Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Kotki, kociaki, Koty!!!  (Przeczytany 4455 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ESIO

  • Gość
Odp: Kotki, kociaki, Koty!!!
« Odpowiedź #30 : 2005-10-21, 19:26 »
Mam kanarki dostałem je jako prezent :prezent: jestem z nich BARDZO ZADOWOLONY!!! :kocham:
Zapisane

Robal

  • Gość
Odp: Kotki, kociaki, Koty!!!
« Odpowiedź #31 : 2005-10-21, 19:47 »
Nigdy niemiałam kanarkow ani innych ptaszkow...trudne sa w hodowli?
Zapisane

ESIO

  • Gość
Odp: Kotki, kociaki, Koty!!!
« Odpowiedź #32 : 2005-10-21, 19:58 »
Nie :wink:
Wydaje mi się że nie :idea:
POLECAM!!!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Kotki, kociaki, Koty!!!
« Odpowiedz #32 : 2005-10-21, 19:58 »

szyszek

  • Gość
Odp: Kotki, kociaki, Koty!!!
« Odpowiedź #33 : 2005-10-30, 21:13 »
hym, tak po prostu chciałam zwierzaka. najpierw świnkę morską, ale siostra stwierdziła, że śmierdzi, więc lepiej kota. no to znalazłam ogłoszenie "oddam koty w dobre ręce", zadzwoniłam, dowiedziałam się, że jest "kolorowa kotka", przyniosłam ją jak miała około 5 miesięcy (powiedzieli mi, że dwa :lol: :lol: :lol: ) no i jestem szczęśliwa, niedawno dowiedzialam się, że moja kolorowa kicia jest maści szylkretowej :P :P nigdy się kotami nie interesowałam, nie znam ras, raczej "psiara" ze mnie :P :P
Zapisane

ESIO

  • Gość
Odp: Kotki, kociaki, Koty!!!
« Odpowiedź #34 : 2005-10-30, 21:50 »
Bo świnka morska nie pachnie ładnie :niom:
Jednak masz kota :mrgreen:
Jesteś z niego zadowolona :mrgreen:
Więc jest dobrze :ok:
Zapisane

szyszek

  • Gość
Odp: Kotki, kociaki, Koty!!!
« Odpowiedź #35 : 2005-10-30, 21:52 »
szkoda, że mój kot nie akceptuje innych zwierzaków. :(
Zapisane

ESIO

  • Gość
Odp: Kotki, kociaki, Koty!!!
« Odpowiedź #36 : 2005-10-31, 13:34 »
Żadko które akpcetują inne zwierzęta :idea:
Zapisane

Robal

  • Gość
Odp: Kotki, kociaki, Koty!!!
« Odpowiedź #37 : 2005-11-04, 17:09 »
czy ja wiem..jak by wychowywala sie od malego sa wieksze szanse na to ze zwierzkai sie dogadaja...trzeba tez miec na uwadze to ze u kota machanie ogonem zonacza co innego niz np psa...wiec zanim odgadna co te sygnaly znacza mine troche czasu...ale tez niekoneinczie musza sie polubic niestety...
Zapisane

ESIO

  • Gość
Odp: Kotki, kociaki, Koty!!!
« Odpowiedź #38 : 2005-11-05, 12:38 »
Są szanse :mrgreen:, ale małe, że kot inne zwierze zakpcetuje
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Kotki, kociaki, Koty!!!
« Odpowiedz #38 : 2005-11-05, 12:38 »

kate8828

  • Gość
Odp: Kotki, kociaki, Koty!!!
« Odpowiedź #39 : 2006-01-25, 13:36 »
Esio i tu się z toba nie zgodze, moja kotka zyje razem z psem w zgodzie, ba nawet razem spią, bawia sie jedza z jednej miski, to kwestja też ludzi. Trzeba długo czekac a prawie zawsze da sie sobie zaakceptowac zwierzaczki. Poprostu człowiek nie może im wchodzić w droge jak ustalają kto ma być wazniejszy ,,dominowac nad drugim" choć przewaznie to kot  dominuje nad psem... Zapraszam na stronki moich zwierzaków komy mile widziane: www.kaprys11.pupile.com i www.majka13.pupile.com , moze jednak macie troche racji , moja kocia  od małęgo przebywałą z psami ale mój pies nigdy nie miał kota i przyjoł kotke bez rzadnego ale.
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Kotki, kociaki, Koty!!!
« Odpowiedź #40 : 2006-01-25, 14:55 »
Myślę, że zdecydowanie akceptują, wcale nie tak rzadko... ;) E... chyba, że to zwierze, to mysz... :P to już wogóle trudne, ale możliwe...
Zapisane

