Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Dziewczyna w związku - rządzi?  (Przeczytany 3351 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Odp: Dziewczyna w związku - rządzi?
« Odpowiedź #30 : 2005-08-20, 15:24 »
Nie napisałam oczywiście że to jest ok... wręcz przeciwnie, dla mnie jest to naprawde głupie, żeby się za byle co obrażać, awanturować... :roll: ale ona jest zazdrosna, wogóle wszystkie numery dziewczyn na gg wywala, za to sie kłóci... nie wiem jak on z nią wytrzymuje :| nawet nie da pogadać z rodziną, bo ,,mówimy na nią'', gdy brat jest w pokoju i my tzn. rodzina ona wchodzi i wszystko słucha, chodzi za nim, nigdy jeszcze nie poszedł sam do znajomych...kiedyś nocował u kolei, ta płakała, biła go, spakowała manatki wzięła dziecko i wyjechała... no ale to jego życie i na dodatek mają dziecko... ale ta zazdrość jest przesadna.
« Ostatnia zmiana: 2005-08-20, 15:28 autor *MoNa* »
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Dziewczyna w związku - rządzi?
« Odpowiedź #31 : 2005-08-20, 15:29 »
oj jakby mi ktoś wywalił jakikolwiek kontakt z gg, albo co najgorsze czytał sms - y (widziałam już takie coś) - to byłby pierwszy i ostatni raz. A poza tym jakby się nie dało zmienić imienia w telefonie na imię w moim przypadku, jakiejś dziewczyny albo co :)
Zapisane

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: Dziewczyna w związku - rządzi?
« Odpowiedź #32 : 2005-08-20, 15:31 »
To brat  ma naprawdę ' przetuptane' .. to już jest jakaś obsesja, a nie zazdrość..
nie, no.. każdy ma prawo dso pryvaty.. również nie wyobrażam sobie , wywalenia numerow lb sprawdzania mojego tel.   koszmar :/
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Dziewczyna w związku - rządzi?
« Odpowiedz #32 : 2005-08-20, 15:31 »

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Dziewczyna w związku - rządzi?
« Odpowiedź #33 : 2005-08-20, 15:33 »
To mniej więcej cos takiego jak grzebanie w cudzej szafie, albo kieszeni....fuuujjj
Zapisane

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Odp: Dziewczyna w związku - rządzi?
« Odpowiedź #34 : 2005-08-20, 16:05 »
Tak, to jest obsesja...
Albo kiedyś było ognisko, a ponieważ ona jest z Niemiec, dla żartów mówili szybko, ta wylała mu na głowe piwo i zapłakana uciekła... :| kiedyś kupił CKM, ta podarła ją i pytała czy nie wystarcza jej... :roll: dla mnie czytanie jego SMS-ów to standard, jego komórka nalezy do niej, ona musi pierwsze przeczytać wiadomość, przed nim... do tego kupuje dziecku zabawki za 20 euro, nie znosi gdy widzi szczęliwe małzeństwa z dziećmi w parku... :roll: nienawidzę jej, szczęście że nie mieszkają tutaj, respect dla mojego brata że jeszcze się nie powiesił :/
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Dziewczyna w związku - rządzi?
« Odpowiedź #35 : 2005-08-20, 16:28 »
Widać tak facet lubi, bo inaczej by zmienił babę.
Zapisane

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Odp: Dziewczyna w związku - rządzi?
« Odpowiedź #36 : 2005-08-20, 16:32 »
I tu się mylisz :P właśnie że tego nienawidzi, a nie zostawi jej bo mają dziecko... a trzeba być naprawde podłym zeby dziewczyne z dzieckiem zostawić :/ a pozatym nawet jak ucieknie to gdzie? kiedyś do nas przyjechał, ona za nim, mówiliśmy że wyjechał do Francji, a ona mówi że poczeka i czekała aż wróci (to z Francją to tylko było  kłamsto, bo ukrywał się u babci) :| więc nie da się od niej odczepić :roll:
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Dziewczyna w związku - rządzi?
« Odpowiedź #37 : 2005-08-20, 16:43 »
Wiesz, znam wiele osób, którzy twierdzą że gdyby rodzice się rozwiedli,  to byłoby o wiele lepiej, bo może mieliby nową normalną rodzinę, natomiast ponieważ rodzice się nie rozwiedli, dzieci były tylko świadkami ciągłych awantur, przez co mają uraz do małżeństwa do dziś.
    I znam wiele małżeństw, które się rozstały mimo posiadania dzieci...i wyszło to tylko wszystkim stronom na dobre. Bo gdy ochłonęły emocje...okazało się że można stworzyć dziecku dwa domy, można założyć nowe rodziny i można żyć w zgodzie.
   Wszystko kwestia wyboru. I każdy najlepiej zna swą sytuacje i powinien umieć zdecydować co najlepiej zrobić.
   Może ty tez nie do końca znasz sytuację brata. Oceniasz ją w końcu, tylko ze swojej subiektywnej perspektywy.
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.049 sekund z 23 zapytaniami.