Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: psie zakwasy  (Przeczytany 87 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

miamich

• *
psie zakwasy
« : 2020-07-01, 11:36 »
Co można zrobić, jak psa po długim intensywnym bieganiu łapią jakieś zakwasy albo skurcze? Fajnie, że jest taki aktywny i radosny, ale czasem po powrocie do domu zdarza mu się popiskiwać z bólu ;( I jak mu pomóc? Jak mnie bolą mięśnie, to idę na masaż - często z użyciem dodatkowych przyborów - i z głowy. Ale co w momencie, kiedy coś takiego dopada czworonoga, który nie chce dać się dotknąć???

miamich

• *
Odp: psie zakwasy
« Odpowiedź #1 : 2020-07-06, 09:41 »
Co można zrobić, jak psa po długim intensywnym bieganiu łapią jakieś zakwasy albo skurcze? Fajnie, że jest taki aktywny i radosny, ale czasem po powrocie do domu zdarza mu się popiskiwać z bólu ;( I jak mu pomóc? Jak mnie bolą mięśnie, to idę na masaż - często z użyciem dodatkowych przyborów - i z głowy. Ale co w momencie, kiedy coś takiego dopada czworonoga, który nie chce dać się dotknąć???

No halo!
Przecież nie zabiorę psa, na to, co ja chodzę! Wystarczy przeczytać opis na https://marektuszynski.pl/masaz/masaz-banka-chinska/ żeby wiedzieć, że to po prostu nie zadziała. Sierść i w ogóle... poza tym nie chcę, żeby psiaka taki zabieg bolał, więc chińskie bańki odpadają w przedbiegach :x
Strony: [1]   Do góry

Strona wygenerowana w 0.079 sekund z 26 zapytaniami.