Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 6 7 [8] 9 10 11   Do dołu

Autor Wątek: Co myślicie o ciucheksach?  (Przeczytany 58997 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mafinia

  • Gość
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #210 : 2006-06-29, 14:01 »
markowe? ostatnio upatrzylam sobie bluzke nike <3zl> w paski z gwiazdkami na rekawach-zaczepista, szkoda tylko ze za mala  ;/ :P
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #211 : 2006-06-29, 18:43 »
a co do ciuchów w ciucholandach że są znoszone to absolutnie nieprawda - jak są używane, to pisze przed sklepem "odzież używana". A w ciucholandach (do takich jakich ja łażę) to tez są metki.
Może my mówimy o czym zupełnie innym, u mnie w mieście nazwą ciuchland, szmateks, ciucholand, kupciuszek itp, są nazywane sklepy z odzieżą używaną. I wtedy nie musi pisać tego przed drzwiami, bo każdy wie co taka nazwa oznacza. A czasami, tak jak pisałam wcześniej rzeczywiście też zdarzają się ubrania z metką. A może Ty mówisz o jakiś tam sklepach typu SNN czy coś w tym guście?
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #212 : 2006-06-29, 19:49 »
U nas to też że ciuchland to jest uzywana odziez

Forum Zwierzaki

Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedz #212 : 2006-06-29, 19:49 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #213 : 2006-08-09, 09:55 »
Moja kuzynka upatrzyła sobie asymetryczną tunikę, z jednym rękawem długim, rozszerzanym ku dołowi, do tego takim trójkątnym (wiecie o co chodzi? :P ), drugiego rękawa nie ma, tunika jest biała, z delikatnym brązowym haftem gdzieniegdzie i kilkoma błyszczacymi,małymi kamykami - w życiu bym się nie kapnęła,że to z ciuchexu.
Taaaką perełkę znaleźć... aż  żałuję,że ja nie mam takiego talentu do grzebania :lol:
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #214 : 2006-08-11, 22:29 »
w koncu dzisiaj sie wybralam na zakupy, to sie okazalo, ze sklep jest zamkniety i nie wiadomo kiedy go otworza. Na razie remontuja pomieszczenie i dopiero wtedy zaczna sie przenosic ze starej lokalizacji, a do tego czasu nie mam gdzie isc na zakupy. :(
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #215 : 2006-08-11, 22:55 »
ostatnio koleżanka z pracy na temat mojej siatkowanej bluzki : ooooo jaką masz ekstra bluzkę! gdzie taką kupiłaś?? ja:w ciucheksie a ona z miną i jakby ją odrzuciło:aaaaa to ja nie chodze. Już nie dodawałam że tego dnia wszystko oprócz bielizny miałam ciucheksowe :P
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #216 : 2006-08-12, 10:02 »
No bo własnie niektórych ludzi odrzuca na samo to słowo.. maj gasz, pamiętam, jak ktoś w gimnazjum przyuważył,że pewna dziewczyna właśnie z ciucheksu wychodzi, to była z tego powodu wyśmiewana niezły kawał czasu...
no, mnie kiedyś też odrzucało. Ale jak kupiłam ciuch,za który w sklepie zapłaciłabym ok stówki, za dychę to przeszło mi w mig ;)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #217 : 2006-08-12, 15:09 »
powiem tak. Grzebać w pudłach nie bardzo lubie. Dlatego wybieram ciucheksy z wieszakami :]
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #218 : 2006-08-12, 20:11 »
ja też tylko i wyłącznie wieszaki, ale teraz większość już jest tak zorganizowana, no i przynajmniej wtedy widać dokładnie co jest :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedz #218 : 2006-08-12, 20:11 »

