Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Witajcie  (Przeczytany 430 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Bezmięsna

• *
  • Życie bolly...
Witajcie
« : 2019-10-15, 07:45 »
Witajcie. Miło mi bardzo, że udało mi się znaleźć forum, w którym można poznać dobrych, wrażliwych  i wartościowych ludzi.  Od ok roku nie jem mięsa, zaczęłam  czytać o problemach zwierząt, dużo niestety złego się dzieje. Ludzie mający dużo swoich problemów osobistych nie zdają sobie sprawy lub może nawet nie chcą wiedzieć co dzieje się złego zwierzetom. Wiele nawet poważnych problemów życiowych, w porównaniu z tym jak cierpią zwierzęta to po prostu nic... bardzo mi smutno, że tak się dzieje i ludzie wykorzystują zwierzęta do celów zarobkowych a nie potrafią im się odpowiednio  odwdzięczyć ... Pozdrawiam Was

pazielinski

Odp: Witajcie
« Odpowiedź #1 : 2019-10-25, 11:59 »
Z żoną od 6 miesięcy nazywamy się weganami. Było ciężko, jednak teraz nie wyobrażam sobie powrotu do mięsa i produktów zwierzęcych. Niby jedna czy dwie osoby nic nie zmienią, jednak to jest mój protest oraz żony odnośnie wielu wydarzeń które miały miejsce i ciągle się dzieją. Nie mogę patrzeć bezczynnie na krzywdę ludzi oraz zwierząt. Staram się pomagać jak tylko widzę możliwość. Ponadto chcę jak najmniej degradować naszą planetę. Czy sądzicie, że opisana tu: https://energyre.pl/pl/2019/09/17/odnawialne-zrodla-energii-alternatywa-dla-konwencjonalnych-rozwiazan/ fotowoltaika jest dobrym rozwiązaniem czy za parę lat też dowiemy się że to tylko pic na wodę fotomontaż i koszta utylizacji oraz jej skutki są jeszcze gorsze niż konwencjonalne źródła energii....

krystel56

• *
« Odpowiedź #2 : 2019-10-29, 20:03 »
Dzień Dobry.

Forum Zwierzaki

« Odpowiedz #2 : 2019-10-29, 20:03 »

conko36conko36

« Odpowiedź #3 : 2019-11-23, 13:45 »
Witam serdecznie
Strony: [1]   Do góry

Strona wygenerowana w 0.072 sekund z 27 zapytaniami.