Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Dobry wet  (Przeczytany 2498 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

aguś

  • Gość
Dobry wet
« : 2004-01-26, 21:26 »
Mam pytanie- dobry wet w Cęstochowie? Może ktoś zna, bo na razie włóczymy się od jednego do drugiego.
Zapisane

truskawa144

  • Gość
Dobry wet
« Odpowiedź #1 : 2004-02-22, 05:52 »
ja znam b.dobrego weta i to właśnie w czewie...jak chcesz to się ze mną skontaktuj, podam ci namiary....
Zapisane

myszka

  • Gość
Dobry wet
« Odpowiedź #2 : 2004-02-29, 11:43 »
Truskawa - czemu nie chcesz podzielić się namiarami ogólnie, myślę, że więcej osób mogłoby skorzystać? :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Dobry wet
« Odpowiedz #2 : 2004-02-29, 11:43 »

truskawa144

  • Gość
Dobry wet
« Odpowiedź #3 : 2004-03-01, 03:57 »
ponieważ to prywatny nr. komórki do mojej pani wet a nie wiem czy by sobie życzyła żebym go obwieściła publicznie....poza tym to i tak dotyczy jedynie osób z częstochowy a tu ich i tak raczej zbyt wiele nie ma...jeśli ktoś jest tą informacją zainteresowny to zawsze chętnie jej udziele....
Zapisane

myszka

  • Gość
Dobry wet
« Odpowiedź #4 : 2004-03-01, 09:21 »
A ta pani wet nie przyjmuje w żadnej lecznicy częstochowskiej?
Zapisane

Megi N

  • *
  • Wiadomości: 6400
Dobry wet
« Odpowiedź #5 : 2004-03-01, 15:42 »
Cytat: truskawa144
poza tym to i tak dotyczy jedynie osób z częstochowy a tu ich i tak raczej zbyt wiele nie ma.


A ja to co? Pies? ;)  Jest więcej ludzi z cz-wy niż myślisz i dobrze by było gdybyś napisała nazwę lecznicy ewentualnie ulicę lub dzielnicę. Ten temat powstał aby każdy mógł przeczytać i dowiedzieć się gdzie może iść ze swoim pupilem a których wetów należy omijać szerokim łukiem.
Zapisane
Megi i Yuka nie pozdrawiaja nikogo......... :lol:

--------------------------------------------------------------------------

nie licząc, jeszcze starszych kartonów z KS-u

truskawa144

  • Gość
Dobry wet
« Odpowiedź #6 : 2004-03-02, 07:35 »
Cytuj

A ta pani wet nie przyjmuje w żadnej lecznicy częstochowskiej


Cytuj

nazwę lecznicy ewentualnie ulicę lub dzielnicę





 ona przyjmuj zdajsie w 3 lecznicach i pracuje jeszcze gdzieś tam (bardzo cięzko jest ją złapać)....ja nie znam adresów tych lecznic ,telefonów itd. bo nigdy tam nie byłam ..do moich kotów przychodzi do domu....

megi ja nie jestem wróżką więc nie musze wiedzieć że "z południa" znaczy z częstochowy ... jeśli chcesz nr .telefonu tej wetki to nie ma sprawy..chyba nie jest to problem zapytać o to na pw.


co do wetów których trzeba omijać szerokim łukiem to na pewno tego pana z ul. krakowskiej...nawet we wrocławiu jest o nim straszna opinia....on omało nie zabił psa mojaj kumpeli, przeprowadził operacje która nie była konieczna a którą psina bardzo źle zniosła....tego weta trzeba omijać...
Zapisane

Kayla

  • Gość
Dobry wet
« Odpowiedź #7 : 2004-03-02, 12:19 »
Nie wiem, czemu sie tak bronisz przed podaniem namiarow. Czy podanie nazwiska (ok, niech juz bedzie imie i pierwsza litera, jesli nie chcez podpasc ustawie o ochronie danych osobowych) i tych lecznic gdzie przyjmuje to naprawde taki problem? Jak ktos bedzie w potrzebie, to nie w glowie mu bedzie szukanie Ciebie, czekanie na odpowiedz i dopiero potem wzywanie weterynarza...
Zapisane

Megi N

  • *
  • Wiadomości: 6400
Dobry wet
« Odpowiedź #8 : 2004-03-02, 12:57 »
Cytuj


megi ja nie jestem wróżką więc nie musze wiedzieć że "z południa" znaczy z częstochowy ... jeśli chcesz nr .telefonu tej wetki to nie ma sprawy..chyba nie jest to problem zapytać o to na pw.


To nie o to chodzi, ale pomyśl o innych którzy przyjdą tu za pół roku. Może w tym czasie Cię nie będzie i co?
A podanie nazwiska weta który jest dobry, to bezpłatna reklama i chyba nikt nie weźmie Ci tego za złe.

Ps. Wysłałam na pw zapytanie.
Zapisane
Megi i Yuka nie pozdrawiaja nikogo......... :lol:

--------------------------------------------------------------------------

nie licząc, jeszcze starszych kartonów z KS-u

Forum Zwierzaki

Dobry wet
« Odpowiedz #8 : 2004-03-02, 12:57 »

truskawa144

  • Gość
Dobry wet
« Odpowiedź #9 : 2004-03-03, 07:22 »
Kayla ja chyba wyraźnie napisałam że nie znam adresów lecznic w których ta pani wet przyjmuje bo nigdy tam nie byłam!!!
Zapisane

myszka

  • Gość
Dobry wet
« Odpowiedź #10 : 2004-03-04, 08:25 »
Ale prośba była o _nazwisko_... To chyba możesz podać? :roll:
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Dobry wet
« Odpowiedź #11 : 2004-03-04, 15:34 »
Jesoo, niech ktuś weźmie zadzwoni do tej wetki i zapyta w jakich lecznicach przyjmuje, no co za problem? :bezsilny:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

truskawa144

  • Gość
Dobry wet
« Odpowiedź #12 : 2004-03-07, 07:46 »
osobą zainteresowanym odpisałam na pw....
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.069 sekund z 24 zapytaniami.