Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Nadal sika....  (Przeczytany 2501 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mangooo_zakofana

  • Gość
Nadal sika....
« : 2003-08-24, 13:16 »
Ja mam straszny problem z moja sunia- ma juz niecale 6 miesiecy i nadal sika w domu!!! Ratunku! Od kilku (ok. 3-5 dni) dni wychodze z nia na spacerki [wczesniej mnie nie bylo, a rodzinka wychodzila 2 razy na dzien] co 2 godziny, a raz na trzy dni zrobila siku na podworku!! Co ja mam z nia zrobic? POMÓŻCIE !!!!!! :cry:  :cry:  :cry:
Zapisane

Asinka 22

  • Gość
Re: Nadal sika....
« Odpowiedź #1 : 2003-08-24, 13:21 »
Cytat: Mangooo_zakofana
[wczesniej mnie nie bylo, a rodzinka wychodzila 2 razy na dzien]


Przykro to stwierdzić ale pozostaje Ci mieć ewentualne pretensje do rodziny, a psu dać dużo czasu i cierpliwości ... no i dalsze spacerki co 2 godziny.
Zapisane

Annn

  • Gość
Nadal sika....
« Odpowiedź #2 : 2003-08-24, 15:54 »
Wydaje mi sie iz powinnac bacznie obserwowac psa i jesli zauwazysz ze tylko cos kombinuje poprostu zareagowac powiedziec ze niewolno i wyprowadzic na spacer :)
powodzenia :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Nadal sika....
« Odpowiedz #2 : 2003-08-24, 15:54 »

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Nadal sika....
« Odpowiedź #3 : 2003-08-24, 16:47 »
No dwa razy dziennie jak na małego pieska to zdecydowanie za mało. Cierpliwosci moze jeszcze uda Ci sie to jakos naprawic. Zycze powodzenia.
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Mangooo_zakofana

  • Gość
Nadal sika....
« Odpowiedź #4 : 2003-08-24, 18:35 »
Cytat: Annn
Wydaje mi sie iz powinnac bacznie obserwowac psa i jesli zauwazysz ze tylko cos kombinuje poprostu zareagowac powiedziec ze niewolno i wyprowadzic na spacer :)
powodzenia :)


JA MIESZKAM NA 4 PIETRZE !!!!

Cytat: Agakonik
No dwa razy dziennie jak na małego pieska to zdecydowanie za mało. Cierpliwosci moze jeszcze uda Ci sie to jakos naprawic. Zycze powodzenia.


MOZE?

Ludzie ratunku.. Bo ja chyba naprawde zaraz padne.. :(
Zapisane

sabriel

  • Gość
Re: Nadal sika....
« Odpowiedź #5 : 2003-08-24, 18:49 »
Cytat: Mangooo_zakofana
Ja mam straszny problem z moja sunia- ma juz niecale 6 miesiecy i nadal sika w domu!!! Ratunku! Od kilku (ok. 3-5 dni) dni wychodze z nia na spacerki [wczesniej mnie nie bylo, a rodzinka wychodzila 2 razy na dzien] co 2 godziny, a raz na trzy dni zrobila siku na podworku!! Co ja mam z nia zrobic? POMÓŻCIE !!!!!! :cry:  :cry:  :cry:


Mango jesli to cie pocieszy to ci powiem, ze moja Kamcia dlugo uczyla sie gdzie nalezy robic siusiu. Nawet w wieku 12 miesiecy zdarzalo jej sie nasikac na klatce.
Druga sprawa ze wychodzenie z takim pieskiem 2 razy na dzien to stanowczo za malo!!
Zycze ci duzo cierpliwosci ;)
Zapisane

Mangooo_zakofana

  • Gość
Nadal sika....
« Odpowiedź #6 : 2003-08-24, 19:16 »
Dziekuje, Sabriel, jestes kochana... :) Od razu mi sie lepiej zrobilo na sercu...

 PS Zajrzyj na moja stronke.. Sa juz moje i Buffie zdjecia..
Zapisane

sabriel

  • Gość
Nadal sika....
« Odpowiedź #7 : 2003-08-24, 19:39 »
Cytat: Mangooo_zakofana
Dziekuje, Sabriel, jestes kochana... :) Od razu mi sie lepiej zrobilo na sercu...