ESIO

  • Gość
Odp: Kotki, kociaki, Koty!!!
« Odpowiedź #41 : 2006-01-25, 15:11 »
Wiem, że koty często akceptują inne zwierzęta, ale problem bardzo często się zaczyna gdy są to małe zwierzęta :P
Zapisane

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Odp: Kotki, kociaki, Koty!!!
« Odpowiedź #42 : 2006-01-25, 15:16 »
Co do tematu to nienawidziłam kotów bo zawsze kojarzyłam wredną kocice kuzynki... nie dała się dotknąć, atakowała ludzi, ogólnie moim zdaniem kot=niedotykalny dzikus. No i pod sklepem mojej siory pojawił się fajny kotek. Czytałam o kotach (zwłaszcza na FZ ;)) no i zamierzałam wziąść tego kota, ale rodzina sie nie zgodziła. We wrześniu dowiedziałam się że kocica koleżanki mojej sis się okociła. Odrazu pojechałam je obejrzeć i... zakochałam się :) 12 września pojechaliśmy z siorą po kotka, były 2 rudachy. Najpierw wzielam mniejszego, spokojnieszego. Już wychodziliśmy kiedy siostra zauważyła drugiego, uciekiniera. No i wzieliśmy tego dzikusa. Szczerze? Czasem załuję tej decyzji. Tamten był taki drobniutki, cichy...no ale chyba to było przeznaczenie że wziełam Rysia.

Esio wogóle się nie zgodze...moja sunia biega z kotem, w pierwsze dni troche syczał na nią, ale teraz są nierozłończni. chociaż on ma terytorium w kuchni, a Lassie na korytarzu i w pokojach. Wiec pewnie kierujesz się tylko mitem i powiedzeniem "jak pies z kotem". Masz psa i kota? Nie.
A co do małych zwierząt to wiadomo że instynkt to instynkt. Mam 2 żółwie, kot czasem poluje na nie (a raczej prubuje), ale nie żeby odrazu gryzł. Nie wiem jak to jest z gryzoniami, ale wychowanie to podstawa. Można i kota z myszą zsocjalizować.
« Ostatnia zmiana: 2006-01-25, 15:18 autor *MoNa* »
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

ESIO

  • Gość
Odp: Kotki, kociaki, Koty!!!
« Odpowiedź #43 : 2006-01-25, 15:23 »
*MoNa*  łaskawie przeczytaj mój poprzedni post :P
Pózniej się wypowiadaj :P
Zapisane

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Odp: Kotki, kociaki, Koty!!!
« Odpowiedź #44 : 2006-01-25, 15:31 »
Przecież napisałam o mniejszych zwierzetach. O co ci chodzi? Napisałam co napisałam, jeśli źle to mnie łaskawie popraw :roll:
To ty czytaj, chłopcze...
Koniec offa ;)
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

Forum Zwierzaki

Odp: Kotki, kociaki, Koty!!!
« Odpowiedz #44 : 2006-01-25, 15:31 »

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Kotki, kociaki, Koty!!!
« Odpowiedź #45 : 2006-01-25, 15:35 »
Fajnie Ci MoNa, że kogłaś kotka wziąść... ;) Co do wyborów, to mój schroniskowy pies sprawia mi duuużo kłopotów i problemów, ale nie zamieniłabym go za nic... ;) jednak coś jest z tym przeznaczeniem...
Zapisane

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Odp: Kotki, kociaki, Koty!!!
« Odpowiedź #46 : 2006-01-26, 21:48 »
Moja mum zabroniła całkowicie mi kota, no ale prawa są po to, aby je łamać :diabolik: pojechałam z siostrą, wziełam na rece i mimo próśb nie udało im się mi go odebać ;) offując dzisiaj mój diabełek znowu wykopał kwaitka...
Przeznaczenie... :)
No tak to jest, mimo że czasem nas deneruje pies/kot czy inne zwierzę to i tak go kochamy ;) i ciężko się odzwyczaić od niego ;)
Mój Ryśko bardzo ususł, ale i tak jest piękny :) podobne Rude koty są modne, czy to prawda? :P
A oto i mój skarb Fotka swiezutka :)
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

