Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Sunia nie szczeka  (Przeczytany 1629 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Robin

  • Gość
Sunia nie szczeka
« : 2003-11-11, 16:16 »
Mamy  pięciomiesięczną szuczke ze schroniska jest bardzo łagodna, cierpliwa do dzieci i narazie tylko ciągle śpi i nie szczeka. Czyżby w schronisku karmiono pieska jakimiś prochami?
Poradźcie co mamy robić. Jest śliczna wielorasowy kundelek.
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Sunia nie szczeka
« Odpowiedź #1 : 2003-11-11, 17:00 »
Jak długo ją masz? Mój schroniskowiec też nie szczekał przez pierwsze dni. Sunia na razie nadrabia zaległości w jedzeniu i spaniu, to normalne. Myślę, że zacznie szczekać, kiedy poczuje się "u siebie". Pozdrowienia!  :D
Zapisane
IBDG Wrocław

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Sunia nie szczeka
« Odpowiedź #2 : 2003-11-11, 17:30 »
A czy musi szczekać? Moja dopiero po pół roku dała nam poznać, jaki ma głos :lol: Zresztą, do tej pory jak zaszczeka, to święto w rodzinie. A na razie Twoja psica odsypia stresy ;)
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Forum Zwierzaki

Sunia nie szczeka
« Odpowiedz #2 : 2003-11-11, 17:30 »

olc!a

  • Gość
Sunia nie szczeka
« Odpowiedź #3 : 2003-11-11, 19:47 »
Nie przejmuj się zachowaniem psicy. Może sprawiać wrażenie wiecznie głodnej, ale ona po prostu się opycha, bo boi się, że następnego dnia może nie dostać. Moja Niuńka też tak robiła, ale teraz jest niejadkiem :)
Twoja sunia pokaże charakterek dopiero po jakimś czasie, jak się do Was przekona. Kiedy-to zależy od psa, nasza Bela zaczęła się zmieniać po jakichś dwóch tygodniach. To normalne, że na razie tylko śpi :)
Co do szczekania-psica jeszcze nie czuje się u siebie, dlatego nie szczeka. Poza tym są psy 'szczekliwe' i 'nieszczekliwe' ;) Może Wasza sunia należy do tej drugiej grupy ;)
Głaski dla psicy! I pozdrowienia od mojej Niuńki!
Zapisane

Magda K.

  • Gość
Sunia nie szczeka
« Odpowiedź #4 : 2003-11-11, 21:28 »
mój piesek zaczął szczekać jak miał prawie rok :) może twój też zacznie trochę później
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Sunia nie szczeka
« Odpowiedź #5 : 2003-11-11, 22:17 »
Lepiej jak pies nie szczeka, niz caly czas ujada ;)
Zapisane

olc!a

  • Gość
Sunia nie szczeka
« Odpowiedź #6 : 2003-11-11, 22:22 »
Denerwują mnie te małe, ciągle szczekające psiaki... Też wolę jak pies się nie 'odzywa' ;)
Zapisane

Agnes

  • Gość
Sunia nie szczeka
« Odpowiedź #7 : 2003-11-12, 12:13 »
Ja Bete wzielam ze schroniska troszke ponad rok temu. Dość długo nie szczekała, tak naprawde dopiero po roku bardzo się zmieniła - widzą to Ci, którzy Bete mało widują:) Co do szczekania, to się troche martiwliśmy, ale wiedzieliśmy, że zacznie jak się poczuje pewnie. Teraz to mamy dość jej szczekania:) To istny koszmar...Beta szczeka na każdy odgłos pobodny do dzwonka czy to w telewizji czy do domofonu (do sąsiada, słychać taki słaby dzwonek). A najgorzej jak ktoś nastawi zegar w piekarniku. Beta dostaje szalu, prawie zabija się na zakręcie lecąc do drzwi, żeby obszczekać:) Ona szczeka za dużo:) Juz chyba wolałabym mieć Dingo;) Czasami to się wytrzymać nie da, jak oglądamy film, a w nim co jakiś czas dzwonią...tragedia:)
Zapisane

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
Sunia nie szczeka
« Odpowiedź #8 : 2003-11-12, 14:02 »
nie wszystkie psy przeciez szczekają ja mam boksera ktory szczeknął jak miał poł roku i sie sam wystraszyl i usiadl
Zapisane
To piekło nie raj :)

Forum Zwierzaki

Sunia nie szczeka
« Odpowiedz #8 : 2003-11-12, 14:02 »

AgaŚ

  • Gość
Sunia nie szczeka
« Odpowiedź #9 : 2003-11-12, 14:10 »
Napeewno jeszcze bedzie szczekac jak sie kompletnie osowi... A tak apropo musi szczekac??!! Nieraz bez szczekania wiekszy pozytek niz jak szczeka uwierz mi ;) Moj mały beagle (obecnie pol roku) gdy tylko do nas trafil szczeekal ile sil ;) A u beagle to dosc nie typowe tyle szczekac... tez szczek jeszcze taki glosny i donosny... ze wolabym zeby nie szczekal :D
Zapisane

sLoNeCzKoOo

  • Gość
Sunia nie szczeka
« Odpowiedź #10 : 2003-11-12, 15:46 »
hyyyh, moze zacznie szczekac jak sie bardizje ostwoi i wogle... a jak nie to nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo! moja Nucia szczeka na wszystko co sie porusza, doslownie na wszystko! i czasem to jest troszke wkurzajace ;) hehe ale i tak jest slodka!

a co do jedzonka to moja sunia jak byla mala to nigdy najedzona nie byla... non stop by jadla... nie miala umiaru... kiedys zjadla cale oparkowanie suchej karmy jak nas w domu nie bylo.... teraz juz jej troszke przeszlo.... ale nadal jest bardzo lakoma... hehe zawsze jak ktos cos je to ona siedzi i sie w oczka patrzy aby sie nad nia zlitowac i jej tez cos dac.. hehe jaki to zle wychowany pies ;) :wink:  8)
Zapisane

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
Sunia nie szczeka
« Odpowiedź #11 : 2003-11-12, 15:55 »
Ty sie ciesz że nie szczeka ile ja bym dała żeby moja psica była cicha.
Zapisane

olc!a

  • Gość
Sunia nie szczeka
« Odpowiedź #12 : 2003-11-12, 16:17 »
Ja mam to szczęście, że moja Niunia jest cicha... Zresztą jak większość dużych psów. Czasem zdarzy jej się szczeknąć, ale baaaardzo rzadko :)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.065 sekund z 25 zapytaniami.