Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3]   Do dołu

Autor Wątek: klub 100  (Przeczytany 9744 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: klub 100
« Odpowiedź #60 : 2007-05-24, 18:54 »
Gratulacje! :)
Może znów nam coś pokażesz? Czy masz młodego dzięciołka w czapeczce? :D
Zapisane
IBDG Wrocław

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: klub 100
« Odpowiedź #61 : 2007-05-24, 23:04 »
dzięciołek... widziałam w lesie, neistety wtedy bateria mi padła jak chciałam mu zdjęcie zrobić...

ja uwielbiam ptaszki, ale czasem człowiek ma do niektórych uraz... ja nie ufam łabędziom, kiedyś taka rodzinka łabędzi przypłyneła, nie słyszałam ze wychodziły na brzeg, ja sie wpatrywałam w jezioro i od tyłu mnie zaatakowały. gdyby nie to że mama usłyszała jak piszcze to nieźle by mnie mogły połamać... :roll:
Zapisane

zoolog

  • *
  • Wiadomości: 2879
Odp: klub 100
« Odpowiedź #62 : 2007-05-25, 20:36 »
Jeżeli już mowa o łabędziach to mała dygresja. Na pewnym jeziorze niemieckim gniazdowała para łabędzi. Szczęśliwie dochowała się piskląt. Wtedy stało się nieszczęście. Podpłynęły one zbyt blisko statku wycieczkowego. Samica natychmiast ruszyła im na pomoc. Uratowała je ,lecz sama zginęła. Ornitologowie byli pewni, że samiec nie odchowa pisklaków. Tymczasem wychował je wszystkie. Nigdy więcej nie miał partnerki życiowej. Co więcej przypływał w miejsce jej śmierci i zatrzymywał się tam na długo. Co w tych momentach działo się w jego mózgu nigdy się nie dowiemy.
Zapisane
Świat bez zwierząt byłby bardzo smutny.
Dian Fossey na zawsze w mojej pamięci i sercu.
Puszcza Białowieska umiera.
Dowody z różnych dziedzin nauki wskazują,że teoria ewolucji jest pewna jak szwajcarski bank.
Moja Dalmacijo serce mi buczy.

Forum Zwierzaki

Odp: klub 100
« Odpowiedz #62 : 2007-05-25, 20:36 »
Strony: 1 2 [3]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.067 sekund z 24 zapytaniami.