ESIO

  • Gość
Odp: Kotki, kociaki, Koty!!!
« Odpowiedź #47 : 2006-02-04, 13:56 »
Moim zdaniem moda na koty to głupota
Zapisane

kate8828

  • Gość
Odp: Kotki, kociaki, Koty!!!
« Odpowiedź #48 : 2006-02-09, 09:51 »
Esio tak samo jak moda na psy, ile ludzi chciało mieć amstafki a teraz w schroniskach jest ich az za duzo.....
Moda to rzeczywiscie głupia rzecz ,ludzie kupuja co modne a potem jak juz wejdzie nowa modna rasa tego zostawiaja przywiązanego do drzewa albo na jedni, w najlepszym wypadku odnoszą do schroniska......niestety tak jest głupota ludzka nie zna granic!!!
Zapisane

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Kotki, kociaki, Koty!!!
« Odpowiedź #49 : 2006-03-17, 18:01 »
Co zrobic, aby kot przestal siusiac poza kuweta? Na lozkach ciagle sa slady po tom kocim upodobaniu ;/. Do kuwety tez sie zalatwi.
Zapisane

kate8828

  • Gość
Odp: Kotki, kociaki, Koty!!!
« Odpowiedź #50 : 2006-04-21, 19:15 »
Julias otóz musisz iść do zoologicznego kupić taki spryskiwacz aby kot nie sikał w tym miejscu gdzie sikał poprzednio jest taki specjalny spryskiwacz w areozolu czy psikaczu....
Jeżeli kot nie chce sikać do kuwety moga być tego różne przyczyny po 1 może nie psauje mu  żwirek, trzeba sprubowac z innym
2 może ma sprzątane za rzadko, postaraj sie sprzatać raz dziennie lub raz na dwa dni
3 jeżeli jest to samiec to znaczy swój tener <samiczki tez robia to czasami> wtedy jedyna opcja to kastracja
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Kotki, kociaki, Koty!!!
« Odpowiedz #50 : 2006-04-21, 19:15 »

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Kotki, kociaki, Koty!!!
« Odpowiedź #51 : 2006-04-23, 18:54 »
Jakos jej to zaniklo ;)

kate, naprawde samiczki moga znaczyc teren? nie slyszalam :)
Zapisane

kate8828

  • Gość
Odp: Kotki, kociaki, Koty!!!
« Odpowiedź #52 : 2006-04-25, 15:05 »
Kicia to i tak tanio zapłaciła za kotke u nas w Warszawie to cena zaczyna sie od 100zł ale jak nie wykastrujesz to raz w tygodniu 2zł na srodki anty ,,proszki" albo 30-40 za zastrzyk na 3 miesiące wiec to jak patrzeć w przyszłośc kastracja czy jak sie na to mówi u kotek sterylizacja nie wychodzi drogo

Julias moga ale bardzo rzadko to robia choć są takie przypadki ale to jak napisałam naprawde bardzo rzadko...
Zapisane

kate8828

  • Gość
Odp: Kotki, kociaki, Koty!!!
« Odpowiedź #53 : 2006-04-30, 09:03 »
Przecież Kicia222 i 444 30zł to nie dużo mozna zebrac np. w bloku  albo cos zbieramy a sterylizacje kotki w naszym bloku aby już nie miała młodych bo to niedobre dla jej zdrowia i wydeja co roku młode które nie maja co jeśc i  no ułozyc sobie taka kartke nauczyć sie tego i popukac do ludzi trzeba chcieć......a rozwiazanie napewno sie znajdzie.
Zapisane

kate8828

  • Gość
Odp: Kotki, kociaki, Koty!!!
« Odpowiedź #54 : 2006-05-03, 19:09 »
Taaa i zostawić to tak w ......spokoju... i niech z 10 kotów zrobi sie 20 a potem 30 itd.... az bedziexcie miec całe stado bezdomnych kotów czy nie lepiej wydac te 40 zl nie wiem przeprowadźcie taka akcje w szkole u mnie np. jak są akcje na schronisko czy cos to zbieramy ponad 450zł.........wiec możecie zrobić akcje na sterylizacje bezdomnych kotek...
Ale to sa moje dobre rady nie moge wam nic kazac zrobicie jak chcecie...
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.114 sekund z 31 zapytaniami.