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #219 : 2006-08-12, 20:54 »
A ja właśnie wolę pudła. Tam zawsze znajdę coś fajnego. Szukanie na wieszakach nie jest taką frajdą. Ja z mamą i kuzynką mówimy na ciucholandy: badziewie :lol: Nie wiem, jakoś tak się przyjęło i dość zabawnie brzmi. Też mam dni w których jestem ubrana od stóp do głow w rzeczy z ciucheksu, ale jakoś nie rozgłaszam tego na prawo i lewo ;)

edit: od stóp do głów oprócz bielizny oczywiście :P Choć widziałam babki które kupowały nowiutkie staniki, jeszcze z metkami - ale ja jak na razie nie zdecyduję się na ten krok brrr
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #220 : 2006-08-12, 22:56 »
jakiś czas temu byłam z koleżanką w szmatlandzie  (ciekawostka - kolezanka nalezy do typu ubierania sie - rozowo, bialo + akryl zamiast paznokci i tapeta... - jedyne co ja rozni od barbie to ze jest farbnieta na czarno) no i stal sobie wielki kosz z ciechami za zlotowke... zaczelam grzebac i wygrzebalam spodnie - zadnej dziurki, akurat moj rozmiar - jedyny mankament to zepsuty suwak (przyszycie suwaka to dla mnie zaden prp0oblem) innym razem akurat skads wracalam, patrze - ciuchland ktorego nigdy wczesniej nie widzialam w moim miescie, wlazlam, zaczelam grzebac po wieszakach i znalazlam ciuch - niby sukienka, z tym, ze rozpinana na calej dlugosci - tak ze mozna ja nosic jako cos jakby plaszcz - za 20 zl... jak moglam jej nie kupic (takich rzeczy nie widuje sie w sklepach, a jesli to cena jest naprawde zwalajaca z nog...)
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #221 : 2006-08-15, 01:23 »
ja wole grzebac w pudlach, a na wieszakach zadko cos wypatrze, zwlaszcza ze w pudlach sa zazwyczaj tansze rzeczy a nieraz duzo lepsze niz na wieszakach.
Juz nie moge sie doczekac jak otworza ten sklep.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Nataila

  • Gość
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #222 : 2006-08-16, 22:28 »
Jutro wybieram się na polowanie do sklepu o wdzięcznej nazwie Wieszak. Oraz ogólnie rajd po szczycieńskich ciucheksach. No i mam nadzieję, że upoluję sobie spodnie w kratkę tudzież czarną bluzę. Lub bluzę w kropki.
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #223 : 2006-08-22, 17:36 »
Czy u was też są teraz wyprzedaże letnich ciuchów? Obiżka po 50, 70 % super, to dopiero taniocha :]
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #224 : 2006-08-22, 17:40 »
nie mam szczerze mowiac pojecia - i jesli juz to jako takie pojecie wyrobie sobie dopiero gdzies okolo 10 wrzesnia...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Forum Zwierzaki

Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedz #224 : 2006-08-22, 17:40 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #225 : 2006-08-23, 08:52 »
u mnie  mieścinka mała, więc raczej nie robią.

Mam oryginalną bluzę Nike, za dychę :D No cóż, po raz kolejny przyznaję,że moja mama ma świetny zmysł poszukiwawczy .
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #226 : 2006-08-23, 12:55 »
Rachela u mnie są. ;d Wczoraj kupiłam sobie w przecenach bluzke za 7.90 (wczesniej 24.90) i buty za 59 (wczesniej za 129). :)
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

ghosty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 588
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #227 : 2006-08-24, 09:07 »
Ja musze wybrac sie do miasta i pojsc do paru ciucholandow xD Moze jakies spodniczki wylukam
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #228 : 2006-10-02, 21:14 »
Wlasnie wrocilam z zakupow. Kupilam tyle rzeczy, ze nie wiem czy sie z tym wszystkim zapakuje jak bede wracac do domu, ale wszystko mi sie bardzo podobalo. Troche mniej mi sie zaczelo podobac, jak przyszlo do placenia, chociaz to tylko jeden dzien mojej pracy.
Nic tak nie poprawia chumoru, jak udane zakupy. :)
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #229 : 2006-10-05, 18:33 »
A mi mamusia kupiła w wakacje w ogóle nie zniszczone, fioletowe martensy za jakieś 30 zł :D
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #230 : 2006-10-05, 19:22 »
nie moge sie pensji doczekac :P moze tez sobie dniowke wydam ?
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Forum Zwierzaki

Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedz #230 : 2006-10-05, 19:22 »

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #231 : 2006-10-06, 09:16 »
ostatnio koleżanka z pracy na temat mojej siatkowanej bluzki : ooooo jaką masz ekstra bluzkę! gdzie taką kupiłaś?? ja:w ciucheksie a ona z miną i jakby ją odrzuciło:aaaaa to ja nie chodze. Już nie dodawałam że tego dnia wszystko oprócz bielizny miałam ciucheksowe :P

Sama sobie wypatrzyłami zakupiłam w ciucholandzie czerwoną, siatkowaną ^^
Zapisane
Why so serious?

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #232 : 2006-10-06, 13:14 »
już się nie mogę doczekać zakupów w ciuchlandzie, tutaj jakoś nie widzę nigdzie, może się źle rozglądam :mysli: - jeszcze z półtora tygodnia i zakupy :D
Zapisane

Sudolineczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3274
  • przyszły technik weterynarii :)
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #233 : 2006-10-06, 13:41 »
u nas na ciuchlandy mowi sie lumpexy ;d
Zapisane

"Tu chodzi właśnie o to By być wokół tych, co są cenniejsi niż złoto"



http://www.krolewskidwor.pl/pseudohodowle.htm
PRZECZYTAJ KONIECZNIE JEŻELI NIE ZNASZ WARTOŚCI RODOWODU !

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #234 : 2006-10-06, 14:22 »
u mnie też... albo mówi się "byłam na judrach" :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Sudolineczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3274
  • przyszły technik weterynarii :)
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #235 : 2006-10-06, 15:04 »
oryginalnie;d
Zapisane

"Tu chodzi właśnie o to By być wokół tych, co są cenniejsi niż złoto"



http://www.krolewskidwor.pl/pseudohodowle.htm
PRZECZYTAJ KONIECZNIE JEŻELI NIE ZNASZ WARTOŚCI RODOWODU !

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #236 : 2006-10-06, 21:30 »
Madziaro, w usa jest cos takiego jak "Solvation Army" - organizacja harytatywna, ale sprzedaja tez ciuchy, meble, ogolnie wszystko. mozna tez oddawac niepotrzebne rzeczy.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #237 : 2006-10-06, 21:35 »
no to wiem, to jest ta u nas znana z fimów Armia Zbawienia, ale tutaj jakoś nie widziałam, tak jak mówię może się źle rozglądam :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedz #237 : 2006-10-06, 21:35 »

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #238 : 2006-10-08, 06:31 »
poszukaj adresow sklepow w necie lub ksiazce telefonicznej.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #239 : 2006-11-13, 22:17 »
Dzisiaj byłam sobie pogrzebać w ciuchach w Jaworznie :).
Wynik:
- sukienka wieczorowa z lejącego materiału z lycrą, baaardzo czerwona, na ramiączkach - takie elastyczne sznureczki, takie same 3 sznureczki z tyłu utrzymują kieckę, gdyż poza nimi na plecach nie ma nic - dekolt aż po tyłek
- sweterek polarowy, z golfem, krótki, fajny, grafitowy
- sukienka gotycko - hippisowska, fioletowo czarna, stanik z haftem aksamitnym, rękawy do łokcia wąskie, od łokcia szerokie ogony, kiecka odcinana pod biustem i takie same ogony jak przy rękawach, różnej długości od połowy ud do połowy łydek :D - przepiękna
- wściekle pomarańczowa (!) letnia bluzeczka, z tyłu 2 paseczki, poza tym gołe plecy :)
- rzutem na taśmę przed samym wyjściem ze sklepu znaleziona czarna bluzeczka, bez rękawów, z białym smokiem na klacie :D
Zapisane
Strony: 1 ... 6 7 [8] 9 10 11   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.082 sekund z 28 zapytaniami.