Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Pomocy...szybko...:(!! prosze...  (Przeczytany 7187 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

soboz4

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 729
  • Każda porażka to krok do sukcesu!
    • WWW
Odp: Pomocy...szybko...:(!! prosze...
« Odpowiedź #30 : 2010-01-10, 20:01 »
Co z pieskiem, napisz!
Zapisane
Bożena

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Pomocy...szybko...:(!! prosze...
« Odpowiedź #31 : 2010-01-11, 21:01 »
no, też wchodzę na forum ciekawa czy sytuacja się poprawiła a tu nic...
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

gosiafoteczki

  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: Pomocy...szybko...:(!! prosze...
« Odpowiedź #32 : 2010-01-11, 22:30 »
Witam przepraszam że nie odpisałam.. byłam troszkę zajęta nadrabiałam zaległości na uczelni... ;/ dalej nad nimi siedzę.. wszystko na jutro ech..
z pieskiem już lepiej :) nie zwraca.. zaczął jeść leki wciąż dostaje.. no i jutro do lekarza... w sobote mówił że dopiero w poniedziałek można przyjechać ale że piesek lepiej się czuje to na jutro wizytę przełożyła mama bo zbytnio nie miał kto jak iść.... je chude mięsko.. kurczaka.. piersi..na początku po karmie zwrócił.. do marchewki nie chce się dotknąć w sumie nie wiem jak z tym mocznikiem.. ale mam nadzieję że spada.. podobno żółtaczka też już mija.. :)także już lepiej i my w domu wszyscy szczęsliwi.. :) dziekuję za wszystkie rady z waszej strony ;) napiszę na pewno jutro jak po wizycie co lekarz mówił.. przez telefon to tylko tyle że musi pieska zobaczyć i może da leki na 20 dni.. jakieś.. no i nie wiem juro się w sumie okaże :) ale po piesku widać poprawę i to bardzo :) aj nie spodziewaliśmy że piesek z tego wyjdzie :) a teraz znowu mnie wita w drzwiach i skacze po mnie :D heh :) Pozdrawiam :*
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Pomocy...szybko...:(!! prosze...
« Odpowiedz #32 : 2010-01-11, 22:30 »
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.052 sekund z 24 zapytaniami.