Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Szczeniak ,przygotowania.  (Przeczytany 2330 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kiki123

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 85
  • Pies nigdy niewygada twojej tajemnicy
Szczeniak ,przygotowania.
« : 2008-09-28, 16:24 »
Hej  ;p na gwiazdkę mam dostać Szczeniaka Yorka :kocham:
Co powinnam zakupić i jak o niego się troszczyć ?
Pozdrawiam  :tuli: :tuli: :tuli: :tuli:
Zapisane
:):):)

hes

  • *
  • Wiadomości: 976
Odp: Szczeniak ,przygotowania.
« Odpowiedź #1 : 2008-09-28, 16:51 »
Kup szczotki, nożyczki, a najlepiej fryzjera psiego od razu. :P
A serio to na początek obroża, smycz, miski, karma, szczotki. Jak sierść zacznie rosnąć to polecam psiego fryzjera raz na jakiś czas, jeśli nie chcesz psa wystawiać (bo rozumiem, że szczenię z rodowodem?). Fryzura "puppy", najmniej kłopotliwa.
Kup też książki o wychowaniu, a tak naprawdę najwięcej nauczysz się już w praktyce jak już będziesz miała kundla. ;)
Zapisane

boxerka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 29
Odp: Szczeniak ,przygotowania.
« Odpowiedź #2 : 2008-10-14, 12:14 »
ja słyszałam...i widziałam, że yorki są baaaardzo żywe..poprostu jakby miały ADHD wszędzie ich pełno..ciągle gdzieś latają, biegają tak więc będziesz musiała często z pieskiem wychodzić, a jak masz warunki (tu: ogrodzony dom) to najlepiej wypuszczać go luzem żeby pobiegał. No i najlepiej z małym iść do weterynarza, żeby go obejżał czy wszystko z nim OK.

Powodzenia :):):)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Szczeniak ,przygotowania.
« Odpowiedz #2 : 2008-10-14, 12:14 »

chamsti

  • *
  • Wiadomości: 460
Odp: Szczeniak ,przygotowania.
« Odpowiedź #3 : 2008-10-14, 12:41 »
york, jak na teriera przystało rzeczywiście ma bardzo dużo energii ;) jeżeli pies z dobrej hodowli to do weta iść nie trzeba (chyba że psiak jeszcze szczepień nie skończył,  to wtedy wiadomo...). Jak hes (hes... ty byłaś może na DZ?^^) napisała - karma. Radzę już teraz zacząć się orientować, bo karm na rynku na prawdę jest bardzo dużo i ciężko zdecydować, która jest najlepsza (to też ustali się jak już pies będzie, bo będzie można zaobserwować, która psu pasuje). Obroża, smycz, miski, legowisko - to oczywiście podstawy :) Możesz poczytać trochę o klatkach, bo moim zdaniem bardzo fajna sprawa, tym bardziej, że będziesz mogła psa od małego przyzwyczajać.
Zapisane

Midna

  • *
  • Wiadomości: 2
  • To co sobie wyobrazisz.
Odp: Szczeniak ,przygotowania.
« Odpowiedź #4 : 2008-11-17, 19:42 »
Trzeba dobrze wychować psa ponieważ kiedy mój pies był szczeniakiem był takim aniołkiem,a kiedy trochę podrusł i wyrosły mu ząbki zaczął wszystko obgryzać i robić bałagan.I teraz choć jest już prawie dorosły sytłacja się powtarza i ciągle robi bałagan choć z obgryzaniem jest już lepiej.Musisz się dobrze zajmować swoim yorkiem ponieważ słyszałam że yorki są bardzo skore do zabawy i trzeba je dobrze pielęgnować.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.054 sekund z 24 zapytaniami.