Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3]   Do dołu

Autor Wątek: [u][b]PAMIĘTAM JAK...[/b][/u]  (Przeczytany 8252 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Monik@

  • Gość
[u][b]PAMIĘTAM JAK...[/b][/u]
« Odpowiedź #60 : 2002-10-09, 13:20 »
O tak?
Zapisane

zolly

  • Gość
[u][b]PAMIĘTAM JAK...[/b][/u]
« Odpowiedź #61 : 2002-10-09, 20:53 »
..heh.. mysza.. to tem robale temp..  :lol:
Zapisane

pinczerka_i_Gizmo

  • Gość
PAMIĘTAM JAK...
« Odpowiedź #62 : 2002-10-09, 21:06 »
Ja proponuję wyprawę do Hiszpani, Włoch lub Afryki.
Zapisane

Forum Zwierzaki

PAMIĘTAM JAK...
« Odpowiedz #62 : 2002-10-09, 21:06 »

Monik@

  • Gość
[u][b]PAMIĘTAM JAK...[/b][/u]
« Odpowiedź #63 : 2002-10-10, 09:54 »
Dziewczynyyyyyyy...no która będzie odważna i teraz się wygłupi? Która też spisze swoje wspomnienia?
Dajcie mi odzipnąć.
Zapisane

Bona

  • Gość
[u][b]PAMIĘTAM JAK...[/b][/u]
« Odpowiedź #64 : 2002-10-10, 10:42 »
kiedy nie mamy TAKICH wspomnień  :cry:  :cry:  :cry:
Zapisane

CHI

  • Gość
[u][b]PAMIĘTAM JAK...[/b][/u]
« Odpowiedź #65 : 2002-10-10, 10:45 »
Postaram się coś wymśleć, ale na razie musze ciężko popracować  :cry:  :cry:  :cry:
Trzymajcie za mnie kciuki, żeby nie było to za częste (tzn praca ;)  ;) )
Pozdrawiam CHI
Zapisane

Monik@

  • Gość
[u][b]PAMIĘTAM JAK...[/b][/u]
« Odpowiedź #66 : 2002-10-10, 11:12 »
Jest takie przysłowie: "Ucz się i pracuj, a garb Ci sam wyrośnie". Więc uważaj!
Zapisane

CHI

  • Gość
[u][b]PAMIĘTAM JAK...[/b][/u]
« Odpowiedź #67 : 2002-10-10, 13:44 »
Czas nauki się skończył, została praca  :cry:  :cry:
Teraz przerwa na kawę i Forum. Wchodzi mi to w nałóg!!

Miałam coś napisać, a więc sprawozdanie:
Ponieważ w górach już jesień i zrobiło się ciepło Moni@ z Buldogiem i Myszka.xww wybrali się na weekend w góry. Dla zainteresowanych wyjaśniam,że góry to nie tylko Tatry, ale też i Karkonosze, które są co prawda niższe ale za to potrafią dać w kość jeszcze bardziej. No i mają swojego Ducha Gór - Karkonosza. Na spotkanie z nim wyruszyła nasz dzielna trójka razem ze swoimi zwierzaczkami. Kot bojowy Simba podróżował w charakterze "kołnierza z lisa", a szylek tylko czasami wyskakiwał z kieszeni by pogonić za czarnymi górskimi wiewiórkami. Dojechali do Karpacza, weszli na Samotnię, dookoła której ze względu na pogodę kłębiły się tłumy turystów. Cóż z tego że widoki super, ale za dużo ludzi, stwierdził Buldog. Karkonosza tu raczej nie spotkamy. Ruszyli na szlak. Góry olśniewały kolorami, ludzi robiło się coraz mniej. Na nocleg zmęczeni ułożyli się w kosówce. Rano obudził ich dziwny dźwięk. Hanka, która wcale nie jest taka doopa wołowa, ze zjeżoną sierścią zaprowadziła ich do małej kotlinki. Coś się tam dziwnie szamotało. Myszka jako najmniejsza pierwsza dopadła czegoś, co kryło się w dziurze (prawie mysiej). Próbowała wyciągnąć, ale dopiero z pomocą Monik@ i Buldoga, który podniósł zwalony pieniek im się udało. Była to maleńka sarenka z głową zaplątaną w work foliowy, w którym jakiś bezmyślny turysta zostawił chleb na szlaku. Uwolnili ją. Nawet zwierzęta były oburzone bezmyślnością ludzi, którzy nie dość, że zaśmiecają góry, to jeszcze przyczyniaja się do dręczenia dzikich zwierząt. Sarenka uradowana odbiegła, stanęła na skalnej półce, tupneła nóżką i nagle przed uczestnikami naszej wycieczki nie stoi maleńkie zwierzątko tylko zarośniety olbrzym  z brodą po pas. Szylek zakopał się głęboko w kieszeń, Kot Bojowy troche się zjeżył. A Duch Gór - bo był to on sam gromkim głosem się odezwał: "Za wasze dobre i odważne serca zawsze dla was moje góry będa życzliwe i pogodne, a teraz zejdźcie do potoku Podgórnej, tam koło wodospadu czeka na was nagroda". Droga do wodospadu była daleka, ale jak zapowiedział Karkonosz, pogoda zrobiła się prawie letnia, nad Jelnią Górą  widać było deszczowe chmury, a w górach świeciło słońce. Czarne jagody - wielkie jak orzechy laskowe - prawie same wskakiwały im w ręce i pyski, wkrótce wszyscy (nawet szylek) wyglądali jak "czerwoni bracia". Po kąpieli w Wodospadzie Podgórnej (która wyjątkowo dla nich miała jakieś 30 stopni - a nie jak zwykle 4) zeszli niżej. Tam na nich czekała nagroda Karkonosza. W zakolu potoku czekały na nich skarby tej ziemi: ametysty, opale, a nawet niewielkie grudki złota. Skarby, dla których walonowie tracili zdrowie i życie nasi wędrowcy dostali od Władcy Gór za serce i udzielenia pomocy potrzebujacym.
Jak mi nie wierzycie, to skąd Pani Buldożona ma ametystowy naszjnik????
A te opale u Monik@ i Myszki.xww? No bo złoto poszło na opłacenie wyżywienia i utrzymania czworonogów przez najbliższe 5 lat!!!

