Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: "Atakują klony"-nie chodzi o piosenke...  (Przeczytany 5909 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
"Atakują klony"-nie chodzi o piosenke...
« : 2006-06-06, 20:58 »
.
« Ostatnia zmiana: 2007-12-09, 13:42 autor PPSIARA »
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

Jaśka

  • Gość
Odp: "Atakują klony"-nie chodzi o piosenke...
« Odpowiedź #1 : 2006-06-06, 21:05 »
jak przeczytalam tytul to od razy o Madziaro i Marioce pomyślałam :lol:

A co do tamtej dziewczyny to olej to... nie ma swojego stylu i to jej problem. Olać ;)
Zapisane

DnW

  • Gość
Odp: "Atakują klony"-nie chodzi o piosenke...
« Odpowiedź #2 : 2006-06-06, 21:08 »
spalić na stosie wiedźme! używa czarnej magii by się kopiować!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: "Atakują klony"-nie chodzi o piosenke...
« Odpowiedz #2 : 2006-06-06, 21:08 »

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: "Atakują klony"-nie chodzi o piosenke...
« Odpowiedź #3 : 2006-06-06, 21:10 »
.
« Ostatnia zmiana: 2007-12-09, 13:42 autor PPSIARA »
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: "Atakują klony"-nie chodzi o piosenke...
« Odpowiedź #4 : 2006-06-06, 21:36 »
Pytanie jakim cudem wie gdzie kupujecie, w twojej wypowiedzi jakoś dziwnie to wygląda. Może będźcie uważne w tym, żeby się nie dowiadywała - utrudnić jej zadanie. Lub inne rowiązanie pogadać z nią... ;)

















Albo zacząć się ubierać kompletnie badziewnie... :lol:
Zapisane

Kaira

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1111
  • on oddaje moje prawdziwe ja xP
Odp: "Atakują klony"-nie chodzi o piosenke...
« Odpowiedź #5 : 2006-06-07, 15:00 »
Hehe, narzekasz na klona, który tylko ubiera się tak jak Ty.
Spróbuj capnąć klona, który np. swoje rysunki robi na bazie Twoich, swoje wypowiedzi i mądrości wygłasza na bazie Twoich, który się zaczyna zachowywać zupełnie jak Ty...
Kopiowanie ubrań to według mnie pół biedy.
Zacznij się ubierać jak chłopak, wtedy nie powinna Cię kopiować xP
Zapisane
Wielki powrót wielkiego kretyna.

Jaśka

  • Gość
Odp: "Atakują klony"-nie chodzi o piosenke...
« Odpowiedź #6 : 2006-06-07, 18:19 »
Kopiowanie ubrań to według mnie pół biedy.
dokładnie, moja była przyjaciolka kopiowala po mnie wszystko, np. marzenie ( o wlasnym koniu), hobby, kolor pokoju, a nawet chlopak ktory mi sie podobal zaczal sie podobac jej, o ubraniach nie wspomne. ale z czasem minelo. najpierw mnie to okropanie wkurzalo a potem olalam ;)
Zapisane

Karolcia

  • Gość
Odp: "Atakują klony"-nie chodzi o piosenke...
« Odpowiedź #7 : 2006-06-07, 22:13 »
Tfu, też miałam taką sytuację. A jak sobie poradziłam? Po prostu, w obecności mojego "klona" zachowywałam sie kompletnie od rzeczy ("Kogo słuchasz? Britney Spears i Mandaryny", "Co najbardziej lubisz robić? Bawic sie Barbie", itd.) No, było to akurat stworzenie inteligentne, więc po jakimś czasie jej sie odechciało klonować :)
Zapisane

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: "Atakują klony"-nie chodzi o piosenke...
« Odpowiedź #8 : 2006-06-07, 22:29 »
.
« Ostatnia zmiana: 2007-12-09, 13:42 autor PPSIARA »
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

Forum Zwierzaki

Odp: "Atakują klony"-nie chodzi o piosenke...
« Odpowiedz #8 : 2006-06-07, 22:29 »

