Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Weterynarz w Krakowie???  (Przeczytany 10300 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

alexandra

  • Gość
Weterynarz w Krakowie???
« : 2003-12-26, 20:40 »
Cały czas szukam godnego polecenia lekarza weterynarii/kliniki weterynaryjnej w królewskim mieście Krakowie. Byłabym wdzięczna Krakusom za ujawnienie gdzie oni uczęszczają ze swoimi pociechami, gdzie jest najlepiej, a gdzie absolutnie nie chodzić. Póki co dobre rzeczy słyszałam o Arce na ul.Chłopskiej, Krak Vecie na ul.Sanockiej, o lekarzu na ul.Wawrzyńca, lekarzu na ul.Kobierzyńskiej 112 i lekarzu na ulPiastowskiej; różnie słyszałam o Amavecie- co Wy o tym sądzicie??
Z góry dziękuję za wszelkie wskazówki :)
Zapisane

Zwierzaczek

  • Gość
Weterynarz w Krakowie???
« Odpowiedź #1 : 2003-12-26, 20:47 »
Ja chodzę do weterynarza koło Szkoły Podst. 156  (dokładnie nie wiem jaka to ulica) Ale nie byłabym pewna czy to wet godny polecenia... Kiedyś dał mojemu choremu, małemu myszoskoczkowi dwa zastrzyki, niby że wzmacniające, a zwierzątko bardzo to zabolało... i po południu myszoskoczek odszedł....  :(
Zapisane

alexandra

  • Gość
Weterynarz w Krakowie???
« Odpowiedź #2 : 2003-12-26, 20:49 »
Uppss!! To raczej tego weta można zaliczyć do grupy tych nie do polecenia :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

Weterynarz w Krakowie???
« Odpowiedz #2 : 2003-12-26, 20:49 »

Zwierzaczek

  • Gość
Weterynarz w Krakowie???
« Odpowiedź #3 : 2003-12-26, 21:48 »
Cytat: alexandra
Uppss!! To raczej tego weta można zaliczyć do grupy tych nie do polecenia :(



Tak, zgadzam się  :(
Zapisane

myszka

  • Gość
Weterynarz w Krakowie???
« Odpowiedź #4 : 2003-12-26, 21:50 »
Ja chodzę do KrakVetu i mam bardzo pozytywne doświadczenia. NAtomiast zdecydowanie negatywne z Arką, nie polecam, poza tym jest tam drogo.
Zapisane

Meggy

  • Gość
Weterynarz w Krakowie???
« Odpowiedź #5 : 2003-12-26, 22:45 »
Ja rzadko chodzę do weterynarza,bo nie mam takiej potrzeby,ale dwa razy byłam na Św.Wawrzyńca i przypadł mi do gustu.Jest bardzo miły,uważny i delikatny dla zwierząt,a przy tym niedrogi i zachwalany przez pacjentów.
Ze słyszenia tylko wiem,że Ama-Vet jest "przereklamowaną"lecznicą.Podobno jest tam lekarz Bakowski,dobry chirurg,ale niesympatyczny.Ale nie przekonałam się o tym na własnej skórze.Planuje do niego podjechać przy okazji przepukliny,ale jeszcze do końca nie jestem przekonana.Arka jest bardzo droga,ale(też tylko słyszałam opinię innych)podobno lepszej nie ma.Gdzie dwóch Polaków,tam trzy zdania!!
Zapisane

Agatka

  • Gość
Weterynarz w Krakowie???
« Odpowiedź #6 : 2003-12-26, 23:20 »
A ja dalej bede polecac KrakVet :)
Wspaniali lekarze, nie drodzy znaja sie na rzeczy.
Arki absolutnie nie polecam - drogo i kompletny brak kompetencji :( Z przykrościa musze to stwierdzić...
Zapisane

Meggy

  • Gość
Weterynarz w Krakowie???
« Odpowiedź #7 : 2003-12-26, 23:48 »
Agatko! Krakvet ma też swoją siedzibę na Złotego Wieku,w którym miejscu?Chyba na tym osiedlu są od niedawna,bo w okolicy mieszkałam 21 lat i nigdy o czymś takim nie słyszałam.
Arkę znam tylko ze słyszenia i wiele osób na mojej ulicy ich bardzo chwali.
Zapisane

