Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: chomiczek w hurtowni  (Przeczytany 1167 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Monika zeberki:)

  • Gość
chomiczek w hurtowni
« : 2003-05-29, 17:48 »
hmmm, od czego tu zacząć...
byłam niedawno, praktycznie przypadkowo, w hurtowni zoologicznej. Na ladzie stało sobie pudełko z wygryzioną dziurą, z której wychodziło coś "duże czarne"  ;) i już rozpedzało się do ucieczki. Złapałam, jak się potem okazało, był to dobrze wyrośniety chomik, który się komuś znudził i został oddany do hurtowni, a pracownicy w ogóle się nim nie interesowali. Dowiedziałam się że były 2, ale jeden już uciekł. Ale pracownicy, jako że nie lubią zwierzat, o czym sami powiedzieli, zostawili go "na wolności" z tekstem "najpóźniej za tydzień zdechnie i będzie spokój"   :grr:   Chomiczka którego do tej pory trzymałam w ręce zabrali mi i spakowali do innego pudełka :(
Nie myślałam, ze chomiczki mogą być takie słodkie, jak tamten:)

Mam nadzieję, ze tutaj o coś takiego nie muszę apelować, ale jeśli już nie chcecie/nie możecie/ mieć zwierzaka, to oddajcie go człowiekowi, nie do hurtowni, bo może skończyc jak tamten biedaczek ...
Zapisane

Arek

  • Gość
chomiczek w hurtowni
« Odpowiedź #1 : 2003-05-29, 21:54 »
Zdecydowanie popieram! Dodam jeszcze że w wielu przypadkach znudzone zwierze trafia jako pokarm dla węży.. o zgrozo!!!  :cry:  Gdzie serce?  :grr:  Nie którzy nie myślą przed zakupem sierściucha a potem niestety tak to często jest..
Zapisane

Gerda

  • Gość
chomiczek w hurtowni
« Odpowiedź #2 : 2003-05-30, 19:17 »
monika a nie mogłaś nic zrobić, choćby odkupić zwierzaczka ??? nawet by ci go za darmo oddali pewnie  :? współczuję zwierzakowi, a tym pracownikom to bym tylko  :twisted: wypięła !!!  :evil:  :grr:
Zapisane

Forum Zwierzaki

chomiczek w hurtowni
« Odpowiedz #2 : 2003-05-30, 19:17 »

BEAUTY T3RROR

  • Gość
chomiczek w hurtowni
« Odpowiedź #3 : 2003-05-31, 16:17 »
Wrr... beauty jest wqrzona!! beauty rozsadzi te hurtownie!! BOOM!!
Zapisane

Gerda

  • Gość
chomiczek w hurtowni
« Odpowiedź #4 : 2003-05-31, 20:38 »
Beauty spokojniej proszę hehe  :roll:
Zapisane

Clickerka

  • Gość
chomiczek w hurtowni
« Odpowiedź #5 : 2003-05-31, 22:03 »
Też nie popieram tego co oni zrobili i nie próbuję ich bronić, lecz takiemu chomikowi trzeba było by dać klatkę, akcesoria, myślicie ,że oni by mu zapewnili raj a skąd oni to wezmą, kto ma się wyłożyć na jakiegoś chomika. Chociaż pracują w sklepie zoologicznym obchodzi ich pensja a nie zwierzaki.
Zapisane

aneta

  • Gość
chomiczek w hurtowni
« Odpowiedź #6 : 2003-06-01, 09:54 »
Ja bym zabrala od razu tego chomiczka od nich. Bez pytania,czy moge czy nie. Jak nie chca, to po co maja sie z nim dreczyc. A tak to tylko biedny zwierz sie meczy,bo picia mu pewnie nie daja ani jedzonka :(
Zapisane

Monika zeberki:)

