Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3]   Do dołu

Autor Wątek: Entelegencja nauczycieli  (Przeczytany 21236 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Entelegencja nauczycieli
« Odpowiedź #60 : 2008-10-18, 19:49 »
to mam angielski z dyrciem, klasa podzielona na dwie grupy, zaawansowaną i podstawową <jam ci jest zaawansowana nie wiem jakim cudem x_x>
dyrcio jest taki kochany, ze na lekcje grupy podstawowej dziwnym trafem nie przychodzi (zapomina), albo przychodzi na 10 min xP za to na naszą przyjdzie prawie zawsze x_x ale to już pomińmy. nie dosc, ze przyjdzie spóźniony, to jakos tak ukłąda się, ze mam angielski ostatni, no i tego... my siedzimy, dzwonek, siedzimy... SORZE, JA MAM AUTOBUS! gadagadagada aa tutaj na jutro prosty temat to jeszcze go w 5 minut omówię... blablablablabla... głos z klasy - dzięki, nie mam czym wrócić do domu :) a ten takie - that's all, good bye :)
gdyby to jeszcze umiało uczyć x_x'
Zapisane
emocjonalne kanapki

*Natte1222

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1237
  • caminar.
Odp: Entelegencja nauczycieli
« Odpowiedź #61 : 2008-10-18, 20:11 »
Albo tekst mojej kochanej (o, w życiu!) pani od matmy; jestem kobietą od pasa w dół O_o  :lol: .
(to było na sprawdzianie, mówiła cicho do wychowawczyni, ale ja i tak usłyszałam ;p ).
Zapisane

DuniA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 925
  • Wielu ludzi patrzy, ale tylko nieliczni widzą
Odp: Entelegencja nauczycieli
« Odpowiedź #62 : 2009-01-17, 21:45 »
dzis na fizyce:
pani: to kto rozwązuje zadanie na tablicy?nikt? to zaraz kogogs wybierzemy. Tomek Z!
Tomek idzie do tablicy i rozwiązuje zadanie, po 10 min pani odwraca sie i mówi: dobrze zrobiłeś...
Wpisuje ocene do zeszytu i nagle słysze wrzask Tomka:
Co??!!! Czemu 3????!!!!
pani: A po co ci więcej?
 :|

mialam tAk w tym roku z chemii najpierw przy dobrze zrobionym zad mialam znak zapytania , poszlam sie pytac czemu, psorka stwierdzila,ze zad jest ok i dala mi 2 pkt , ja sprawdzilam,ze to zad jest na 4 pky pytam sie czemu mam 2pkt... a ona do mnie czochrajac mi wlosy : bo nie podoba mi sie twoj zapis ...
ok.
Zapisane
*Nie przeszkadzaj temu, kto ma zamiar zacząć się uczyć. Jeśli cały proces uczenia się można wyrazić w skali od zera do dziesięciu, to jego najważniejszą częścią jest ta od zera do jednego.
*Konie używają przewidywalnego, łatwego do odczytania i efektywnego języka. W tym języku, który nazywam Equus, nie ma słów.

#Monty Roberts#

Konie ;)

Forum Zwierzaki

Odp: Entelegencja nauczycieli
« Odpowiedz #62 : 2009-01-17, 21:45 »
Strony: 1 2 [3]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.107 sekund z 23 zapytaniami.