Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Czy można nauczyć psa jeść tylko z jednej miski?  (Przeczytany 1668 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Gopi

  • Gość
Chodzi mi o to by nie jadł kociego jedzenia. Czy mogę go tego nauczyć, a jeśli tak to w jaki sposób?
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Czy można nauczyć psa jeść tylko z jednej miski?
« Odpowiedź #1 : 2003-04-25, 15:35 »
Chyba nie ma.. ty masz psa i kota?
Hm.. nio nie wiem...
jesli tak bardzo lubi kocie jedzenie to może mu akie dawaj?
nic mu to przecież nie zaszkodzi :)
Moja koleżanka ma pieska, ratlerka, i on wrecz przeciwnie, nie ce jesc psiego jedzenia, je tylko kocie :)
Moze twój pupil też nie lubi psiego jedzonka?
Zapisane

Gopi

  • Gość
Czy można nauczyć psa jeść tylko z jednej miski?
« Odpowiedź #2 : 2003-04-25, 16:15 »
Nie, jeszcze nie mam psa, ale chyba bedzie lepiej jeżeli będzie jadł jedzenie przygotowane dla psów. Kocie żarełko jest ciągle w miskach, bo moje koty chodzą po podwórku i nie zawsze wszystkie są w domu, a jak przyjda to oczywiście od razu się kieruja do michy, więc nie mogę jej schować. Jak będzie jadł swoje i jeszcze do tego kocie, to może się przejeść i będzie później miał nadwagę, nie wiem przecierz czy będzie łakomy.. Może trochę za bardzo się martwię, ale jestem naprawdę przejęta tym, że bedę miała psa.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Czy można nauczyć psa jeść tylko z jednej miski?
« Odpowiedz #2 : 2003-04-25, 16:15 »

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Czy można nauczyć psa jeść tylko z jednej miski?
« Odpowiedź #3 : 2003-04-25, 16:49 »
gratuluje ci, Gopi :wink:
To zależy jakiego edzies zmiala psa. Kundelka czy rasowca (konkretnego) ?
Zapisane

Emilka

  • Gość
Czy można nauczyć psa jeść tylko z jednej miski?
« Odpowiedź #4 : 2003-04-25, 18:31 »
ja mialam ten sam problem Gopi :)
Najlepszym rozwiazaniem jest poprostu zmiana miejsca jedzenia kotka. Karm go np. na parapecie albo na szafie...w kazdym razie gdzies wyzej gdzie kot wskoczy a pies sie nie dostanie :)
Zapisane

Apiska

  • Gość
Czy można nauczyć psa jeść tylko z jednej miski?
« Odpowiedź #5 : 2003-04-26, 11:56 »
Gopi a jakiego psiaka bedziesz mieć? Napisz o nim co nie co jak już będzie u Ciebie :) :jelen:
Zapisane

Sylwia

  • Gość
Czy można nauczyć psa jeść tylko z jednej miski?
« Odpowiedź #6 : 2003-04-26, 13:26 »
Gopi karma kocia na pewno nie jest odpowiednia dla psa i odwrotnie również. Oczywiście nic sie zwierzakom nie stanie jesli od czasu do czasu ją podjedzą  :)
Jeśli będziesz miała pieska dość dużego to raczej trudno bedzie upilnować żeby nie jadł z kociej miski nawet wtedy jeśli postawisz ją trochę wyżej (w moim przypadku musiałaby to być raczej wysoka szafa ponieważ pies sięga zarówno na niższą szafkę jak i na parapet ). Chyba najlepszym wyjściem jest nauczyć kociaki aby jadły o stałych porach a po jedzonku zabierać miski (właśnie jestem na etapie wprowadzanie tej metody) :)
Zapisane

twipsy7

  • Gość
Czy można nauczyć psa jeść tylko z jednej miski?
« Odpowiedź #7 : 2003-04-26, 15:02 »
Gopi, jeżeli nie chcesz hować kociej miseczki to proponuję Ci umieścić miseczkę na pewnej wysokości. Kot doskonale sobie poradzi z łatwością wskoczy np. na parapet okienny i tam moze spokojnie sobie pałaszować. Oczywiście będzie to możliwe tylko przy małym i sredniej wielkości psie.   8)
Zapisane

Gopi

  • Gość
Czy można nauczyć psa jeść tylko z jednej miski?
« Odpowiedź #8 : 2003-04-27, 11:52 »
Dziękuje wam wszystkim! Postawiłam juz miski na szafce z boku kuchni. Mam nadzieje, że koty się szybko przyzwyczają do zmiany miejsca jedzenia. :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Czy można nauczyć psa jeść tylko z jednej miski?
« Odpowiedz #8 : 2003-04-27, 11:52 »

Czuczi

  • Gość
Czy można nauczyć psa jeść tylko z jednej miski?
« Odpowiedź #9 : 2003-05-06, 08:32 »
Moim zdaniem to nie będzie problemu gdy pieska się dobrze wychowa-moje psy nigdy nic nie zjadły z kociej miski -tylko odwrotnie!!!!
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.061 sekund z 23 zapytaniami.