Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: On ma straszną biegunke  (Przeczytany 1858 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tonks

  • Gość
On ma straszną biegunke
« : 2003-12-09, 08:28 »
Mój pies ma straszną biegunke. Jak chce zrobić kupe to zamiast tego wylatuje mu taka kupa-woda. Rodzice dają mu jakieś kroplówki do picia i tabletki ale one nie są podane przez weterynarza tylko rodziców lekarzy. Ja nie wiem co mam zrobić. Biegunka trwa od piątku wieczorem wtedy kiedy dostał cholerną kość ze sklepu zoologicznego. Podejrzewamy że to przez kość ale mógł coś zjeść. Dzisiaj rano jak ja wychodziłam z nim na dwór nie zrobił nic ale mnie to nie pokoji.
Zapisane

onka

  • Gość
On ma straszną biegunke
« Odpowiedź #1 : 2003-12-09, 09:35 »
no to nie ciekawie :?
jak ma biegunke od piątku to koniecznie trzeba do weta,bo ci sie pies odwodni  :(

nie zawsze leki dla nas pomogą zwierzakom, ja cos o tym wiem bo mój goldek jak dorastał to biegunki mił non stop od wszytkiego dosłownie :roll:
Zapisane

Weronyka

  • Gość
On ma straszną biegunke
« Odpowiedź #2 : 2003-12-09, 09:37 »
Mojemu psu przechodzi rozwolnienie po marchewce. Ale Twój pies ma już dość długo biegunkę więc radziła bym Ci udać się z nim do weta. Na niektóre  "ludzie" leki psy reagują bardzo źle, więc nie radzę podawać takich leków, bez konsultacji z wetem. Jeżeli nie zajmiesz się tym szybko, to pies może się odwodnić.
Zapisane

Forum Zwierzaki

On ma straszną biegunke
« Odpowiedz #2 : 2003-12-09, 09:37 »

Trinity...

  • Gość
On ma straszną biegunke
« Odpowiedź #3 : 2003-12-09, 10:20 »
Mój psiak te ż tak miał niedawno. Wiesz co nie pamiętam jak to było dokładnie, ale zapytam się rodziców bo mnie przez ten czas nie było w domu i napewno wieczorkiem odpisze.
Pozdrawiam
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
On ma straszną biegunke
« Odpowiedź #4 : 2003-12-09, 11:25 »
Pies ma od pięciu dni sraczkę, powoli się odwadnia a u weta jeszcze nie był? gratuluję.
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Asia Evenstar

  • Gość
On ma straszną biegunke
« Odpowiedź #5 : 2003-12-09, 15:08 »
sasuwaj do weta... odwodnienie moze przyjść szybciej niż myslimy... mój śp piesek odwodnił sie w niecałe 3 dni, ale to było następstwem jego choroby :(
Zapisane

carragan

  • Gość
On ma straszną biegunke
« Odpowiedź #6 : 2003-12-09, 15:35 »
Mysza tak to juz jest ... A te tabletki to tez chyba z choinki spadly...
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
On ma straszną biegunke
« Odpowiedź #7 : 2003-12-09, 15:48 »
Jejku... co ty sie dziewczyno na forum zastanawiasz??!! Od czego sa weci! Ja to jak widze ze sie cos dzieje od razu zasuwam, dac zarobic i miec czyste sumienie.... Chociaz to roznie z tymi wetami bywa...
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
On ma straszną biegunke
« Odpowiedź #8 : 2003-12-09, 16:19 »
Cytat: carragan
Mysza tak to juz jest ... A te tabletki to tez chyba z choinki spadly...
eee... raczej Mikołaj przyniósł  :lol:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Forum Zwierzaki

On ma straszną biegunke
« Odpowiedz #8 : 2003-12-09, 16:19 »

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
On ma straszną biegunke
« Odpowiedź #9 : 2003-12-09, 16:25 »
Boże, pies od piątku ma biegunkę i jeszcze nie byliście u weta? Ja bym juz w sobote poszła... :? Super, brawo, a jak sie odwodni? A jak jest zatruty??
Zapisane

carragan

  • Gość
On ma straszną biegunke
« Odpowiedź #10 : 2003-12-09, 17:07 »
ha to jakis niedobry ten Mikolaj :lol:
Zapisane

Tonks

  • Gość
On ma straszną biegunke
« Odpowiedź #11 : 2003-12-10, 20:32 »
Już wszystko dobrze jest od wczoraj nawet od przed wczoraj pies wrócił do swego żywiołu. Jest już normalny ale chudy. Pies dostał węgiel w tabletkach i dostawał kroplówki do picia i mu przeszło.A za pomniałam dodać tabletki i kroplówki wzieli rodzice ze szpitala a nie z choinki.
Zapisane