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Odp: "Atakują klony"-nie chodzi o piosenke...
« Odpowiedź #9 : 2006-06-07, 22:30 »
Taak.. czyli delikwentka nasladuje wszystkie dziewczny i zadna z nich jej jeszcze nie opieprzyla?
A z reszta, co jej po tym ze sie upodabnia do innych, jak oni swietnie o tym wiedza? :P Sama siebie osmiesza, nie ma sie czym przejmowac.


a tak na marginesie, ten dzial to sie powoli zamienia w rubryke z poradami bravo girl...  ;p
Zapisane

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: "Atakują klony"-nie chodzi o piosenke...
« Odpowiedź #10 : 2006-06-07, 22:58 »
.
« Ostatnia zmiana: 2007-12-09, 13:43 autor PPSIARA »
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Odp: "Atakują klony"-nie chodzi o piosenke...
« Odpowiedź #11 : 2006-06-07, 23:04 »
Nie kombinujcie, zjedzcie dziołszke z gory do dolu bo w koncu jest was wiecej, nie? ;)
Zapisane

Kaira

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1111
  • on oddaje moje prawdziwe ja xP
Odp: "Atakują klony"-nie chodzi o piosenke...
« Odpowiedź #12 : 2006-06-08, 13:08 »
Ja wymyślam jaką gre i jej mówi, to ona idzie do innej girl i mówi o tej grze i zę ona ją wymyśliła

Po grzyba mówiłaś?  :roll:
Klonowi się nic nie mówi, bo wygłosi Twoją teorię jako własną.

Podam na własnym przykładzie. Zawsze uważałam, że inteligencja, mądrość i wiedza to 3 zupełnie różne rzeczy. Mój klon nie, twierdził, że mądrość, wiedza i inteligencja to to samo, a czy człowiek mądry czy nie, poznajemy po jego świadectwie na koniec roku. Klon kiedyś usłyszał, co myślę na temat inteligencji itd. i kiedy ja gadałam na ten temat z inną koleżanką, wtrącił jako swoje 3 grosze moją teorię.

Zapamiętaj sobie- z ubraniem będziesz miała kłopot, ale niczego, co stworzysz sama, a co możesz ukryć, nie pokazuj tej dziewczynie ani jej nic nie mów. Trzymaj język za zębami, bo sama ją prowokujesz tym do klonowania. Swoją drogą zgadzam się z resztą- dziewczyn w Waszej klasie jest na pewno więcej niż 2, co za sztuka ją ochrzanić?
Zapisane
Wielki powrót wielkiego kretyna.

thrilly

  • Gość
Odp: "Atakują klony"-nie chodzi o piosenke...
« Odpowiedź #13 : 2006-06-08, 14:59 »
weź u mnie w budzi też jest xero mojej koleżanki ale jest 2 lata młodsza więc łatwo ją było usadzić na miejscu.. a nie wiecie że w kupie siła? najedźcie na nią ostro to może poskutkuje
Zapisane

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: "Atakują klony"-nie chodzi o piosenke...
« Odpowiedź #14 : 2006-06-08, 18:17 »
.
« Ostatnia zmiana: 2007-12-09, 13:43 autor PPSIARA »
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

Forum Zwierzaki

Odp: "Atakują klony"-nie chodzi o piosenke...
« Odpowiedz #14 : 2006-06-08, 18:17 »

thrilly

  • Gość
Odp: "Atakują klony"-nie chodzi o piosenke...
« Odpowiedź #15 : 2006-06-08, 22:08 »
ejj no ale to nie ma być coś w stylu "ej co ty se myślisz, nie kopiuj nas" nie.. tylko nie wiem co takiego można jej powiedzieć u mnie było tak że jak przechodizła ta młoda  to jej na głos d*pę obrabiali aż sięchyba załamałą .. a nawiasem to współczuję dziewczynce że brak w niej oryginalności i możesz być dumna z tego, że CIEBIE  kopiuje ..a nie np na odwrót a wiesz przypomniało mi się, w tym wieku sama to przechodziłam - co nie kupiłam to zaraz inne też sobie kupowały
Zapisane