  • Gość
chomiczek w hurtowni
« Odpowiedź #7 : 2003-06-01, 20:40 »
To nie jest tak, że można po prostu zabrać, on był tam jako towar, a zabranie go byłoby równe kradzieży. Czy chcą czy nie chcą, to tez nie o to chodzi, oni muszą bo to jest ich praca.
Fakt faktem, źle zrobiłam, mogłam jakos ich przekonać żeby mi go dali, ale byłam normalnie zszokowana tym co usłyszałam od pracowników, i zdziwiona ogromną ilościa klatek, pokarmów i wszystkiego innego tam, tak że po prostu mi go zabrali i gdzieś zanieśli. Zaraz po tym pomyślałam o tym właśnie forum, mimo że tu niezbyt często jestem, ale na pewno biedaczek znalazłby dobrego właściciela - ja niestety nie mogę mieć więcej zwierzaków, już nie mam miejsca.
Niestety tak jest, że ludzie traktują zwierzeta jako zabawki, które się znudza, i trzeba się jakoś ich pozbyc. Próbuję coś z tym robić, dlatego też tutaj napisałam, ale niestety, świata i mentalności ludzi nie zmienię :(  pozdrawiam
Zapisane

siemaszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 346
  • WMW i końca nie widać... :/
chomiczek w hurtowni
« Odpowiedź #8 : 2003-06-01, 20:48 »
To przykre, że ludzie nie liczą się z tym, że zwierzęta też mogą cierpieć... :cry:  :(  :cry:  :(  :cry:
Zapisane
"Błędem w sztuce lekarskiej jest stawać na drodze lecącego kału"

Forum Zwierzaki

chomiczek w hurtowni
« Odpowiedz #8 : 2003-06-01, 20:48 »

maśka

  • Gość
chomiczek w hurtowni
« Odpowiedź #9 : 2003-06-12, 16:20 »
no to jest coś strasznego... nienawidze ludzi, ktorzy robia cos takiego...
no jak tak można... :( ...ale w porownaniu z tym połamanym chomikiem w tej szkole to i tak takie straszne nie jest...ale jednak... co za idioci głodzą i nie poją zwierzątka?? :?: aha... no tak...nie chce im sie co?? :?:
nie do opisania...

Pozdrawiam!! Dorotka :chomik:  :laska:
Zapisane

tiaraa

  • Gość
chomiczek w hurtowni
« Odpowiedź #10 : 2003-06-13, 22:32 »
jak mozna pracować ze zwierzetami  nie lubiąc ich???????
ja ma na zootechnice dziewczynę która nie lubi zwierzat, kiedyś zapomniała kupować jedzonka dla swojego ptaszka jak kupiła okazało sie ze leży zdechły i ususzony za tapczanem i co ona robi na tych studiach? Ja się pytam?! to chyba tak jak z tymi pracownikami tej hurtowni
Zapisane

kareena

  • Gość
chomiczek w hurtowni
« Odpowiedź #11 : 2003-06-14, 10:52 »
ona ususzyła se ptaszka ? :shock: jezu..
Zapisane

Tonks

  • Gość
chomiczek w hurtowni
« Odpowiedź #12 : 2003-08-05, 10:24 »
Matko gdzie ty mieszkasz co ci ludzie za typy o jej
Zapisane

Alice_kot

  • Gość
chomiczek w hurtowni
« Odpowiedź #13 : 2003-09-13, 19:29 »
o bozee....Takie historie mnie tak wkurzaja!!!!!!!!!!Wrrrrrr.....dolocze sie do BEAUTY i wysadzimy ta hurtownie :grr:  :twisted:  :grr:  :twisted:  :killer:
Zapisane

Asia Evenstar

  • Gość
chomiczek w hurtowni
« Odpowiedź #14 : 2003-09-13, 19:50 »
ludzie są naprawde okropni..........:(
Zapisane

Forum Zwierzaki

chomiczek w hurtowni
« Odpowiedz #14 : 2003-09-13, 19:50 »

Buffy

  • Gość
chomiczek w hurtowni
« Odpowiedź #15 : 2003-09-13, 20:01 »
wrrrrrrrrrrrrrrrrr.... jak można tak ptaszka zasuszyć, jezu! :(  :\ ale co do wysadzenia hurtowni, to najpierw wszystkie maluchy by czeba bylo z tamtąd zabrać ;) a potem atomówka z powietrza normalnie... wrrrr.. na tych facetów przedewszystkim! :{ :[
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.075 sekund z 26 zapytaniami.