 PS Zajrzyj na moja stronke.. Sa juz moje i Buffie zdjecia..


Wlasnie zajrzalam, sliczna sunia! I nie mowie tego z grzecznosci, naprawde mi sie ona podoba.
Pozdrawiam
Zapisane

Mangooo_zakofana

  • Gość
Nadal sika....
« Odpowiedź #8 : 2003-08-24, 19:49 »
Moze Ty tez zrobisz stronke o swoim psiaku? Moge pomoc a milo jest zobaczyc nowa stronke w nece o spanielkach bo to rzadkosc.. Naprawde!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Nadal sika....
« Odpowiedz #8 : 2003-08-24, 19:49 »

sabriel

  • Gość
Nadal sika....
« Odpowiedź #9 : 2003-08-24, 19:53 »
Cytat: Mangooo_zakofana
Moze Ty tez zrobisz stronke o swoim psiaku? Moge pomoc a milo jest zobaczyc nowa stronke w nece o spanielkach bo to rzadkosc.. Naprawde!


Dzieki Mango, ale wiesz jestem teraz strasznie zajeta. Pracuje po 12 godzin, a jak mam wolny dzien to nie mam na nic sily ani ochoty.
Moze kiedys sie pokusze o zrobienie Kamci stronki.
Pozdrawiam 8)
Zapisane

Mangooo_zakofana

  • Gość
Nadal sika....
« Odpowiedź #10 : 2003-08-24, 19:55 »
Ok.. A masz jakies jej zdjecia? Wyslij je do mnie, bo u mnie na stronce jest dzial "wasze psiaki" i nie ma w nim ani jednego psa..  :)
Zapisane

sabriel

  • Gość
Nadal sika....
« Odpowiedź #11 : 2003-08-24, 19:58 »
Cytat: Mangooo_zakofana
Ok.. A masz jakies jej zdjecia? Wyslij je do mnie, bo u mnie na stronce jest dzial "wasze psiaki" i nie ma w nim ani jednego psa..  :)


Okey, postaram sie wyslac jej ostatnie zdjecia. Byly robione w grudniu tego roku w lesie kabackim.
Tylko podaj mi prosze swojego maila.
Zapisane

Mangooo_zakofana

  • Gość
Nadal sika....
« Odpowiedź #12 : 2003-08-24, 20:00 »
Cytat: sabriel
[..]Okey, postaram sie wyslac jej ostatnie zdjecia. Byly robione w grudniu tego roku w lesie kabackim.
Tylko podaj mi prosze swojego maila.


grudniu TEGO roku? :-) Hie hie.. Moj mail to : mangooo@op.pl
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Nadal sika....
« Odpowiedź #13 : 2003-08-24, 20:03 »
No nic Ci nie moge zagwarantowac, nawet nie wiem co Ci poradzic. Bo ja nie miałam takich problemów. Zycze powodzonka :)
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

sabriel

  • Gość
Nadal sika....
« Odpowiedź #14 : 2003-08-24, 20:12 »
Cytat: Mangooo_zakofana
[..]

 

grudniu TEGO roku? :-) Hie hie.. Moj mail to : mangooo@op.pl


Niestety chyba musze sie na razie wycofac z przyslania ci zdjec, skaner i drukarka mi nie dzialaja (mialam niedawno wszystko instalowane od poczatku, moze nie jest to  zainstalowane :?: )
Myslalam, ze moze mam je na dyskietce, ale nic z tego.
Jak tylko bede mogla skanowac przysle ci te zdjecia.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Nadal sika....
« Odpowiedz #14 : 2003-08-24, 20:12 »

Puppy

  • Gość
Nadal sika....
« Odpowiedź #15 : 2003-08-24, 20:16 »
Wg mnie trzeba zacząć od początku...
Wyjdź z suńką na spacer i chodź z nią do tej pory, aż sie załatwi. Kiedy to zrobi nagrodź ją- jakiś smakołyk, pieszczoty i oczywiście chwalenie!!! Pierwsze spacery mogą trwać troszkę (pierwszy spacer mojego psa trwał ze 3 ha :) ) .  Powtórzysz to kilka razy i sunia powinna już wiedzieć o co chodzi. Powinno pomóc.

