Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Pomoc dla Franklina . :)  (Przeczytany 2590 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

martynna1999

  • *
  • Wiadomości: 10
Pomoc dla Franklina . :)
« : 2011-09-01, 17:26 »
Cześć, mam żółwia czerwonolicego... cze jakoś tak  :D I ja nie wiem co robić, gdyż łuszczy mu się skorupa ... I boje się że go to boli  :( :( Mam go 2 dni . Był on mojej cioci, później na kilka dni mojej babci .. i teraz mój . Chyba nikt się wcześniej nim nie zajmywał dobrze . Bo od spodu ma w niektórych miejscach w skorupie małe zagłebienia . I na górnej części skorupy ma jak by poobdzieraną, a i gdy byście mogli mi powiedzieć ile on ma lat . Jego wymiary dł. 25 szer. 21 :) Proszę o pomoc dla Franklinka ... Z góry dzięki .  :tuli:
Zapisane

malinowa,mamba

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 538
  • "Ile warte jest życie? Dlaczego ze sobą wciąż wojny toczycie? Czemu trudny styl życia ciągle prowadzicie? Miłość to rozwiązanie... Czemu tego nie widzicie?"
Odp: Pomoc dla Franklina . :)
« Odpowiedź #1 : 2011-09-01, 17:41 »
Jeżeli że skorupy schodzą przezroczyste łuski to normalne. Żółwie je zmieniają...
Zapisane
"Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem,którego można mieć na tym interesownym świecie jest pies. Pocałuje rękę,która nie będzie mogła mu dać jeść, wyliże rany odniesione w starciu z brutalnością świata... Kiedy wszyscy inni przyjaciele odejdą,on pozostanie"
          George G. Vest

martynna1999

  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Pomoc dla Franklina . :)
« Odpowiedź #2 : 2011-09-01, 17:47 »
Tak.. One są pół przezroczyste . ufff... kamien spadl mi z serca ... z gory ..
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Pomoc dla Franklina . :)
« Odpowiedz #2 : 2011-09-01, 17:47 »

malinowa,mamba

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 538
  • "Ile warte jest życie? Dlaczego ze sobą wciąż wojny toczycie? Czemu trudny styl życia ciągle prowadzicie? Miłość to rozwiązanie... Czemu tego nie widzicie?"
Odp: Pomoc dla Franklina . :)
« Odpowiedź #3 : 2011-09-01, 17:51 »
Nie ma się co martwić
Zapisane
"Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem,którego można mieć na tym interesownym świecie jest pies. Pocałuje rękę,która nie będzie mogła mu dać jeść, wyliże rany odniesione w starciu z brutalnością świata... Kiedy wszyscy inni przyjaciele odejdą,on pozostanie"
          George G. Vest
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.056 sekund z 26 zapytaniami.