Abakus

  • Gość
On ma straszną biegunke
« Odpowiedź #12 : 2003-12-10, 21:19 »
Ciesze sie ze pies wrocil do normy i do zdrowka:)))
Moj Amant jakis czas temu tez mial podobna sytuacje ktora utrzymywala sie dosc dlugo i trzeba bylo go glodowac:( oraz pomoc zoladkowi wrocic do normalnej pracy. ale wszystko tez skonczylo sie dobrze.
Zapisane

carragan

  • Gość
On ma straszną biegunke
« Odpowiedź #13 : 2003-12-11, 09:05 »
.nie daje sie kroplowek do picia tylko robi je u psa wet a lekarstw sie nie bierze ze szpitala tylko idzie do weta......Bosh ludzka glupota nie zna granic.......
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
On ma straszną biegunke
« Odpowiedź #14 : 2003-12-11, 09:26 »
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Forum Zwierzaki

On ma straszną biegunke
« Odpowiedz #14 : 2003-12-11, 09:26 »

carragan

  • Gość
On ma straszną biegunke
« Odpowiedź #15 : 2003-12-11, 10:06 »
Myszak milo ze sie zgadzasz  :lol:
Zapisane

Tonks

  • Gość
On ma straszną biegunke
« Odpowiedź #16 : 2003-12-13, 15:06 »
Nie moja wina że nie chcieli go wziąść ale i tak się ciesze że nie poszedł bo nie lubie tego weta. Koleżanka w tym roku na wakacjach znalazła jaskółkę. Trzymała ją w pudełku i mówiła że ona ma złamane skrzydło pójdzie do weta. Ja i moja koleżanka Olka twierdziłyśmy  że ona ma tylko skrzydło zaczepione bo tak było! ale ona nie chciała słuchać powiedziała tylko wet to wet a ty nie jesteś wetem! Poszła i całkiem zdrową jaskółke by uśpili na szczęście byliśmy z naszą koleżnaką i opieprzyliśmy faceta. Jaskółka poleciała a koleżnaka się obraziła na nas do tej pory!
Zapisane

Trinity...

  • Gość
On ma straszną biegunke
« Odpowiedź #17 : 2003-12-13, 17:28 »
Nie wiem co mam teraz napisać...
Z jednej strony zgadzam się, że psu nie powinno się podawać ludzkich leków, ale sama osobiście podaję mojemu psu węgiel jak ma biegunkę i niec mu siem nie dzieje. Moja sąsiadka podała psy ludzki antybiotyk i pies o mało nie skończył w psim raju.
Z drugiej strony co mogła zrobić biedna dziweczyna, jeśli jej rodzice nie chceli iść z psem do weta?? No nic nie mogła zrobić a Wy najechaliście na nią i wszyscy mówiliście, że ma iść do weta.
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
On ma straszną biegunke
« Odpowiedź #18 : 2003-12-13, 18:04 »
Trinity, węgiel to jeszcze delikatne lekarstwo. Ale Boże, kroplowki i tabletki ze SZPITALA?! Chcesz tego psa wykończyć?? Zastanów się, dla ludzi jest mocniejsza dawka, i przede wszystkim INNA!!
Zapisane

carragan

  • Gość
On ma straszną biegunke
« Odpowiedź #19 : 2003-12-13, 19:18 »
Mysza czytasz to ? :lol:   Teraz panna I jest lepszym specem niz wet :lol:
Rety juz dostaje drgawek ze smiechu i bedzie trzeba mi podac "kroplowki do picia"  :lol:  :lol:   :lol:
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
On ma straszną biegunke
« Odpowiedź #20 : 2003-12-14, 02:20 »
czytam....


Carry, idź do psychiatry, pojde z Tobą... :lol:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Forum Zwierzaki

On ma straszną biegunke
« Odpowiedz #20 : 2003-12-14, 02:20 »

Agnes

  • Gość
On ma straszną biegunke
« Odpowiedź #21 : 2003-12-14, 11:12 »
Wiki wydaje mi się, że jak juz podawali te leki to się chyba domyślili,że dawka inna niż ludzka...ja też raz podawałam leki ludzkie na wątrobe i wiem, że niektóre się jak najbardziej podaje. Nie wiadomo co zostało podane, więc po co te nerwy? Naszczęście psu sie polepszyło, choć ja następnym razem jednak poszła bym do weta. Moi rodzice też nie zawsze się zgadzają ze mną jak chce iść do weta, ale ja biore kase (albo pożyczam) i po prostu ide - bez ich zgody, bo tu chodzi o zdrowie psa a nie nowe ciuchy;) Teraz tak miałam jak robiłam badania. Na początku przeciwko, bo po co pobierać psu krew np? Ale ja zapłaciłam za swoje, a teraz juz jest ok, bo dają mi kase itp....
Zapisane

carragan

  • Gość
On ma straszną biegunke
« Odpowiedź #22 : 2003-12-14, 11:16 »
to chocmy razem :lol:
Bedzie wesolo i moze psychiatre tez zarazimy glupawka (wystarczy wziac laptopa i pokazac topici pewne ) :lol:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.062 sekund z 27 zapytaniami.