Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 1584 1585 [1586]   Do dołu

Autor Wątek: Kundelkomaniacy też się łączcie :)  (Przeczytany 1275671 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Fatty

• *
  • Tyle Twojego zostało z nami.
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47550 : 2021-03-15, 07:41 »
To właśnie u mnie, oprócz mojego piętra i jednej pary z dołu też sami emeryci. Pewnie dlatego, jak te imprezowe mordy z naprzeciwka zrobiły imprezę na start, posądzono mnie - bo ludzie nie załapali jeszcze, że się ktoś wprowadził, a ja im wiekowo najbardziej pasowałam.

btw. jak sąsiad z 3 piętra kicha  :lol: to chyba słyszą i 2 klatki obok  :lol: ja też się drę przy kichaniu, ale to jest mały pikuś przy nim.
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

• Globalny Moderator
  • *
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
« Odpowiedź #47551 : 2021-03-15, 16:57 »
Kość, ciesz się, że sąsiad Radia Maryja nie słucha na full ;p W 80 latach niezłe kawałki były ;)

U mnie jest trochę studentów, choć chyba mniej, niż przed laty. Raz wieczorem słyszałam jakieś rumory, a za dzień czy dwa zjeżdżam windą, a na parterze facet otwiera drzwi, ale jakoś dziwnie ukrywa sie za nimi... Patrzę, a tu gęba cała posiniaczona...
Musiała być ostra imprezka ;p
IBDG Wrocław

Fatty

• *
« Odpowiedź #47552 : 2021-03-15, 21:56 »
To ja kiedyś wrobiłam mojego tatę, jako berbeć. Siedziałam na nocniku, mama się nade mną pochyliła, a ja wstałam z werwą nabijając rodzicielce wielką śliwę pod okiem.  Było, że tata ją leje ;p

Ech. To już ponad 4 miesiące, a ja i czekam i wyję.
Never give up hope,
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

« Odpowiedz #47552 : 2021-03-15, 21:56 »

IBDG

• Globalny Moderator
  • *
« Odpowiedź #47553 : 2021-03-17, 16:24 »
Fatty, u mnie rok i cztery miesiące... I każdego dnia wspominam, zastanawiam się, kiedy zaczęła się choroba, czy czegoś nie przeoczyłam... Ostatnio miałam męczący sen, szukałam Tomka po szpitalnych korytarzach, bo wyszedł z sali i nie wrócił... Chodziłam po jakimś szpitalnym molochu, po piętrach, zaglądałam do sal, wychodziłam na zewnątrz, wracałam do środka... I nie znalazłam go...

Może podacie komuś KRS Psierocińca: 0000217180 Fundacja Kultury Liberty, cel szczegółowy "Psierociniec".
IBDG Wrocław

Fatty

• *
« Odpowiedź #47554 : 2021-03-18, 09:59 »
Ech, takie to popieprzone :(  Nie chciałabym żyć wiecznie, ale ten ból jak ktoś odchodzi jest nie do zniesienia.

W mojej familii tata był takim elementem równoważącym - moje siostry są skonfliktowane, z mamusi też niezły ananasek ;p i to co się dzieje teraz na poziomie naszych relacji to piekło. Każda chce mnie przeciągnąć na swoją stronę, ja obrywam rykoszetem. Łeb mam taki..

A numer podam koleżance. Ja w tym roku na rzeszowskie psiaki.
Never give up hope,
mix up some more soap.

Kostka

• *
« Odpowiedź #47555 : 2021-03-18, 20:46 »
Ja spokojnie egzystuję, albo inaczej - udaję, ze nie istnieję :lol: nie spoufalam się zbytnio z nikim, więc się nie kłócę w domu, wszyscy są nauczeni, że muszę mieć dużą przestrzeń i nie jestem zainteresowana żadnymi sprawami, które mnie bezpośrednio nie dotyczą ;) no ale u mnie nikt nie jest pokłócony, ani blisko ani daleko
emocjonalne kanapki

Elena

• *
« Odpowiedź #47556 : 2021-03-22, 14:12 »
bardzo ciekawy temat

IBDG

• Globalny Moderator
  • *
« Odpowiedź #47557 : 2021-04-02, 09:42 »
Ech, te kłótnie rodzinne... Gdzie człowiek nie spojrzy, tam są. W dzieciństwie myślałam, że to tylko u mnie takie niesnaski, a gdzie indziej ludzie żyją zgodnie. Nic bardziej mylnego... Na co dzień widzę, jak się ludzie nieciekawie traktują...

No nic, Wesołych Świąt, mimo wszystko ;) Zdrowia, spokoju, spacerków w słońcu i wszystkiego smacznego :D
IBDG Wrocław

Fatty

• *
« Odpowiedź #47558 : 2021-04-08, 12:57 »
Jak coś zamawiacie do Inpostu i szybko odbierzecie(do 2 h) to można wspomóc schronisko i zgarnąć 10 % rabatu do zooplusa.
Zmotywowało mnie, żeby się ruszyć po 2 paczki - miałam zamiar wieczorem to zrobić :P
Never give up hope,
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

« Odpowiedz #47558 : 2021-04-08, 12:57 »

IBDG

• Globalny Moderator
  • *
« Odpowiedź #47559 : 2021-04-08, 15:33 »
Właśnie zamówiłam, ale do Żabki... No, ale groszowy zakup, więc i szkoda niewielka ;)

A paczkomaty rozpleniły się, jak grzyby po deszczu :) Fajnie, bo naprzeciwko budynku mamy jest jeden, zamówiłam różności w szklanych słoikach, więc ciężkie, podjechałam zakupowym wózkiem, załadowałam i wio parę kroków do domu :) Znaczy, do mamy :)
Wkurza mnie tylko, jak kurier paczkę wrzuci do najwyższej przegródki i tak szurnie, że wydostać ją trudno. Ostatnio tak miałam, musiałam wysoką dziewczynę prosić o wydostanie, bo sama nie sięgałam. Zresztą nie pierwszy raz... :roll:
IBDG Wrocław

Fatty

• *
« Odpowiedź #47560 : 2021-04-08, 16:51 »
To nawet nie chodzi o wartość paczki, tylko chyba coś inpost odpala z samego kosztu przesyłki.

Wielbię paczkomaty :)

Przygody z wysoko i na samym końcu umieszczoną paczką jeszcze nie miałam(tfu, tfu), ale zdarzyło się raz, że paczka włożona była na ścisk, tak, że zeby ją wyjąć musiałam uskubać solidny kawał kartonu, aby móc wsadzić dłoń na górę i paczkę zgnieść, aby móc ją pociągnąć :lol:

Mimo wszystko, wielbię paczkomaty. Nie trzeba stać w kolejce na poczcie i z nikim rozmawiać :D
Never give up hope,
mix up some more soap.

IBDG

• Globalny Moderator
  • *
« Odpowiedź #47561 : 2021-04-08, 22:47 »
Racja, sama nie wiem, co miałam na myśli z tym groszowym zakupem... Co ma piernik do wiatraka? :lol:

Fajnie też się nadaje w paczkomacie, szybciutko i sprawnie. Dobry wynalazek :) Tylko drabinki powinny być jakieś, żeby karzełki nie musiały skakać albo czekać na pomoc ;)
IBDG Wrocław
Strony: 1 ... 1584 1585 [1586]   Do góry

Strona wygenerowana w 0.098 sekund z 29 zapytaniami.