Agatka

  • Gość
Weterynarz w Krakowie???
« Odpowiedź #8 : 2003-12-27, 00:06 »
Na Złotego Wieku sa juz ponad 5 lat albo i wiecej :) To jest prawie naprzeciwko koscioła w Mistrzejowicach :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Weterynarz w Krakowie???
« Odpowiedz #8 : 2003-12-27, 00:06 »

myszka

  • Gość
Weterynarz w Krakowie???
« Odpowiedź #9 : 2003-12-27, 00:36 »
W Arce "wet" potraktował mnie i moją kotę co najmniej olewająco, obchodził się z nią brutalnie, nie potrafił zdiagnozować kociego kataru (diagnoza brzmiała: "jest chora"). Szynszyla koleżanki tak leczyli z zapalenia ucha, że dostał paraliżu tylnych łap. Kota znajomej - podczas kastracji podali mu za dużo narkozy i została uszkodzona wątroba, po czym przez tydzień nie potrafili dojść co i jak, twierdzili, że wszystko w porządku, że nie nalezy przejmować się tygodniową głodówką kota (po trzech dniach niejedzenia następuje u kota uszkodzenie wątroby, w tym przypadku pogłębiło się... :( ). Za wszystkie te nieudane akcje oczywiście słono sobie policzyli.
Zapisane

alexandra

  • Gość
Weterynarz w Krakowie???
« Odpowiedź #10 : 2003-12-27, 07:28 »
Czyli póki co Arka zdecydowanie nie (może i dobrze bo gdyby byli świetni to bym pewnie tam chodziła i się zrujnowała), natomiast Krak-Vet potwierdza się że bez zarzutów i godny polecenia. Zobaczymy co dalej, Krakowianie piszcie :D
Zapisane

Meggy

  • Gość
Weterynarz w Krakowie???
« Odpowiedź #11 : 2003-12-27, 10:45 »
Agatko! Ja w Hucie nie mieszkam już 9 lat,więc nie wiedziałam,że coś takiego powstało.Z tego co piszesz,to mieści sie ona(lecznica)w tym rzędzie pawilonów handlowych.Dobrze zrozumiałam?.Wszystkie gabinety,które opisywałam znam tylko ze słyszenia,a osobiście byłam na ul.Św.Wawrzyńca 27 i mogę na ten temat więcej powiedzieć.Gorąco polecam!!
A apropos lekarzy,to teraz mam już całkowity mętlik,bo rozmawiałam z jednym i kategorycznie nie pozwolił operować przepukliny wcześniej niż przed ukończeniem jednego roku życia,bo jak on ją(przepuklinę)zeszyje,a sunia będzie rosła,to może tak się zdarzyć,że to popęka i będzie więcej problemów niż pożytku.Takie operacje robi się po okresie wzrostu szczeniaka.W przypadku sznaucera miniatury jest to wiek=1 rok.To są jego słowa.Zgłupiałam,bo nie wiem co robić.Miałam się już zapisywać na zabieg,a tu on powiedział,że jeżeli nie chcę zrobić sobie krzywdy i pieskowi,to należy ZACZEKAĆ.Czy ktoś może mi coś na ten temat powiedzieć??
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Weterynarz w Krakowie???
« Odpowiedź #12 : 2003-12-27, 12:15 »
Ja biegam na Orlich Gniazd, do Klicha i Kułykowej. Fantastyczni weci, ino dojazd do kitu :?
Arkę stanowczo odradzam - byłam tam alarmowo z szylem - za podanie ciepłej glukozy i zastrzyku rozkurczowego, który nic nie dał policzyli sobie 50 pln. Dodatkowo odstręczyło mnie od nich napieprzanie na wetkę z Amavetu (która notabene jako chyba jedyna w kraku ma jakieś pojęcie o małych futerkowcach) oraz odmowa podania nazw leków, którymi mały został uraczony. Nazwy podane zostały dopiero po awanturze ze strony TZ'a.

