Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Dlaczego ZACZĘŁYŚCIE jeździć konno???  (Przeczytany 3596 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
Dlaczego ZACZĘŁYŚCIE jeździć konno???
« Odpowiedź #30 : 2005-04-19, 15:55 »
aha to w takim raize czekam na jakis opis z pierwszej jazdy w nowym miejscu ;)


od nas to jeszcze można 152 na bródno dojechać ;) ja tam mialam kiedys chodzic ale jakos tak wyslzo ze nadal jeżdże tam gdzie do tej pory ;)
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Dlaczego ZACZĘŁYŚCIE jeździć konno???
« Odpowiedź #31 : 2005-04-19, 16:02 »
a jakieś info o tej stadninie na bródnie?
Zapisane

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
Dlaczego ZACZĘŁYŚCIE jeździć konno???
« Odpowiedź #32 : 2005-04-19, 16:06 »
niestety ale chyba strony www nie mają z tego co mi wiadomo.. kiedyś mialam telefon ale gdzies go wywalilam..
Zapisane

Forum Zwierzaki

Dlaczego ZACZĘŁYŚCIE jeździć konno???
« Odpowiedz #32 : 2005-04-19, 16:06 »

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Dlaczego ZACZĘŁYŚCIE jeździć konno???
« Odpowiedź #33 : 2005-04-19, 16:10 »
(mogłabyś odpowiedzieć na moje PW?  :P )
a byłaś tam kiedyś? jakie mają warunki?
Zapisane

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
Dlaczego ZACZĘŁYŚCIE jeździć konno???
« Odpowiedź #34 : 2005-04-19, 16:16 »
(odpowiedzialam na twoje PW :P )

byłam ale nie jeździłam, warunki nie takie złe co prawda nie przyglądałam się jakoś szczególnie ale konie raczej zadbane ;)  teraz szczerze mówiąc już nie pamiętam za bardzo bo dawno tam byłam :P
Zapisane

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Odp: Dlaczego ZACZĘŁYŚCIE jeździć konno???
« Odpowiedź #35 : 2005-04-22, 21:59 »
tak jakoś wyszło :P
Zapisane

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
Odp: Dlaczego ZACZĘŁYŚCIE jeździć konno???
« Odpowiedź #36 : 2005-04-28, 18:08 »
Napoczątku były dinozaury... :P Heheh tak, tak... Gdy byłam mała, mama miała dziwny sposób manipulowania moimi zainteresowaniami.. Wtedy jeszcze o tym nie wiedziałam oczywiście. Najpierw lepiła mi dinozaury z plasteliny, ale jak niewyrobiliśmy na plasteline, to mamusia przerzuciła sie na malowanie koników :P. Do tej pory zastanawia mnie , czy gdyby nie te rysunki, to moje marzenia byłyby całkiem inne. Bardzo długo nie mogłam spełnić tego marzenia, bo nie mieliśmy samochodu, a niestety najbliższa stadnina nie była za blisko.
Na szczęście na swojej drodze napotkałam takich wspaniałych ludzi, jakimi są teraźniejsi szefowie, którzy wysługują się nami ( mną i koleżanką ) na prawo i lewo :] . No i Gustaw, moja pierwsza i jedyna końska miłość...
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó

Al-Zahara;)

  • Gość
Odp: Dlaczego ZACZĘŁYŚCIE jeździć konno???
« Odpowiedź #37 : 2005-05-04, 16:39 »
a ja od zawsze miałam świra na punkcie zwierzaków ale konno zaczelam jeździć przez moją koleżankę bo ona mnie poprosiła żebym z nią na obóz jeździecki pojechała i tak sie zaczelo bo na obozie nie chciałam wypaść na całkowicie "zieloną" no a teraz jestem KONIOMANIACZKĄ:D
Zapisane

whisky_ona

  • Gość
Odp: Dlaczego ZACZĘŁYŚCIE jeździć konno???
« Odpowiedź #38 : 2005-05-24, 19:05 »
Ja interesowałam sie końmi od dziecka ale moi rodzice nie pozwoli mi jeździc konno i w ten sposob wybili mi je z głowy. Niestty wtedy to zajęłam sie psami.Ale jak to sie mówi stara miłośc nie rdzewieje i kiedy tylko poznałam dziewczyne ktora jeździła, bez wiedzy rodziców zapisałam sie w pobliskiej stajni i tak sie zaczęło.Oczywiscie rodzice juz wiedzą. A ja jeżdżę 3 rok i kazda jazda sprawia mi ogramną radośc i nie wyobrażam sobie zycia bez tej przyjemności.Pozdrawiam wszystkich
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Dlaczego ZACZĘŁYŚCIE jeździć konno???
« Odpowiedz #38 : 2005-05-24, 19:05 »