Kaira

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1111
  • on oddaje moje prawdziwe ja xP
Odp: "Atakują klony"-nie chodzi o piosenke...
« Odpowiedź #16 : 2006-06-10, 00:08 »
Ja mam alergię na niezbyt kreatywnych ludzi... Siedzi ze mną w ławce. Przykład: ja interesuję się psami, ją bawi m. in. Harry Potter. Kiedyś stwierdziła, że zamiast iść do galerii pani mogłaby nas zabrać do kina na HP chyba 3 albo 4 część. Ja stwierdziłam, że wolę galerię, bo HP mnie w ogóle nie interesuje. Tak więc zostałam ochrzaniona za to, że jak ja siedzę w psach, to ona też się zainteresowała, a ja HP itp. nie chcę się interesować... xD
To dziecko klonuje ze mnie nawet zainteresowania (tyle tylko, że woli siedzieć w domu i grać w gry komputerowe, a ja ubóstwiam dworek ^^).
Zerżnęła ze mnie nawet styl rysowania czy zachowania. Rysowanie- mój styl trąci trochę mangą (jesli chodzi o ludzi), choć raczej trudno byłoby to mangą nazwać. Ona rysowała podobnie jak są takie rysunki w babskich piśmidłach- wysokie dziewczyny z dużo za długimi nogami. Zmieniła styl, też rysuje "pseudomangę".
Zachowanie- ja jestem niemiła, ona też próbuje być niemiła. Ja jestem chamska- ona też musi. Ja robię z siebie półgłówka- ona tys _._

Dziwię się sama sobie, że wytrzymałam z nią te 3 lata _._ Ale i tak- po gimnazjum koniec znajomości, nie ma chyba nic gorszego od klona (ewentualnie tapeciary).
Zapisane
Wielki powrót wielkiego kretyna.

Karolcia

  • Gość
Odp: "Atakują klony"-nie chodzi o piosenke...
« Odpowiedź #17 : 2006-06-10, 17:51 »
Ja stwierdziłam, że wolę galerię, bo HP mnie w ogóle nie interesuje. Tak więc zostałam ochrzaniona za to, że jak ja siedzę w psach, to ona też się zainteresowała, a ja HP itp. nie chcę się interesować... xD

Jeju... to TO... ale TO jest głupie. Nie dość że bezczelnie cię parodiuje to jeszcze chce żebyś to ty podzielała JEJ zainteesowania. Śmieszne. Niektórzy ludzie są tak głupi, że aż mnie pzy nich zatyka. :/
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: "Atakują klony"-nie chodzi o piosenke...
« Odpowiedź #18 : 2006-06-10, 23:14 »
co zrobic? uszanować :)

każdy ma prawo do swoich sciezek i własnego spogladania na sprawy, nawet jesli to "własne" jest tylko kopiowaniem...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: "Atakują klony"-nie chodzi o piosenke...
« Odpowiedź #19 : 2006-06-10, 23:40 »
Zupelnie olac, dziewczyna nie wie jak sobie poradzic, to probuje nasladowac inne osoby, moze wtedy mysli, ze bedzie sie czula bardziej lubiana. Dorosnie, zmadrzeje :P

Ps. u mnie w szkole, takie "klonowanie" by nie przeszło, taka osoba odrazu dostała i zostałaby doprowadzona do porzadku w przykry sposob, niestety...  A pozniej nie dano by jej zyc...
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

kasja

  • Gość
Odp: "Atakują klony"-nie chodzi o piosenke...
« Odpowiedź #20 : 2006-06-11, 00:22 »
Do tego samego stroju dobiezr takie dodatki które będą cię wyróżniały. Broszki babci nie skopiuje..:D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: "Atakują klony"-nie chodzi o piosenke...
« Odpowiedz #20 : 2006-06-11, 00:22 »