I mam jeszcze pytania: Czy ona w domu robi na jakąś gazetę? Kiedy się załatwia (tuż po przebudzeniu, może o konkretnej godzinie)?

życze powodzenia
Zapisane

Mangooo_zakofana

  • Gość
Nadal sika....
« Odpowiedź #16 : 2003-08-24, 20:55 »
Niestety, nie ma okreslonej godziny... Np. ja z nia wychodze na spacer o 19, wracam o 20, przychodze, rzucam sie na kanape i zaraz cos czuje --> kupa lub siki.. Zawsze tak robi.. O! I nie robi na zadna gazete...
Zapisane

Anilewe

  • Gość
Nadal sika....
« Odpowiedź #17 : 2003-08-25, 18:25 »
MOze wytrzec jakas szmatka, ale nie przy niej, zaniesc to na dwor i pokazac psu, ze tu powinno sie zalatwiac swoje potrzeby, kilka razy tak zrobisz i powinno zadzialac. Mysle, ze nie powinno sie psa za to bic, bo pomysli, ze w ogole nie mozna sie zalatwiac, tylko trtezba psu takjaby rtlumaczyc, ze tu nie wolno, a na dworze wolnoi.
Zapisane

Mangooo_zakofana

  • Gość
Nadal sika....
« Odpowiedź #18 : 2003-08-26, 21:24 »
Musze sie pochawlic --> Buffie zrobila dzis siusiu na podworku, a wczoraj kupke :D
Zapisane

Puppy

  • Gość
Nadal sika....
« Odpowiedź #19 : 2003-08-26, 23:35 »
Gratuluję :)
A jakąś metodę stosowałaś czy tak po prostu...?
Zapisane

Arwen

  • Gość
Nadal sika....
« Odpowiedź #20 : 2003-08-27, 00:05 »
Są specjalne preparaty, zeby w miejscu gdzie piesek się zsiusiał, więcej tego nie robił..a jak coś innego..to pozostaje..kupki do woreczka. A z pieskiem wychodzić jak najczęściej :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Nadal sika....
« Odpowiedz #20 : 2003-08-27, 00:05 »

Anilewe

  • Gość
Nadal sika....
« Odpowiedź #21 : 2003-08-27, 00:09 »
Kupki do woreczka, oj tak, tak, oj tak, tak :lol:
Zapisane

Mangooo_zakofana

  • Gość
Nadal sika....
« Odpowiedź #22 : 2003-09-02, 21:08 »
Heh.. Musze sie Wam pochawlic ! Buffie juz zaczyna sikac na podworku.. Juz codziennie zrobi na trawce [lub chodniczku :] siusiu lub kupke !! Trzymajcie kciuki ! Moze sie w koncu uda po 2 tygodniach nauki i wychodzenia co 2-3 godziny !!!
Zapisane

Mangooo_zakofana

  • Gość
Nadal sika....
« Odpowiedź #23 : 2003-09-02, 21:10 »
Heh.. Musze sie Wam pochawlic ! Buffie juz zaczyna sikac na podworku.. Juz codziennie zrobi na trawce [lub chodniczku :] siusiu lub kupke !! Trzymajcie kciuki ! Moze sie w koncu uda po 2 tygodniach nauki i wychodzenia co 2-3 godziny !!!
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Nadal sika....
« Odpowiedź #24 : 2003-09-02, 21:13 »
Ooj tam nie przejmuj sie :) Ja myslalam ze moj 3 mies beagle tez juz nie sika i dzisiaj mi sie na zlosc zlal :P No bo poprostu nie chcialam go wypuscic na dwor poniewaz tam jadl wlasnie jego kolega i jak bbym wypuscila to by mu zzarl wszytstko a tamte by sie nie zdazyl oblizac!! Heh zawsze siedzial pod drzwiami i prosil ze chce wyjsc ,a dzisiaj mnie obszczekal (obbluzgal) ;) I sie zlal patra\zac mi prosto w oczy :)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.072 sekund z 27 zapytaniami.