Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: BOSCH Sanabelle - Kitten  (Przeczytany 5859 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

glorrria

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 415
  • moja MorrriA
    • WWW
BOSCH Sanabelle - Kitten
« : 2006-01-17, 01:09 »
czy tos ma doswiadczenie z karmamifirmy Bosch? Mysłałam, zeby kupić kitten dla mojego malucha, ale cena duzo nizsza, niz np RC i zastanawiam się, dlaczego. Czy ktoś zna skład tej karmy, albo ma doświadczenia z jej stosowaniem?
bardzo prosze o info, bo mam zamiar kupic duzy pokarm (10 kilo) a jeśli jest nie najlepsza, to jaką inną karmmę dla kociąt polecacie?
na najblizsze dni mam jeszcze RC Babycat i Kitten, ale n prawde nie bardzo mam pojecie, na co najlepiej zmienic (wiem, ze w RC jest mała zawartość mięsa)
pozdrawiam - glorrria, moria i carina
Zapisane
PatiS Moria Carina i akwa

Rincevind

  • Gość
Odp: BOSCH Sanabelle - Kitten
« Odpowiedź #1 : 2006-01-18, 21:00 »
wcale nie tak mało mięsa jak by si ewydawało. bosch jest jedną z lepszych karm. Tyl eze np moja kicia nie bardzo go lubi. Ostatnio przestawiłem kicię na biomill i kot i ja jesteśmy zadowoleni. Niezły tez jest hills. Ida co prawda ma go w głębokim powazaniu, ale wielu hodowców go używa i futrzaki ich sa zadowolone. Prawdopodobnie czeka Cię trochę eksperymentowania z jedzonkiem. cięzko trafić w smak kotowatego
Zapisane

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: BOSCH Sanabelle - Kitten
« Odpowiedź #2 : 2006-01-19, 08:45 »
a moje koty nie potrafią cały czas jeść suchego. One tylko miękki a suchy to sobie przekąszą jak jest. Ale zawsze dużo zostaje.
A co to za karma ten Bosch ?
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

Forum Zwierzaki

Odp: BOSCH Sanabelle - Kitten
« Odpowiedz #2 : 2006-01-19, 08:45 »

Sylwiaha

  • *
  • Wiadomości: 279
Odp: BOSCH Sanabelle - Kitten
« Odpowiedź #3 : 2006-01-19, 16:58 »
http://www.serenus.istore.pl/sklep,707,,,03,,pl-pln,86935,0.html

Tutaj znalazłam krótkie info na temat karmy.
Moja znajoma chwali bardzo sobie ten produkt (tzn.bardziej jej kotka ;) ), ale tak jak pisał Rincevind każdy kot ma inny gust ...
Zapisane

glorrria

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 415
  • moja MorrriA
    • WWW
Odp: BOSCH Sanabelle - Kitten
« Odpowiedź #4 : 2006-01-20, 01:51 »
hmmm, kurcze ale tu tez nie podają zawartości mięska.
Cieszy mnie, ze ktos ta karme chwali, bo mozna ją kupić w worku 10 kilo za 159 zeta z dostawą do domu. Ale rzeczywiscie bede musiala poszukac dla kotyldy cos, co jej bedzie najbardziej smakowało, zanim kupie duży wór. Ona nawet z babycata na kittena nie chciala sie przestawić, dostaje cały czas mieszane, ale teraz skubana chce coraz wiecej jesc (a bałam sie, ze niejadek)
Zapisane
PatiS Moria Carina i akwa

kate8828

  • Gość
Odp: BOSCH Sanabelle - Kitten
« Odpowiedź #5 : 2006-01-23, 10:16 »
Ja polecam raczej eukanube albo royal canina kiten34 on jest najlepszy moja kotka i mój pies od urodzenia sa na royalu i nie narzekaja na zdrowie. Pozdrawiam
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.066 sekund z 26 zapytaniami.