Ariva

  • *
  • Wiadomości: 1995
    • WWW
Odp: "Atakują klony"-nie chodzi o piosenke...
« Odpowiedź #21 : 2006-06-11, 09:28 »
U nas w klasie też mamy taką laskę...mówimy na nią ksero :P Odwala styl ubierania się od innych dziewczyn z klasy, często zdarza jej się przychodzić ubrana w te same ciuchy co inna koleżanka dzień wcześniej. Mówi się trudno...przecież nie zabronimy jej zwalać stylu od innych. Widocznie sama nie ma pomysłu...
A co ma takiego samego jak inne dziewczyny z klasy? M.in. koma, spodnie, kilka bluzek, buty, zielone sznurówki z trampkami (to ode mnie sklonowała), plecak, spódnice...oczywiście do tego jeszcze można doliczyć fryzury które odgapia od koleżanek.
Zapisane

ajz

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 57
  • ;)
Odp: "Atakują klony"-nie chodzi o piosenke...
« Odpowiedź #22 : 2006-06-11, 10:45 »
to se fatalną kolezanke se posiadasz tego klona ogolnie to doopa xD
nieno, czym tu sie przejmowac? powiedziec jej trzeba ze jest prymitywna i totalnie niema wlasnego stylu, zaproponowac jej inne rzeczy do ubrania, zeby zobaczyla ze oprocz takich jak wasze są inne fajne. Swoją drogą... w cool dlugich trampkach chodzi polowa polski wiec o to nie powinnas miec wyzutow :P
Zapisane
take a look around the world
u see such mad things happening
there are many good men
ask yourself is u one of them
:massive attack

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: "Atakują klony"-nie chodzi o piosenke...
« Odpowiedź #23 : 2006-06-11, 16:54 »
.
« Ostatnia zmiana: 2007-12-09, 13:43 autor PPSIARA »
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: "Atakują klony"-nie chodzi o piosenke...
« Odpowiedź #24 : 2006-06-14, 05:23 »
jak przeczytalam tytul to od razy o Madziaro i Marioce pomyślałam :lol:
weszłam w ten temat dopiero teraz i od razu dostałam ataku śmiechu - na szczęście my z marioką nie nosimy takich samych ciuchów :lol:

a teraz na temat - a może pogadaj z tym dziewczęciem, że nie chcesz, żeby Cię naśladowała. Poza tym, jak już było wspominane, do swoich ubrań nosić jakieś oryginalne dodatki? :) A tak w ogóle, to może się ciesz, że jesteś wzorem do naśladowania - wiem wiem, wkurzające to strasznie. Jak nic nie pomoże trzeba przeczekać, nie dzielić się z "koleżanką" swoimi pomysłami, adresami sklepów, planowanymi zakupami.
Zapisane

Kaira

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1111
  • on oddaje moje prawdziwe ja xP
Odp: "Atakują klony"-nie chodzi o piosenke...
« Odpowiedź #25 : 2006-06-14, 07:43 »
Hehe ^^ Fakt, że klon to rodzaj pochlebstwa xD

Zapisane
Wielki powrót wielkiego kretyna.

Karolcia

  • Gość
Odp: "Atakują klony"-nie chodzi o piosenke...
« Odpowiedź #26 : 2006-06-15, 16:56 »
Ale niestety fakt też, że po jakimś czasie nawet ten rodzaj pochlebstwa moze sie przejeść.. ;)
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: "Atakują klony"-nie chodzi o piosenke...
« Odpowiedź #27 : 2006-06-15, 19:15 »
nawet szybciej niż by się człowiek spodziewał, bo po prostu szlag trafia :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: "Atakują klony"-nie chodzi o piosenke...
« Odpowiedz #27 : 2006-06-15, 19:15 »

Cieciorka

  • Gość
Odp: "Atakują klony"-nie chodzi o piosenke...
« Odpowiedź #28 : 2006-06-16, 19:58 »
Z niczym się z nią nie dzielić. Tzn. słownie. Nie mówić o pomysłach, poglądach, gdzie co kupiłaś. A jak sama się o to pyta, to jej powiedzieć "Dlaczego chcesz to wiedzieć? Żeby znów zrobić to samo co ja?" czy coś w tym stylu :P

A jak to nie poskutkuje to olać :)

PS. Tak poza tym to sobie nie se :P
Zapisane

*Natte1222

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1237
  • caminar.
Odp: "Atakują klony"-nie chodzi o piosenke...
« Odpowiedź #29 : 2006-06-16, 20:10 »
Poradź jej,w jakie ciuchy powinna się ubierać.W jakich jej do twarzy.Powiedz,że twój styl do niej nie pasuje.
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.148 sekund z 27 zapytaniami.