia

  • Gość
Odp: Boje się lubić, kochać, zaufać ;(
« Odpowiedź #48 : 2005-07-09, 19:16 »
wlasnie Verba  :) lubie słuchać tych piosenek :lol:
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.138 sekund z 26 zapytaniami.