Natomiast o KrakVecie słyszałam całkiem pozytywne opinie  :)
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Saba

  • Gość
Weterynarz w Krakowie???
« Odpowiedź #13 : 2003-12-28, 12:16 »
Ja od lat chodze do KrakVetu ze wszystkimi moimi zwierzaczkami - bardzo polecam.
Zapisane

myszka

  • Gość
Weterynarz w Krakowie???
« Odpowiedź #14 : 2003-12-28, 12:40 »
Przy okazji dodam, że właśnie Saba wskazała mi tę lecznicę :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Weterynarz w Krakowie???
« Odpowiedz #14 : 2003-12-28, 12:40 »

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Weterynarz w Krakowie???
« Odpowiedź #15 : 2003-12-28, 12:43 »
wazelina :lol:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

myszka

  • Gość
Weterynarz w Krakowie???
« Odpowiedź #16 : 2003-12-28, 12:45 »
I to jaka :lol:
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Weterynarz w Krakowie???
« Odpowiedź #17 : 2003-12-28, 12:49 »
tylko się nie poślizgnij :lol:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

myszka

  • Gość
Weterynarz w Krakowie???
« Odpowiedź #18 : 2003-12-28, 12:54 »
*dup* Ała, moja twarz :cry: Wykrakałaś...
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Weterynarz w Krakowie???
« Odpowiedź #19 : 2003-12-28, 12:55 »
łoj, sorka :(

*dup* ała, co tu tak ślisko?
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Saba

  • Gość
Weterynarz w Krakowie???
« Odpowiedź #20 : 2003-12-28, 13:02 »
Cytat: myszka
Przy okazji dodam, że właśnie Saba wskazała mi tę lecznicę :)

 :oops:  :oops:  :oops:  :oops:  :oops:  :oops:  :oops:  :wink:
Cytat: Myszka.xww
wazelina :lol:  


 :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Weterynarz w Krakowie???
« Odpowiedz #20 : 2003-12-28, 13:02 »

Margo

  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Weterynarz w Krakowie???
« Odpowiedź #21 : 2014-05-23, 21:12 »
Odradzam Bakowskiego, tego veta !!!!!!!!.Nie bada zwierzat nawet przed operacją,a diagnozy czyta z gwiazd.Miałam ukochaną buldożycę ,młodą ,bardzo ruchliwą.Przerost miękkiego podniebienia spowodował naszą wizytę u tego veta .Operacja została wykonana ,mimo,że vet stwierdził chorobę krtani ,machnął ręką,podał środek usypiający i zanim pomyślałam ,Ona była juz na stole operacyjnym.Po takiej operacji pies powinien być przez kilka godzin intubowany ,żeby uniknąć obrzęku,Ale NIE w tym przypadku,suczka zaraz po operacji została wydana ,a vet nawet nie wyszedł,ani nie poinformował o mozliwości komplikacji,ZERO ,zrobił,wziął kasę i poszedł kroić następne ofiary.W nocy nasza psina zaczęła się dusić ,mimo szybkiej jazdy do nocnej Kliniki ,niestety umarła .Miała 2 lata .Nigdy sobie nie wybaczę ,że poszłam z nią do tego veta na Centralną , jemu też nie wybaczę ,bo zabił naszego psa.
Zapisane

diuna

  • *
  • Wiadomości: 2363
Odp: Weterynarz w Krakowie???
« Odpowiedź #22 : 2014-05-23, 21:47 »
W Krakowie bardzo dobry jest ten wet :
http://www.centaurvet.pl/

Przykro mi Margo z powodu twojej buldożki :(
Zapisane
"Nie bierz uwielbienia swojego psa za ostateczny dowód na to, że jesteś super" - Ann Landers

moniaczka655

  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Weterynarz w Krakowie???
« Odpowiedź #23 : 2015-08-01, 19:05 »
Ja odradzam lecznice na ul.Brodowicza, z kim nie rozmawiam to też mają z nimi jakieś złe doświadczenia. Niestety byliśmy jakiś czas temu zmuszeni do wieczornego udania się w tamto miejsce, nasza sunia się zatruła, i niestety ostatecznie nie udało się jej uratować, a weterynarz stwierdził, że skąd on może wiedzieć co jej jest, no soryyy...
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.197 sekund z 30 zapytaniami.