Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Stowarzyszenie Pomocy Królikom - nowe biuro i azyl w Sopocie - prośba o pomoc!!  (Przeczytany 3426 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

nellciaa

  • *
  • Wiadomości: 2
Szanowni Państwo,

Na początek chciałabym w imieniu swoim, jak i Stowarzyszenia, serdecznie podziękować Sekretarzowi Miasta Sopot - Wojciechowi Zemła - za okazane serce i pomoc w organizacji lokalu na biuro Stowarzyszenia Pomocy Królikom. Niewielu jest tak wspaniałych ludzi jak Pan.

Chcąc rozwijać naszą działalność na terenie Trójmiasta, postanowiłyśmy pójść w ślady naszych drogich koleżanek z Torunia i założyć biuro i azyl dla królików w Sopocie. Chcemy móc pomagać coraz większej ilości królików. W chwili obecnej na terenie województwa pomorskiego brakuje domów tymczasowych oraz wolontariuszy do pomocy. Dlatego też większość podopiecznych przewożona jest do innych części Polski. Przypadki wymagające opieki weterynaryjnej trafiają do lecznicy w Gdańsku lub w cięższych przypadkach do Torunia. W Trójmieście obecnie działa dwóch inspektorów adopcyjnych. W sumie w roku 2011 podjęłyśmy się 68 adopcji.

W maju 2011 roku rozpoczęłyśmy poszukiwania miejsca na nasz lokal. Po długich poszukiwaniach, los się do nas uśmiechnął - Urząd Miasta w Sopocie przyznał nam pomieszczenie z osobnym wejściem w dogodnej lokalizacji. Lokal ma 38 m2 - podzielony jest na dwa pomieszczenia oraz łazienkę. Jest on w dobrym stanie, nie wymaga remontu, okna są plastikowe.

Choć umowa najmu jeszcze nie została podpisana, to chciałybyśmy zwrócić się do Państwa o pomoc. Potrzebujemy zebrać pieniądze na opłaty za wynajem lokalu, energię oraz wodę. Opłata za wynajem będzie wysokości ok. 280 PLN miesięcznie. Po otrzymaniu umowy najmu, będziemy zakładać własny licznik i podpiszemy umowę o dostawę energii elektrycznej. Mamy nadzieję, że to miejsce będzie zarówno biurem SPK, gdzie wolontariusze będą mogli się spotykać, jak i azylem, gdzie podopieczni Stowarzyszenia, zarówno z województwa pomorskiego jak i z całej Polski, będą mogli oczekiwać na adopcję. Potrzebne będą również klatki, miski, poidła, kuwety, etc. oraz takie rzeczy jak regały, półki, biurko itp. Dlatego będziemy wdzięczne za każdy dar serca.


Darowizny na rzecz stworzenia siedziby w Trójmieście można przesyłać na konto:

79 2130 0004 2001 0516 7234 0001
Stowarzyszenie Pomocy Królikom
ul. Ringelbluma 3 lok.21
01-410 Warszawa

Tytuł: Darowizna na rzecz powstania biura i azylu w Sopocie


Osoby, które chciałyby podarować akcesoria, prosimy o kontakt na adres e-mail'owy : bogumila.szulakowska@kroliki.net

W związku z chęcią założenia siedziby, chciałybyśmy ogłosić, że poszukujemy osób chętnych do współpracy w formie wolontariatu. Po otrzymaniu lokalu, trzeba będzie go uporządkować i zagospodarować. Gdy pojawią się podopieczni, trzeba będzie zaopiekować się nimi: dbać o zdrowie, karmić, bawić się z nimi itd. Dlatego im będzie nas więcej - tym lepiej. Chcemy dynamicznie rozwijać naszą działalność w regionie. Osoby zainteresowane chęcią pomocy prosimy o kontakt na adres: bogumila.szulakowska@kroliki.net i zapraszamy na spotkanie organizacyjne 29 stycznia 2012 o godzinie 13:00 w Sopocie pod kościołem św. Jerzego na Monte Cassino (osoby niepełnoletnie prosimy o przyniesienie zgody rodziców na udział w wolontariacie).Pozdrawiam,

Bogumiła Szulakowska
www.kroliki.net
Zapisane

nellciaa

  • *
  • Wiadomości: 2
http://www.facebook.com/pages/Stowarzyszenie-Pomocy-Kr%C3%B3likom-biuro-w-Sopocie/156154614496079

Jeśli ktoś korzysta z Facebooka to zapraszam na nasz profil oraz na stronę adopcyjną Stowarzyszenia:
http://adopcje.kroliki.net
Zapisane

rik87r

  • *
  • Wiadomości: 5
    • WWW
szkoda tylko że te zwierzaczki się zabija dla pożywienia
Zapisane

Forum Zwierzaki

Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.067 sekund z 27 zapytaniami.