Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: [Podkarpacie]Błąka się młody mieszaniec, czarny podpalany mix collie  (Przeczytany 2455 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Wracając ze spaceru ze swoim smykiem, napotkałam wychudzonego psiaka powłóczącego łapami.

Ze względu na futro chudym się nie wydaje, ale gdy go dotknęłam to można było kręgi policzyć a palce wpadły mi między żebra
Napoiłam go(na pierwsze posiedzenie wypił od razu 1,5 l wody), nakarmiłam - psina od razu zrobiła się żwawsza, przytulał się, rozdawał buziaki, a także jurnym się okazał ale bez problemu mogłam go z siebie ściągnąć.

Na ciele ma wypukłe bąble, twarde, dookoła tych bąbli wyłysienia(slady po kleszczach? )

Podczas karmienia podszedł do niego kocur, taki osiedlowy kamikadze- psina obwąchała i nic, kocisko do góry kołami wyluzowane się obróciło, psisko nie zwróciło uwagi.

Czarny podpalany samiec, z białą krawatką, ponad kolano, łapska grube(prawa przednia obolała), mordka wydłużona, ślepia charakterystyczne skośne - psina z pewnością ma collie w rodowodzie. Jakieś max 2 lata bym mu dała.

Wydaje mi się, że sierść na szyi ma nieco wytartą, być może był lańcuchowy, ale osądzac nie będę... ktoś może szuka?
Nie mam warunków, żeby go przetrzymać, psina pojadła, popiła, poprzytulała się i poszła... widziany w Kolbuszowej w okolicach ul.Piłsudskiego.


http://img41.imageshack.us/img41/850/andzia004.jpg
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.051 sekund z 22 zapytaniami.