Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Łódź maraton - dla Empatii, 5.06  (Przeczytany 2133 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Adam Gac

  • *
  • Wiadomości: 24
Łódź maraton - dla Empatii, 5.06
« : 2011-05-26, 04:16 »
5. czerwca 2011
Łódź Maraton Dbam o Zdrowie

Biegnij i pomagaj - z Empatią! :-)

Chcesz przyczynić się do wsparcia działań na rzecz praw zwierząt? Weź udział w Łódź Maraton Dbam o Zdrowie dla Stowarzyszenia Empatia. Uczestnicząc w maratonie możesz nie tylko dobrze się bawić, ale równocześnie zbierać datki na wybrany przez nas cel. Od wielu lat prowadzimy różne akcje uświadamiające konieczność zmiany sposobu, w jaki traktuje się zwierzęta. Podpowiadamy jakie codzienne zachowania i wybory pomagają tworzyć świat bez przemocy wobec zwierząt. Organizujemy m.in. Tydzień Weganizmu, Dzień Ryby i Dzień bez Futra, prowadzimy Bibliotekę Empatii, a także promujemy polskie blogi kulinarne, aby pokazać, że kuchnia roślinna jest ciekawa, smaczna i prosta.

Już w wakacje w ramach akcji Objazdowa Godzina W planujemy odwiedzić kilka polskich miast z naszymi materiałami edukacyjnymi i wykładami dotyczącymi praw zwierząt i weganizmu. W trakcie ulicznych happeningów i dyskusji współorganizowanych z lokalnymi grupami działającymi dla zwierząt, będziemy przekonywać, że los zwierząt zależy od każdego z nas i wspólnie możemy go zmienić. Ponieważ jesteśmy organizacją niezależną, niedotowaną przez żadną instytucję czy firmę, potrzebujemy Waszego wsparcia finansowego. Godzina W jest dużym przedsięwzięciem, które wymaga sporych nakłądów, np. na zorganizowanie podróży, druk materiałów i organizację happeningów. Pomóżcie nam zmieniać świat!

Jak można dołączyć do akcji? Możesz pobiec dla nas w maratonie, otrzymując w zamian pamiątkową koszulkę z naszym nadrukiem. Jeśli wolisz jednak działanie w domowym zaciszu, możesz wseprzeć nas zbierając datki na rzecz naszego stowarzyszenia poprzez serwis Do!More.

Mamy nadzieję, że dołączycie do nas i do naszych akcji! :-)

Kontakt z Empatią: info@empatia.pl
kontakt z koordynatorką ze strony Empatii: Gabriela Gołębiowska g.golebiowska@empatia.plWażne linki:
Stowarzyszenie Empatia www.empatia.pl
Strona Empatii dotycząca maratonu: www.empatia.pl/maraton

Organizatorzy Łódź Maraton Dbam o Zdrowie:
Sport Evolution www.sportevolution.pl
Do!More www.domore.pl

Oficjalna strona Łódź Maraton Dbam o Zdrowie:
http://www.lodzmaraton.pl/
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.095 sekund z 26 zapytaniami.