Pozdrawiam CHI
Zapisane

Bona

  • Gość
[u][b]PAMIĘTAM JAK...[/b][/u]
« Odpowiedź #68 : 2002-10-10, 16:31 »
gratuluję 100% wykorzystania przerwy w pracy - czyta się z wielka przyjemnością  .  Nalezy się  8)  8) i oczywiście dodatkowy urlop w nagrodę od szefa za kreatywność ! :)  :)  :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

[u][b]PAMIĘTAM JAK...[/b][/u]
« Odpowiedz #68 : 2002-10-10, 16:31 »

Bona

  • Gość
[u][b]PAMIĘTAM JAK...[/b][/u]
« Odpowiedź #69 : 2002-10-10, 16:33 »
gratuluję 100% wykorzystania przerwy w pracy - czyta się z wielka przyjemnością  .  Nalezy się  8)  8) i oczywiście dodatkowy urlop w nagrodę od szefa za kreatywność ! :)  :)  :)
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
[u][b]PAMIĘTAM JAK...[/b][/u]
« Odpowiedź #70 : 2002-10-10, 19:02 »
Po tej wyprawie też dochodzę do wniosku, że Hanka to nie taka znowu doopa wołowa  :lol:  :lol:  :lol:
Ale mówię wam, opale są the best  :wink:  :wink:  Sprzedam i będzie na składkę w klubie  :lol:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Monik@

  • Gość
[u][b]PAMIĘTAM JAK...[/b][/u]
« Odpowiedź #71 : 2002-10-11, 12:07 »
:lol:  :lol:  :lol: Dobra, dobra, a gdzie są moje opale?  :lol:  :lol:  :lol:
Odwróciłam się na chwilę i po nic!  :cry:  :cry:  :cry:
Zapisane

Galja25

  • Gość
[u][b]PAMIĘTAM JAK...[/b][/u]
« Odpowiedź #72 : 2002-10-11, 15:20 »
CHI  :wink:
Proponuję cylk opowieści , cos w stylu
             "W 80 dni dookoła swiata".(Pamietacie tą bajkę?).
Każdy po koleji. A ja bedę robić fotki, hiiiiiiiiiiiiii.........
Zapisane

Bona

  • Gość
[u][b]PAMIĘTAM JAK...[/b][/u]
« Odpowiedź #73 : 2002-10-11, 16:44 »
ja mogę komentarze do fotek pisac  , albo sprawdzać błędy ( hi hi jak już nie będę rozbić własnych ) :)  :)
Zapisane

pinczerka_i_Gizmo

  • Gość
PAMIĘTAM JAK...
« Odpowiedź #74 : 2002-10-11, 17:36 »
pamiętam tą bajkę....
Możemy stworzyć takie kółko podróżników, tzw. gdzie będziemy podróżować razem i spisywać wspomnienia z tych wycieczek.
Zapisane

Forum Zwierzaki

PAMIĘTAM JAK...
« Odpowiedz #74 : 2002-10-11, 17:36 »

zolly

  • Gość
[u][b]PAMIĘTAM JAK...[/b][/u]
« Odpowiedź #75 : 2002-10-11, 21:20 »
super! :wink:  8)
Zapisane

pinczerka_i_Gizmo

  • Gość
PAMIĘTAM JAK...
« Odpowiedź #76 : 2002-10-12, 16:05 »
No to zgadzacie się?

Widzę zolly, że ty się zgadzasz ;)
Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.051 sekund z 29 zapytaniami.