Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Jakie lokum dla Chomika  (Przeczytany 2136 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Hrafnhildr

  • *
  • Wiadomości: 1
Jakie lokum dla Chomika
« : 2021-10-25, 13:17 »
Cześć wszystkim!

Jakiś czas temu siostra dostała chomika, ale po poczytaniu trochę o ich potrzebach widzę, że klatka, którą kupiliśmy jest dla niego za mała. Cały czas się wspina na nią i gryzie kraty, myślę więc, że jakby miał lokum bez krat, byłoby dla niego bezpieczniej?

Często widzę polecaną Samlę, niestety nie mam Ikei w mojej miejscowości, a przesyłka jest mega droga jak za jedną rzecz.
Za to mamy Castoramę, a oni mają takie pudełko, co o nim myślicie? https://www.castorama.pl/pojemnik-form-kaze-xxxl-130-l-przezroczysty-id-1095370.html

Jakieś inne pomysły na własnoręczne wykonanie klatki czy coś innego również mile widziane! Sporo wiedzy na temat chomików było na stronie e-chomik, ale ona jest na razie zamknięta, więc mam nadzieję, że tutaj też mogę znaleźć pomoc  :jupi2:
Zapisane

@Welonka2

  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Jakie lokum dla Chomika
« Odpowiedź #1 : 2021-11-10, 22:09 »
Witam
Wiesz, ja się zbytnio jeszcze nie znam na chomikach, więc nie będę za dużo mówić, lecz wydaje mi się, że to nie jest zbyt dobry pomysł... Mam na myśli to, że w takim pudełku lub zamkniętych klatkach chomikowi może być trochę duszno, oraz może czuć się po prostu jak w czymś zamkniętym (nie będzie miał widoku na świat). Oczywiście to tylko moje zdanie
Pozdrawiam!!!
Zapisane

Oskar02522

  • *
  • Wiadomości: 3
    • WWW
Odp: Jakie lokum dla Chomika
« Odpowiedź #2 : 2022-01-26, 16:06 »
Według mnie wystarczy mała klatka i nie trzeba kombinować.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Jakie lokum dla Chomika
« Odpowiedz #2 : 2022-01-26, 16:06 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.042 sekund z 26 zapytaniami.