Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Opowiadania dla dorosłych?  (Przeczytany 1795 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kessek

• *
Opowiadania dla dorosłych?
« : 2015-09-08, 13:37 »
Nasze kochane pupile to główny temat tutejszych rozmów :) A ja chciałabym Wam zaproponować coś innego. Każdy z nas ma w swoim życiowym dorobku historię prawdziwą, niebanalną, może nawet z morałem, która w pewien sposób odmieniła Wasze życie, a co ważne związana była z Waszym ulubieńcem. Takie prawdziwe historie, opowiadania postanowiła zebrać i podsumować Pani Eliza Wolańczyk - coach, trener personalny, psychoterapeutka, a przede wszystkim wielka miłośniczka kotów. Pani Eliza połączyła przyjemne z pożytecznym :) Na bazie życiowych doświadczeń powstała książka "Czego uczę się od zwierząt?". Każde opowiadanie zakończone są pytaniami, które mają pobudzić nas do myślenia, samoanalizy, głębszego zastanowienia się nad sobą i dokonania zmian na lepsze :) Przykład? Proszę bardzo: Jaka jest Twoja pierwsza myśl po przebudzeniu? Z czego się cieszysz? Jak wyglądałoby Twoje życie, gdybyś witała (witał)z entuzjazmem każdy dzień? - sensowne, prawda? :)
Przeczytałam i wiem co piszę :) Polecam! Wklejam link do strony: http://virtualo.pl/cze_go_ucze_sie_od_zwie_rzat/i163767/

Gejenose

• *
Odp: Opowiadania dla dorosłych?
« Odpowiedź #1 : 2019-08-30, 08:59 »
Do you have a way to do about these things?
Strony: [1]   Do góry

Strona wygenerowana w 0.063 sekund z 26 zapytaniami.