Dianulka

  • Gość
Odp: Dlaczego ZACZĘŁYŚCIE jeździć konno???
« Odpowiedź #39 : 2005-05-25, 14:58 »
Ja to jestem pewna, że moja pasja zaczęła się przez moją mamę (która pewnie gdyby wiedziała o tym wcześniej by tego nie zrobiła   :P). W wieku 3 lat wsadziła mnie na konika.... Od tamtej pory (jak jeszcze byłam malutka) wszystkie rzeczy, które chcialm tyczyły się koni. Moje jedne z pierwszych książek były właśnie o nich było, jak zresztą większość rzeczy ;). jak już byłam nieco (większe nieco) starsza pojechałam na jazdę, a dokładniej na 2 tygodnie do Wtórku... i to mnie zaraziło... Większość życia w wakacje spędzałam w stajni (ale juz innej stajence),ale na wakacjach się kończyło. Do tej pory nie mogę zrozumieć siebie dlaczego?!? :) jednak od kilku lat jeżdżę już regularnie, tak często jak tylko mogę,a le o własnym koniku nadal bardzo mocno marzę...  :D
Zapisane

Vizsla

  • Gość
Odp: Dlaczego ZACZĘŁYŚCIE jeździć konno???
« Odpowiedź #40 : 2005-05-31, 17:01 »
Moja pasja zaczela sie od tego, ze wujek kupil konia :) Potem juz zakochalam sie w tych zwierzakach :kocham:
Zapisane

moki

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 353
  • Domestosowa kosmitka - Madziarko ;-)
    • WWW
Odp: Dlaczego ZACZĘŁYŚCIE jeździć konno???
« Odpowiedź #41 : 2005-05-31, 17:40 »
hmm tyle lat temu to było że nie mogę sobie w 100% przypomnieć.
Pamiętam ze zawsze coś tam mówiłam rodzicom ze chce na konie ale oni ciągali mnie na basen, bo oboje pływali jak byli młodzi ale basen był blee :;p:
Po ślubie mojego starszego brata pojechaliśmy na wczasy i tam mieli przy hotelu stajnie, namówiłam rodziców i mogłam jeździć.
Po powrocie do Gdańska dalej chciałam jeździć konno a w tamtych czasach jedyną stajnią był hipodrom Sopot. Pojechałam z rodzicami i zapisali mnie do szkółki jeździeckiej i tak to sie zaczeło i trwa 18 lat. Poprostu sama chciałam i tyle gadałąm rodzicom że się zgodzili  :wink:

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Dlaczego ZACZĘŁYŚCIE jeździć konno???
« Odpowiedź #42 : 2005-06-03, 17:18 »
Ja tylko 2 razy na koniach byłam (problemy finansowe )  Ale zakochałam się wnich :D kumpelka mnie zaciągnęła
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

Nutencja

  • Gość
Odp: Dlaczego ZACZĘŁYŚCIE jeździć konno???
« Odpowiedź #43 : 2005-06-10, 17:12 »
Jeżdże od kilku lat - po prostu kocham pracować z końmi
Zapisane

Vizsla

  • Gość
Odp: Dlaczego ZACZĘŁYŚCIE jeździć konno???
« Odpowiedź #44 : 2005-06-12, 17:17 »
No moze to sie wyda glupie, ale wieksza przyjemnosc czerpie z przyebywania z konmi, z praca przy nich, nic jazda. Nie wiem czemu tak jest :?
Choc osobiscie jezdzic wueibliam, tym bardziej skakac, ale bycie przy koniu to najwieksza zmozliwych przyjemnosci :kocham:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Dlaczego ZACZĘŁYŚCIE jeździć konno???
« Odpowiedz #44 : 2005-06-12, 17:17 »

Staffka

  • Gość
Odp: Dlaczego ZACZĘŁYŚCIE jeździć konno???
« Odpowiedź #45 : 2005-06-12, 23:49 »
ohhh jak ja bym chciala jezdzic konno!!!!
na koniu bylam kilka tylko razy, ale za to dosyc czesto chodze na stadline :)
normalnie te konie sa takie Extra!
uwielbiam je fotografowac.
 a tak uwielbiam patrzec jak biegaja i barazkuja :)
Zapisane

Zorlis

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 911
Odp: Dlaczego ZACZĘŁYŚCIE jeździć konno???
« Odpowiedź #46 : 2005-06-13, 19:58 »
Zaczęło się od tego, że jak miałam coś koło ośmiu lat to koleżanka z klasy zabrała mnie na cały dzień do Wiórka ze swoimi rodzicami, gdzie miałam pierwszą lonżę, czyściłam konie, łaziłam pomiędzy nimi na padoku, sprzątałam i takie tam... Nie mam z tego miejsca zbyt miłych wspomnień, ale jakoś koń mi wlazł do głowy, urządził się tam milutko i nie wylazł do dzisiaj ;)
Zapisane
"Ten świat jest absurdem." -  A. Camus.

Nutencja

  • Gość
Odp: Dlaczego ZACZĘŁYŚCIE jeździć konno???
« Odpowiedź #47 : 2005-06-14, 14:50 »
Mój sąsiad odkąd pamiętam ma konie mogłam je głaskać przez ogrodzenie bez przerwy i tak mi sie to wszystko b. spodobało
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.047 sekund z 25 zapytaniami.